Texty přání k Narozeninám
Narozeninový text gratulace, přáníčko nazvané 25 let, blahopřání kulatiny

Text přání k narozeninám: 25 let, kulatiny

Štěstí, zdraví, spokojenost
do dalších let chceme Ti přát,
ať takových "pětadvacet"
slavíš nejmíň čtyřikrát!

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: 25 let

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání kulatinyText přání k narozeninám Narozeninový text gratulace, přáníčko nazvané 25 let, blahopřání kulatiny
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám kulatiny: 25 let? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám kulatiny

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro mámu, dívky, učitelky, tátu, trenéry, sestru, bafunáře, turisty, profesorky, expartnery, fotbalisty, spolužáky a spolužačky, synovce, neteř, ředitele, profesory, bratrance, přátele, partnerku, otce, holčičky, pravnoučata, důchodce, seniory, štamgasty, vnuky nebo pro sourozence.

Keywords: obrázky, gratulace, k narozeninám, zdarma, podle jmen, přáníčka, dětské, pohlednice, veršované, elektronické, sms, narozeninové, vtipné, ke stažení, text, básnička, blahopřání, narozeniny, texty, mms