Texty přání k Narozeninám
Textové blahopřání k narozeninám s názvem Čtyřicítka, přáníčko kulatiny

Text přání k narozeninám: Čtyřicítka, kulatiny

Čtyřicet let,
to je krásný věk,
co Ti mám přát?
Hodně zdraví, štěstí, klidu a pohody
k Tvým kulatinám přeje ...

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Čtyřicítka

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání kulatinyText přání k narozeninám Textové blahopřání k narozeninám s názvem Čtyřicítka, přáníčko kulatiny
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám kulatiny: Čtyřicítka? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám kulatiny

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro bratrance, fotbalisty, kamarády, hokejisty, vnoučata, přítele, učitelky, slečny, dceru, tetu, bratra, neteř, švagra, milence, horolezce, strýce, štamgasty, tenisty, nadřízené, zahrádkáře, tchyni, sousedy, synovce, mámu, důchodce, kluky nebo pro manžela.

Keywords: texty, obrázky, mms, dětské, přáníčka, ke stažení, text, narozeniny, blahopřání, gratulace, veršované, sms, vtipné, pohlednice, přání, básnička, přáníčko, zdarma, narozeninové, k narozeninám