Texty přání k Narozeninám
Narozeninové blahopřání, textová gratulace 75 let, přáníčko kulatiny

Text přání k narozeninám: 75 let, kulatiny

Dnes je 75 let naší/našemu babičce/dědečkovi,
přeji Ti, ať další čtvrtstoletí
mnohem pomaleji letí,
a že nejsem lakomec,
dávám pusu nakonec.

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: 75 let

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání kulatinyText přání k narozeninám Narozeninové blahopřání, textová gratulace 75 let, přáníčko kulatiny
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám kulatiny: 75 let? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám kulatiny

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro kustody, dceru, spolužáky a spolužačky, šéfa, sestřenici, bafunáře, vnučky, partnerku, kluky, mámu, zahrádkáře, sestru, vnoučata, dědečka, prarodiče, pionýry, kamarády, fotbalisty, basketbalisty, expartnerky, neteř, chlapce, sportovce, rybáře, turisty, slečny nebo pro podřízené.

Keywords: přání, dětské, narozeninové, ke stažení, blahopřání, obrázky, přáníčka, podle jmen, zdarma, text, sms, veršované, narozeniny, přáníčko, gratulace, k narozeninám, elektronické, pohlednice, básnička, texty