Texty přání k Narozeninám
Textové narozeninová blahopřání, gratulace pojmenovaná Padesátka, přáníčko kulatiny

Text přání k narozeninám: padesátka, kulatiny

Ať ta tvoje padesátka
jak hvězdička září,
vždyť jsi teprv na půl cesty,
daleko je stáří.

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Padesátka

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání kulatinyText přání k narozeninám Textové narozeninová blahopřání, gratulace pojmenovaná Padesátka, přáníčko kulatiny
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám kulatiny: Padesátka? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám kulatiny

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro synovce, dceru, vnuky, basketbalisty, přítele, švagrovou, dívky, otce, pravnoučata, kluky, tetu, rybáře, děti, nadřízené, štamgasty, horolezce, důchodce, dospělé, manžela, prarodiče, neteř, skauty, spolupracovníky, golfisty, maséry, seniory nebo pro syna.

Keywords: texty, dětské, obrázky, narozeninové, zdarma, blahopřání, sms, přáníčko, přáníčka, vtipné, narozeniny, pohlednice, mms, podle jmen, básnička, text, gratulace, veršované, přání, k narozeninám