Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Tapety na PC - tapety na plochu počítače

Také doporučujeme: Tapety na PC. lze použít v phablet, smartphone, tablet, monitor, počítač, mobil, PC, mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy macOS, Red Hat Linux, Windows 98, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Chrome OS, Linux Fedora, Windows 10, Windows Me. Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako ptáci, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, fraktály, motorky, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, zvířata, free wallpapers, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, nature - příroda, Formule 1. Vyberte si rozměr z 412x846, 1920x1440, 1024x600, 768x1024, 360x720, 1280x854, 800x1280, 3200x1800, 2560x1440, 800x600, 1440x900, 2560x1600, 1280x960, 1280x1024, 1080x1800, 393x786 atd.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Adventury, Animace, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Pro dívky, Logické hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Akční hry, Strategie, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, cestování, pro děti, Vlajky amerických států USA, Vtipy, Státní prapory zemí světa, školství, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Jmenovky na dárky k vytištění, doporučujeme, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zadarmo, volný čas

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Pozadí na plochu počítače - full HD tapety na PC zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu počítače. jsou vhodná pro tablet, notebook, počítač, ultrabook, mobil, phablet, displej, obrazovka počítače, smartphone, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Mint, Chrome OS, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Windows 95, Windows 98, Mac, Windows 10, macOS, Windows 7, Android. Wallpapers na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: letadla, rostliny, vesmír, planety, galaxie, auta, wallpapery, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, sportovní pozadí, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, jídlo a nápoje, budovy a stavby, hudební tapety, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, noční města. Zvolit si můžete rozměry 1920x1440, 2560x2048, 1600x900, 375x667, 1152x768, 1536x864, 1024x600, hi res 2560x1920, 1800x1440, 1600x1200, 854x480, 800x1280, 1280x960, 1280x768, 1440x900, 750x1334 atd.

Síť, internet, počítače, hry

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Pozadí na plochu PC - tapety na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu PC. jsou vhodná pro phablet, monitor, notebook, ultrabook, mobil, mobilní telefon, počítač, PC, obrazovka počítače, smartphone, displej a pro operační systémy Windows 7, Java ME, Apple iOS (iPhone), Windows Me, Mac, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Chrome OS, Linux Ubuntu, Windows Server 2012. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, zvířata, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, fraktály, fantasy, Formule 1, ptáci, motorky, sportovní wallpapery, květiny, nature - příroda. Zvolit si můžete z velikostí 1280x768, 1200x1920, 640x480, 1920x1200, 2560x1600, 3200x1200, 1080x1920, 1920x1280, 1920x1080 Full HD, 412x846, 1440x960, HD 1280x720, 360x760, 750x1334, 375x812, 2048x1536 atd.

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online . Mj. na webu naleznete Hannah Montana, Akční gamesky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Omalovánky, Strategické onlinovky, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Oblíkačky, Hry s koňmi, Barbie hry, online html5 hry, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventury apod.

Keywords:V, webovky, linky, internetové stránky, Real Madrid CF, Stručný slovník pojmů a termínů, Nej hry online, PC pozadí pro Windows, Samolepky na dárky, počítače, Dopravní značky, zdroje informací

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, týmy NHL, okresy České republiky, měny, fyzikální jednotky, státy usa, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, země EU apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Klíčová slova: Pozadí na plochu PC, kuriozity, Vánoční magazín, Omalovánky pro děti, Vlajky amerických států USA, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, odkazy, Velikonoční tapety, wallpapers, info, výukové pomůcky, Pozadí na plochu počítače, pro dospělé

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Georgie, Oregon, Kentucky, Connecticut, Wisconsin, Severní Karolína, Delaware, Montana, Maryland, Michigan, Mississippi, Vermont, Arkansas, Utah, Idaho, Kalifornie, New York, Nebraska, Missouri, Illinois, New Hampshire, Minnesota, Jižní Karolína, Jižní Dakota, Indiana, Texas atd.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Barbie hry, Vaření a smažení, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Adventury, online html5 hry, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Hry pro dva hráče, Bojové hry, Strategie, Karetní hry, Sportovní hry, Logické hry, Akční hry, Animace, Závody aut, Stolní a deskové hry, Adventury, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Pro dívky, Hry pro děti a tak dále.

Free game online hry

Doporučujeme free game online hry. Mj. na webu naleznete Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Postřehové, Logické, Akční hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Nej hry online

Běžte na nej hry online Vybírejte z kategorií Sportovní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Vánoční online hry, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Velikonoční hry, Karetní, Klasické, Závodní, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Střílečky a podobně.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Montana, Oregon, New York, Alabama, Aljaška, Louisiana, Indiana, Vermont, Florida, Oklahoma, Pensylvánie, Nevada, Minnesota, Massachusetts, Jižní Dakota, Utah, Colorado, Tennessee, Kentucky, New Hampshire, Kansas, Maine, Wyoming, Michigan, Mississippi, Kalifornie atd.

Klíčová slova: F, zeměpis, Online hry zdarma, Flags of the world, B, webové stránky, Nejhranější online hry zdarma, Vánoční hvězda - symbol Vánoc, hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zábava

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Georgie, Oregon, Kentucky, Connecticut, Wisconsin, Severní Karolína, Delaware, Montana, Maryland, Michigan, Mississippi, Vermont, Arkansas, Utah, Idaho, Kalifornie, New York, Nebraska, Missouri, Illinois, New Hampshire, Minnesota, Jižní Karolína, Jižní Dakota, Indiana, Texas atd.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Barbie hry, Vaření a smažení, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Adventury, online html5 hry, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry apod.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, F, Online hry zdarma, weby, Vlajky evropských zemí, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Vlajky měst České republiky, Tapety na PC, Obrázky vlajek států světa, Onlinovky zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vánoční, adventní koledy,

Jeden fór na závěr. Vtip Pytlík: Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Cestovatelské stránky
Zajímavé internetové odkazy
Rihanna
Partnerské weby
Vánoční svícen jako oblíbená dekorace
Doporučené odkazy
Vánoční stromečky - výzdoba, druhy
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (13. listopadu 2019) má svátek Tibor a Brenda, zítra (14. listopadu 2019) slaví jmeniny Sáva a Mladen, pozítří (15. listopadu 2019) Leopold a Leopoldina