Texty přání k Narozeninám
Přáníčko, narozeninová textová gratulace s názvem Jsem moc ráda maminko, blahopřání mamince

Text přání k narozeninám: jsem moc ráda maminko, mamince

Maminko, jsem moc ráda,
že jsi mě vychovala
zrovna ty ze všech maminek.
Žádná se ti nevyrovná,
jak starostlivá jsi a hodná,
mám z dětství plno krásných vzpomínek.
Chci ti popřát ty nejkrásnější narozeniny,
jaké jen můžeš mít.

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Jsem moc ráda maminko

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání maminceText přání k narozeninám Přáníčko, narozeninová textová gratulace s názvem Jsem moc ráda maminko, blahopřání mamince
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám mamince: Jsem moc ráda maminko? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám mamince

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro tetu, učitele, šéfa, sestru, strýčka, děti, kustody, horolezce, slečny, babičku, chlapa, myslivce, holky, milenku, tatínka, spolužáky a spolužačky, syna, důchodce, přátele, podřízené, pravnoučata, chlapce, seniory, vnuky, kluky, vnoučata nebo pro dědečka.

Keywords: texty, přáníčko, elektronické, pohlednice, dětské, narozeninové, gratulace, mms, podle jmen, blahopřání, veršované, obrázky, zdarma, básnička, narozeniny, ke stažení, text, k narozeninám, přáníčka, vtipné