Texty přání k Narozeninám
Narozeninové blahopřání, textová gratulace Život jako sen, přáníčko mamince

Text přání k narozeninám: Život jako sen, mamince

Ať máš život jako sen, ať víš, jak si užít den.
Od starostí žádné vrásky, v každé chvíli plno lásky, ať nepoznáš bolest, ani klam, to všechno Ti přeji k narozeninám...

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Život jako sen

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání maminceText přání k narozeninám Narozeninové blahopřání, textová gratulace Život jako sen, přáníčko mamince
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám mamince: Život jako sen? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám mamince

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro děti, přítelkyni, bafunáře, důchodce, učitelky, ředitele, milence, pravnoučata, kolegy, spolupracovníky, maminku, sousedy, manžela, podřízené, maséry, kustody, horolezce, bratra, seniory, junáky, učitele, přítele, geokeškaře, sestřenici, manželku, skauty nebo pro dospělé.

Keywords: k narozeninám, zdarma, přáníčko, blahopřání, obrázky, dětské, pohlednice, přáníčka, podle jmen, elektronické, mms, narozeniny, veršované, narozeninové, sms, ke stažení, vtipné, gratulace, texty, básnička