Texty přání k Narozeninám
Textové blahopřání, gratulace k narozeninám s názvem Žádné trápení, přáníčko pro babičku

Text přání k narozeninám: Žádné trápení, pro babičku

Milá naše babičko,
přejeme Ti zdravíčko.
Žádné velké trápení,
a už samé veselí.
To a mnohem víc Ti přejí ...

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Žádné trápení

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání pro babičkuText přání k narozeninám Textové blahopřání, gratulace k narozeninám s názvem Žádné trápení, přáníčko pro babičku
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám pro babičku: Žádné trápení? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám pro babičku

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro spolužáky a spolužačky, basketbalisty, tenisty, dědečka, otce, sestru, babičku, holky, pionýry, profesorky, ženy, vnučky, milenku, neteř, milence, švagrovou, expartnerky, geokeškaře, tchána, dívky, chlapa, partnerku, prarodiče, mámu, ségru, švagra nebo pro štamgasty.

Keywords: gratulace, ke stažení, mms, přáníčka, k narozeninám, obrázky, texty, text, přání, sms, dětské, pohlednice, narozeninové, blahopřání, básnička, vtipné, zdarma, podle jmen, elektronické, narozeniny