Texty přání k Narozeninám
Textové narozeninová blahopřání, gratulace nazvaná 16 let, přáníčko kulatiny

Text přání k narozeninám: 16 let, kulatiny

Mnoho štěstí, zdraví,
ať tě všechno baví.
Vysvědčení podle přání,
po čem toužíš, ať je k mání.
16 je krásný věk,
můžem ti ho závidět.
No a co ti více přát?
Snad jen to, ať má tě rád.

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: 16 let

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání kulatinyText přání k narozeninám Textové narozeninová blahopřání, gratulace nazvaná 16 let, přáníčko kulatiny
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám kulatiny: 16 let? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám kulatiny

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro chlapce, neteř, skauty, tchyni, spolupracovníky, muže, rodiče, slečny, švagrovou, strýce, manželku, vnoučata, tetu, expartnery, přítelkyni, děti, tátu, trenéry, štamgasty, strýčka, sourozence, tchána, spolužáky a spolužačky, malé děti, pionýry, horolezce nebo pro přítele.

Keywords: veršované, mms, podle jmen, přáníčka, sms, básnička, narozeniny, texty, narozeninové, elektronické, přání, přáníčko, pohlednice, blahopřání, vtipné, text, k narozeninám, zdarma, obrázky, gratulace