Texty přání k Narozeninám
Textové blahopřání, gratulace k narozeninám s názvem Přichází chvíle, přáníčko kulatiny

Text přání k narozeninám: přichází chvíle, kulatiny

Přichází chvíle nadevše hezká,
kulaté výročí slavíš dneska,
proto Ti přejeme hodně sil,
štěstí a zdraví velký díl.
Vše nejlepší!

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Přichází chvíle

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání kulatinyText přání k narozeninám Textové blahopřání, gratulace k narozeninám s názvem Přichází chvíle, přáníčko kulatiny
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám kulatiny: Přichází chvíle? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám kulatiny

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro přítele, sestru, synovce, mámu, rybáře, chlapa, turisty, slečny, golfisty, přítelkyni, tátu, fotbalisty, kluky, profesorky, expartnery, expartnerky, dědečka, chlapce, ženy, horolezce, bratra, vedoucího, spolupracovníky, tchána, tatínka, vnučky nebo pro milenku.

Keywords: blahopřání, zdarma, narozeninové, veršované, obrázky, sms, přáníčka, podle jmen, text, k narozeninám, mms, ke stažení, přáníčko, přání, vtipné, pohlednice, dětské, básnička, gratulace, narozeniny