Texty přání k Narozeninám
Textové narozeninová blahopřání, gratulace pojmenovaná 40 let, přáníčko kulatiny

Text přání k narozeninám: 40 let, kulatiny

Už jsi opět o rok starší,
nic netrvá věčnost, milý.
Čtyřicítka není věk,
jsi krásný, mladý na pohled.
Přejeme ti zdravíčko,
posíláme přáníčko.
Štěstí, zdraví, lásku jen,
buď v pohodě celý den.
To ti přejem!

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: 40 let

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání kulatinyText přání k narozeninám Textové narozeninová blahopřání, gratulace pojmenovaná 40 let, přáníčko kulatiny
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám kulatiny: 40 let? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám kulatiny

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro mámu, synovce, holčičky, profesory, sousedy, ségru, milenku, ženy, sourozence, ředitele, dívky, sestřenici, dceru, tátu, junáky, neteř, expartnery, partnerku, tchyni, vnoučata, maminku, tchána, horolezce, důchodce, zahrádkáře, přítelkyni nebo pro expartnerky.

Keywords: vtipné, k narozeninám, podle jmen, gratulace, elektronické, sms, texty, obrázky, veršované, pohlednice, přáníčka, básnička, text, blahopřání, mms, přáníčko, dětské, ke stažení, zdarma, narozeninové