Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Klasické, Karetní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Závodní, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Pro dívky a podobně.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Deskovky, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, online html5 hry, Auta a závodní, Logické hry, Oddechové hry, Letecké simulátory, Farmářské hry, Puzzle a skládačky apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, ženy a dívky, nápoje, dopravní prostředky, hudba, auta, věda, náboženství, květiny, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, jídlo a nápoje, hmyz, rostliny, muži, ptáci, mapy, láska, osobnosti a lidé, stavby, halloween, Vánoce a Advent atd.

Klíčová slova: doporučujeme, zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zajímavosti, Real Madrid C.F., Obrázky, kliparty, Skvělé hry online zdarma, volný čas, Vlajka OSN, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, školství, weby, Hry pro kluky

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Informace, cestování, hry, zábava

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Akční hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Karetní hry, Pro dívky, Bojové hry, Závody aut, Strategie, Střílečky, Hry pro dva hráče, Animace, Sportovní hry, Logické hry, Adventury a tak dále.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Keywords:humor, F, Prapory českých měst, Online zeměpisné testy zdarma, Vánoční stromeček, tipy, Tapety na plochu počítače, Seznam přípon a koncovek souborů, Vánoční betlém, Dopravní značení, Online vánoční magazín, info

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Tapety na plochu počítače - pozadí na tablet

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu počítače. lze použít v displej, smartphone, počítač, obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon, monitor, ultrabook, PC, tablet, notebook a pro operační systémy Windows 7, SUSE Linux, Linux Ubuntu, macOS, Linux Fedora, Java ME, Windows 95, Windows 98, Android, FreeBSD, Red Hat Linux. Nejlepší tapety na plochu zdarma z kategorií vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, rostliny, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, zvířata, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, auta, operační systémy, Windows, květiny, kytky, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže. Zvolit si můžete rozměry 1152x1920, 1280x800, 375x667, 2560x1440, 1280x960, 750x1334, 800x600, HD 1280x720, 1536x2048, 360x760, 1440x2560, Full HD 1080x1920, 2560x2048, 1600x900, 1280x768, 393x786 atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: webové stránky, Online web Hry zdarma bez registrace, zábava, Dětské omalovánky, Stručný encyklopedický slovník, Pozadí na PC, kuriozity, Jak si vybrat vánoční stromeček?, zdroje informací, K, webovky, Databáze osobností Kdo je to?

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, země EU, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, měny, hudební zkratky, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Síť, cestování, hry, zábava

Kameňáky, černý humor, vtipné texty, fórky, vtípky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, černý humor, vtipné texty, fórky, vtípky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O Slovácích, O manželství, O Němcích, O Somálcích, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O Windows, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O mužích, O škole, Frky, vtipy, vtípky apod.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, rostliny, láska, muži, Vánoce a Advent, halloween, náboženství, hudba, osobnosti a lidé, ovoce, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, hmyz, stavby, květiny, sport, zelenina, dopravní prostředky, přístroje, mapy atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, země EU, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, okresy České republiky, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, úřady a ministerstva apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: Super online kvízy, pro dospělé, Kliparty zdarma ke stažení, Advent, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Webové online hry zdarma, Státy a jejich prapory, Online hry zdarma, cestování, F, ú

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, země EU, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, měny, hudební zkratky, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: chemie, fyzika, latina, účetnictví, filozofie, nástroje, software, bankovnictví, literatura, rostliny, zkratky, lékařství a medicína, cestování, nemoce, psychologie, materiály, počítače, stavebnictví, internet, příroda, hardware, náboženství a křesťanství, nápoje, různé atd.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Ftipy, vtipné texty, frky, fórky, černý humor, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, vtipné texty, frky, fórky, černý humor, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipné citáty, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, anekdoty o politice apod.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země střední Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy Střední Ameriky apod.

Biografie známých osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hokejisté, Státník, Angličané, Brno, Normalizace, Mluvčí, Trest smrti, Poprava, Renesance, Sebevražda, Francouz, Diplomat, Esejista, Básníci, Žhavé výstřely, Florida Panthers, Závodník, První republika, Generalissimus, Politik, Slováci, Ekonom, Orlík, Hudba, Prezident, Dallas Stars, Teolog, Sci-fi, Prezidenti, Protektorát, Miliardář, Češi, Vojáci, Obchodník, Stoletá válka, Gymnasté apod.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky měst České republiky, internetové stránky, Nejhranější hry online, Pozadí na PC ke stažení, Omalovánky - dinosauři, M, Slovník pojmů Co je to?, Super online flash hry, Biografie slavných osobností, Vlajky amerických států USA, výukové pomůcky, Přání k jmeninám, sms ke svátku,

Jeden fór na závěr. Vtip Půjč mi auto!: Miláčku, nechceš řídit?

Další odkazy:

Naše tipy
Štědrej večer nastal
Partnerské weby
Tipy na nejoblíbenější vánoční filmy
Tipy na zajímavé weby
Blahopřání k MDŽ
Zajímavé internetové odkazy
Recepty na vánoční pokrmy
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (13. listopadu 2019) má svátek Tibor a Brenda, zítra (14. listopadu 2019) slaví jmeniny Sáva a Mladen, pozítří (15. listopadu 2019) Leopold a Leopoldina