Texty přání k Narozeninám
Narozeninový text gratulace, přáníčko nazvané 12 let, blahopřání kulatiny

Text přání k narozeninám: 12 let, kulatiny

12 let je Ti dneska,
to je chvíle velmi hezká,
přejeme ti štěstí, zdraví,
ať tě všechno pořád baví.
Krásné narozeniny.

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: 12 let

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání kulatinyText přání k narozeninám Narozeninový text gratulace, přáníčko nazvané 12 let, blahopřání kulatiny
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám kulatiny: 12 let? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám kulatiny

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro nadřízené, přátele, bafunáře, švagra, maminku, syna, bratrance, sportovce, vnuky, golfisty, babičku, prarodiče, sourozence, skauty, sestru, bratra, tchyni, švagrovou, milence, ženy, strýčka, holčičky, prababičku, myslivce, horolezce, tenisty nebo pro hokejisty.

Keywords: texty, pohlednice, obrázky, narozeninové, k narozeninám, básnička, dětské, sms, zdarma, ke stažení, vtipné, veršované, gratulace, mms, text, elektronické, přání, podle jmen, blahopřání, přáníčko