Texty přání k Narozeninám
Textové blahopřání k narozeninám s názvem 33 let, přáníčko kulatiny

Text přání k narozeninám: 33 let, kulatiny

Dnes máš Kristova léta,
ať zdraví Ti stále vzkvétá,
když narozeniny máš,
tak ať si je užíváš,
hlavně hodně se směj,
já přeji Ti od srdce
jen to NEJ!
Tvůj ...

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: 33 let

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání kulatinyText přání k narozeninám Textové blahopřání k narozeninám s názvem 33 let, přáníčko kulatiny
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám kulatiny: 33 let? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám kulatiny

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro manželku, prarodiče, švagra, synovce, fotbalisty, ředitele, dceru, bratra, kustody, sestru, přítelkyni, ségru, sousedy, kluky, tchána, děti, dospělé, holčičky, děti, kolegy, bratrance, tenisty, turisty, prababičku, tatínka, kamarády nebo pro pravnoučata.

Keywords: text, elektronické, přáníčka, přáníčko, narozeninové, sms, texty, přání, vtipné, blahopřání, ke stažení, gratulace, veršované, mms, zdarma, obrázky, podle jmen, pohlednice, básnička, k narozeninám