Texty přání k Narozeninám
Narozeninový text gratulace, přáníčko nazvané Milá mámo, blahopřání mamince

Text přání k narozeninám: milá mámo, mamince

Milá mámo!
Dnes je ale slunné ráno,
co já jen Ti dám
k těm Tvým narozeninám?
Už vím!
Bude to beruška
a k tomu pošeptám Ti do ouška:
Buď zdravá,
mámo má milá.

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Milá mámo

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání maminceText přání k narozeninám Narozeninový text gratulace, přáníčko nazvané Milá mámo, blahopřání mamince
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám mamince: Milá mámo? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám mamince

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro golfisty, junáky, dceru, milenku, seniory, štamgasty, expartnerky, ségru, zahrádkáře, strýce, kamarády, vnučky, kluky, sestřenici, profesory, slečny, ženy, tchána, tchyni, pradědu, přítele, učitelky, strýčka, ředitele, trenéry, chlapa nebo pro holky.

Keywords: k narozeninám, přáníčko, text, přání, zdarma, přáníčka, mms, blahopřání, podle jmen, obrázky, vtipné, veršované, texty, básnička, dětské, pohlednice, gratulace, narozeniny, elektronické, ke stažení