Texty přání k Narozeninám
Textové narozeninová blahopřání, gratulace pojmenovaná 50 let, přáníčko kulatiny

Text přání k narozeninám: 50 let, kulatiny

Vyskočila z vody ryba,
říkala, někde musí být chyba,
že ty, ač jsi stále mlád,
zítra budeš mít padesát.

Dovol nám, abychom ti k tomuto životnímu jubileu co nejsrdečněji popřáli.

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: 50 let

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání kulatinyText přání k narozeninám Textové narozeninová blahopřání, gratulace pojmenovaná 50 let, přáníčko kulatiny
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám kulatiny: 50 let? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám kulatiny

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro synovce, profesory, seniory, basketbalisty, bafunáře, skauty, prarodiče, štamgasty, manželku, vnoučata, fotbalisty, bratrance, sestru, partnerku, učitelky, tchyni, sestřenici, rodiče, švagra, tchána, trenéry, spolupracovníky, tetu, milenku, milence, tátu nebo pro chlapa.

Keywords: texty, přání, elektronické, sms, ke stažení, přáníčko, narozeninové, dětské, zdarma, vtipné, obrázky, přáníčka, mms, text, veršované, podle jmen, blahopřání, gratulace, básnička, pohlednice