Texty přání k Narozeninám
Narozeninový text gratulace, přáníčko nazvané Přeju Ti babičko, blahopřání pro babičku

Text přání k narozeninám: přeju Ti babičko, pro babičku

Já ti přeju, babičko,
za tvé dobré srdíčko,
aby ti to Bůh oplatil
a život tvůj pozlatil
štěstím, zdravím a vším potřebným.
Vše nejlepší k narozeninám tvým.

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Přeju Ti babičko

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání pro babičkuText přání k narozeninám Narozeninový text gratulace, přáníčko nazvané Přeju Ti babičko, blahopřání pro babičku
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám pro babičku: Přeju Ti babičko? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám pro babičku

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro partnera, geokeškaře, důchodce, bratra, muže, tatínka, děti, bratrance, sportovce, chlapa, spolupracovníky, učitele, spolužáky a spolužačky, fotbalisty, rybáře, dědečka, holčičky, ségru, přítelkyni, sestru, turisty, manželku, vnoučata, dceru, podřízené, golfisty nebo pro strýce.

Keywords: dětské, obrázky, blahopřání, přáníčko, přáníčka, pohlednice, podle jmen, přání, narozeniny, veršované, básnička, texty, narozeninové, ke stažení, elektronické, sms, zdarma, vtipné, mms, k narozeninám