Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Naše tipy, zábava, hry, vzdělávání

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online . Naleznete zde Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Adventury, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Střílecí hry, Logické hry, Puzzle a skládačky apod.

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační hry, Animace, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Logické hry, Postřehové hry, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Sportovní hry, Hry pro děti, Strategie, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Závody aut a tak dále.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Klíčová slova: weby, H, Slovník pojmů Co je to?, Prapory regionů a království, Widescreen wallpapers, odkazy, Ilustrace, obrázky, pro děti, Adventní jarmarky, zadarmo, odkaz, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Biografie známých osobností

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Full HD tapety na PC zdarma - pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. jsou vhodná pro mobilní telefon, displej, mobil, notebook, obrazovka počítače, počítač, tablet, PC, phablet, monitor, smartphone a pro operační systémy Slackware, Android, BlackBerry OS, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Windows Me, Windows Server 2012, Lubuntu. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: jídlo a nápoje, rostliny, zvířata, sportovní pozadí, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, voda a bubliny, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, wallpapery, psi a štěňátka, auta, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, hudební tapety. Zvolit si můžete z velikostí 2560x1440, 800x1280, 1600x2560, 1600x900, 1600x1200, 2048x1080, 1280x1024, 1280x800, 1440x900, 2560x2048, 1152x1920, 375x667, 360x760, hi res 2560x1920, 2048x1536, 1280x854 atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Keywords:volný čas, Vlajky spojených států amerických, multimédia, zábava, Jennifer Lopez, Online vánoční webzine, Státy a jejich prapory, pro dospělé, Tapety na plochu PC, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Full HD tapety na PC zdarma, tipy

Myšlenky, rčení, moudrosti, bonmoty, hlášky, aforismy, moudra

Slavné citáty, Myšlenky, rčení, moudrosti, bonmoty, hlášky, aforismy, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako různé, nástroje, účetnictví, chemie, počítače, stavebnictví, zkratky, jídlo, kultura, materiály, sport, psychologie, příroda, nápoje, politika, hardware, fyzika, školství, věda, nemoce, rostliny, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství atd.

Fórky, frky, vtipy, anekdoty, vtipné texty, fóry

Zkuste vypnout! Fórky, frky, vtipy, anekdoty, vtipné texty, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o metanolu, černý humor, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, kameňáky, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: K, Online vánoční webzine, školství, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, výukové pomůcky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vlajky států USA, Vánoční dekorace a doplňky, počítače, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zdarma, F

Hry pro kluky

Běžte na hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, Velikonoční hry, Oddechové, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Klasické, Závodní, Vánoční online hry a podobně.

Hlášky, rčení, úsloví, moudrosti, myšlenky, motta, moudra

Slavné citáty, Hlášky, rčení, úsloví, moudrosti, myšlenky, motta, moudra, rozdělené kategorií: citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o smrti, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o ženách, moudra o dětech od různých známých osobností.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, halloween, nápoje, ptáci, květiny, osobnosti a lidé, přístroje, mapy, Vánoce a Advent, muži, láska, rostliny, věda, ovoce, sport, symboly, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, dopravní prostředky, hudba, jídlo a nápoje, náboženství atd.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - wallpapery do mobilu

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. můžete využít v tablet, monitor, ultrabook, mobil, PC, obrazovka počítače, notebook, počítač, displej, mobilní telefon, smartphone a pro operační systémy SUSE Linux, Mac, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Windows 10, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Android, OSX, Windows 7, Windows 95. Wallpapers na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: květiny, fantasy, motorky, ptáci, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, hmyz a pavouci, nature - příroda, free wallpapers, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život. Zvolte si z rozměrů 1366x1024, 1366x768, 1080x1800, 1152x864, 1920x1280, 2560x1600, 1920x1080 Full HD, 3200x1200, 1024x600, 393x786, 800x600, 1440x2560, 1600x900, Full HD 1080x1920, 375x667, 1800x1440 atd.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Onlinovky zdarma, Vlajky měst České republiky, Tapety se zvířaty na plochu PC, Dopravní značky, Nejlepší online hry zdarma, Webové html5 hry zdarma, Přáníčka a obrázky k svátku, Dopravní značky, Vlajky zemí světa, Obrázky, kliparty

Hry pro kluky

Běžte na hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, Velikonoční hry, Oddechové, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Klasické, Závodní, Vánoční online hry a podobně.

Hlášky, rčení, úsloví, moudrosti, myšlenky, motta, moudra

Slavné citáty, Hlášky, rčení, úsloví, moudrosti, myšlenky, motta, moudra, rozdělené kategorií: citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o smrti, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o ženách, moudra o dětech od různých známých osobností.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, obecné zkratky, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, země EU, měny, fyzikální jednotky, geocaching, státy usa, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: F, Online geografické testy zdarma bez registrace, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Nejhranější hry online, Full HD wallpapers na PC, Vymalovánky k tisku, kuriozity, URL, Hry pro kluky, humor, Seznam souborových přípon, Nejlepší školní testy a kvízy, Vánoční hvězda,

Jeden fór na závěr. Vtip Divný cukr: Mami, v obálce nám přišel cukr.

Další odkazy:

Naše tipy
Cestovatelské stránky
Partnerské weby
Pravá vánoční zábava
Tipy na zajímavé weby
Slova vánoční koledy Nesem vám noviny
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční stromek
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (14. listopadu 2019) má svátek Sáva a Mladen, zítra (15. listopadu 2019) slaví jmeniny Leopold a Leopoldina, pozítří (16. listopadu 2019) Otmar a Otomar