Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: umělci, politika, vlastnosti, záliby, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, sport, zločin a právo, mytologie, osobnosti, státní správa, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, křesťanství, psychologie, školství, přezdívky, politici, historie, národnost, věda, žurnalisté a novináři atd.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, cestování, kuriozity, webové stránky, Křesťanství a Vánoce, multimédia, Online vánoční magazín, F, Thierry Henry, Full HD pozadí na PC, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, R, Stručný slovník pojmů a termínů

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Vše o Vánocích - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční zábava, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Píseň, Vánoční koule, Samolepky, Desktop, Betlém, Jarmark, Vánoční punč, Patchwork, Adventní věnec, Vánoční koledy, Jmenovka, Tiskárna, Keramický adventní věnec, Alkoholový kalendář, Jingle Bells, Adventní kalendář, Brno, Mrazík, Německy, Plzeň, Zdraví, Jesličky, Osvětlení do oken, Keramika, Skleněné ozdoby, Monitor, Santa, bezlepkové cukroví, Sám doma, Vánoční dekorace, Šišky apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie apod.

Webové online testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Super online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme super online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Akční hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Logické, Postřehové, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Keywords:F, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zajímavosti, Super free web games zdarma, Online omalovánky, Seznam zkratek a akronymů, Online zeměpisné testy zdarma, Nej hry online, Slova koledy Štědrej večer nastal, zadarmo, pro děti, Seznam přípon a koncovek souborů

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Pozadí na plochu počítače - full HD pozadí na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. doporučujeme pro phablet, smartphone, tablet, PC, mobilní telefon, mobil, monitor, ultrabook, displej, počítač, obrazovka počítače a pro operační systémy Chrome OS, SUSE Linux, Windows NT, Lubuntu, Windows 98, FreeBSD, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Linux Mint, Mac, Slackware. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií tenisté a tenistky, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, nature - příroda, Formule 1, vesmír, kosmos, květiny, fantasy, flóra, stromy, ptáci, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, fraktály, free wallpapers. Dostupné rozměry Full HD 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 2560x2048, 375x812, 1280x720, 1200x1920, HD 1280x720, 1024x600, 1280x1024, 750x1334, 1366x768, 3200x1800, 1024x768, 640x480, 800x1280, 800x600 atd.

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Michigan, Indiana, Pensylvánie, Oregon, Connecticut, Severní Dakota, Aljaška, New Hampshire, Florida, New York, Vermont, Colorado, Alabama, Massachusetts, Západní Virginie, New Jersey, Kentucky, Maryland, Montana, Louisiana, Virginie, Oklahoma, Georgie, Severní Karolína, Utah, Nebraska atd.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: humor, Biografie slavných osobností, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Jmenovky na dárky k vytištění, Tapety na PC, školství, Obrázky, kliparty, Antistresové omalovánky, Superhry a hry online zdarma, Seznam vlajek měst České republiky, Dopravní značení, Prapory regionů a království

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, nástroje a přístroje, stavby, sport, hudba, dopravní prostředky, láska, věda, mapy, ovoce, muži, Vánoce a Advent, náboženství, hmyz, přístroje, rostliny, smajlíci a emotikony, květiny, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, zelenina, zvířata atd.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Letecké simulátory, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Akční gamesky, Střílecí hry, Oddechové hry apod.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Postřehové hry, Adventury, Karetní hry, Střílečky, Závody aut, Logické hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Animace, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Bojové hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Klíčová slova: info, pro dospělé, Online testy zdarma, Když zavládne vánoční atmosféra, Biografie slavných osobností, Vlajky států a zemí světa, Stručný slovník pojmů a termínů, Mezinárodní den žen, URL, H, linky

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, nástroje a přístroje, stavby, sport, hudba, dopravní prostředky, láska, věda, mapy, ovoce, muži, Vánoce a Advent, náboženství, hmyz, přístroje, rostliny, smajlíci a emotikony, květiny, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, zelenina, zvířata atd.

Síť, hry i všeobecné informace

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zlatý slavík, Antropolog, Básník, Básníci, Francouz, Sci-fi, Olympijští vítězové, Washington Capitals, Avangard Omsk, Obchodník, Němci, Orlík, Překladatel, Faraon, Zpěvačky, Itálie, Rakušan, Prezident USA, Esejista, Zpěvák, Žhavé výstřely, Spisovatel, Trenérka, Philadelphia Flyers, Český slavík, Generalissimus, Renesance, Zavražděn, Dabérka, Starověký Egypt, Masový vrah, Státník, Slovenští prezidenti, Křesťanství, Československo, KHL apod.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro phablet, mobil, monitor, počítač, PC, tablet, mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, smartphone, notebook a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows 10, Lubuntu, Windows Server 2012, macOS, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Windows 98, Linux Xubuntu, Android. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: hudební tapety, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, noční města, wallpapery, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, auta, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, budovy a stavby. Dostupné rozměry 1680x1050, 768x1024, 360x720, 375x667, HD 1280x720, 640x480, 1600x900, Full HD 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 854x480, 2048x1080, 2048x1536, 360x640, 1920x1440, 1152x768, 320x568 atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online Vybírejte z kategorií Oddechové, Sportovní, Logické, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Závodní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Karetní, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry a podobně.

Klíčová slova: odkaz, zábava, zeměpis, doporučujeme, Městské a obecní prapory obcí ČR, Obrázek Korzet, hyperlinky, Ilustrace, obrázky, Americké federální vlajky, F, internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Adventní jarmarky,

Jeden fór na závěr. Vtip To nic, jenom hoří kuchyň...: Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Další odkazy:

Partnerské weby
Santa Claus
Zajímavé internetové odkazy
Narozeninová přání a přáníčka
Doporučené odkazy
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (14. listopadu 2019) má svátek Sáva a Mladen, zítra (15. listopadu 2019) slaví jmeniny Leopold a Leopoldina, pozítří (16. listopadu 2019) Otmar a Otomar