Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Partnerské weby, počítače a internet

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak převést, v čem upravit, kterak editovat, čím prohlížet, jak importovat, jak přehrát, jak spustit, jak vytvořit, jak konvertovat, jak otevřít soubory následujících typů: video soubory, dokumenty, šablony dokumentů, internet a web, komprimace dat, spustitelné soubory, konfigurační soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Internet, síť, počítače a internet

Bonmoty, úsloví, rčení, moudra, motta, moudrosti, aforismy

Slavné citáty, Bonmoty, úsloví, rčení, moudra, motta, moudrosti, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Wallpapers na plochu PC - obrázky na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na plochu PC. doporučujeme pro počítač, PC, tablet, mobilní telefon, notebook, smartphone, phablet, obrazovka počítače, monitor, ultrabook, displej a pro operační systémy Windows Me, Windows Server 2012, Windows XP, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Windows 95, Windows 98, Linux Xubuntu, Slackware, Android, Windows NT. PC pozadí pro Windows z kategorií sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, fantasy, ptáci, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, flóra, stromy, nature - příroda, hmyz a pavouci, free wallpapers, motorky, velkoměsta a noční život, zvířata, Formule 1, květiny. Stahujte ve velikostech 1600x1200, 2560x1920, 375x812, 1366x1024, 2560x2048, 2560x1440, 2160x3840, 1920x1440, 1536x2560, 854x480, 1440x900, 3200x1200, 1800x1440, 360x720, 1152x864, 1600x900 atd.

Klíčová slova: zdarma, zadarmo, Přehled zkratek a akronymů, Seznam zkratek a akronymů, Burundi, kuriozity, Online web Hry zdarma bez registrace, humor, Přání k narozeninám, Stručný encyklopedický slovník, výukové pomůcky, tipy, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Náš tip, počítače a internet

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Logické hry, Střílečky, Sportovní hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Závody aut, Karetní hry, Animace, Strategie, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Keywords:Vlajky amerických států USA, Státní prapory států světa, URL, Nej hry online, Tapety pláže, Dopravní značení, Biografie slavných osobností, info, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, webové stránky, R, Kliparty zdarma ke stažení

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, země východní Asie, Antarktidy, země Afriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Počítačové tapety pro Windows - tapety na PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro ultrabook, tablet, smartphone, obrazovka počítače, počítač, mobil, PC, phablet, notebook, displej, monitor a pro operační systémy Linux Xubuntu, Mac, Windows XP, Windows 10, Chrome OS, Windows NT, Windows 98, Slackware, OSX, Microsoft Windows Vista, Windows 7. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: dopravní prostředky, zvířata, voda a bubliny, wallpapery, motorky, motocykly, příroda, krajina, sportovní pozadí, psi a štěňátka, auta, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, noční města, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, rostliny, letadla, hry a herní wallpapery. Stahujte v rozlišení 1280x800, 768x1024, 1680x1050, 1600x900, 2560x2048, 1440x900, 640x480, 1152x1920, 1920x1440, 360x640, 1920x1280, 375x812, 2048x1536, 1600x1200, 854x480, 2160x3840 atd.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Klíčová slova: Americké federální vlajky, počítače, Seznam přípon a koncovek souborů, Vánoční koledy, Prapory českých měst, Wallpapers na plochu PC, Online geografické testy zdarma bez registrace, Co je to Advent?, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online hry pro děti zdarma, volný čas, weby

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země východní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, online testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: lékařství a medicína, latina, věda, zločin a právo, politika, internet, zkratky, český jazyk, příroda, bankovnictví, technika, hardware, stavebnictví, materiály, matematika, filozofie, sport, různé, účetnictví, ekonomie a ekonomika, fyzika, školství, počítače, náboženství a křesťanství atd.

Vtipy, frky, anekdoty, fórky, vtípky, ftipy

Chcete se pobavit? Vtipy, frky, anekdoty, fórky, vtípky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o mužích, chlapech, černý humor, židovské anekdoty, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, murphyho zákony apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, zvířata, rostliny, auta, květiny, přístroje, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, láska, hudba, mapy, věda, ženy a dívky, nástroje a přístroje, nápoje, stavby, muži, zelenina, osobnosti a lidé, náboženství, halloween, hmyz atd.

Klíčová slova: Obrázky zdarma, doporučujeme, Tapety na plochu PC, Online hry zdarma, pro děti, Nejlepší hry pro dívky, Slovník pojmů Co je to?, World Flags, B, multimédia, školství

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země východní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Síť, počítače a internet

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Zlínský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Klíčová slova: Počítačové tapety pro Windows, zábava, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Seznam vlajek měst České republiky, Pozadí na plochu PC, Přáníčka a obrázky k svátku, Dopravní značky, cestování, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, V, Vánoční magazín, Online životopisy, biografie, Obrázky na plochu Vesmír,

Jeden fór na závěr. Vtip Bez obav!: Neboj, není nabitá!

Další odkazy:

Partnerské weby
Online tetris hry zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Adventní svícen a jeho symbolika
Naše tipy
Vánoční jídlo
Tipy na zajímavé weby
FC Barcelona
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (16. prosince 2019) má svátek Albína a Albín, zítra (17. prosince 2019) slaví jmeniny Daniel, Dan a Lazar, pozítří (18. prosince 2019) Miloslav a Milorad