Texty přání k Narozeninám
Textové narozeninová blahopřání, gratulace nazvaná Záříš jako jablíčko, přáníčko pro babičku

Text přání k narozeninám: záříš jako jablíčko, pro babičku

Moje milá babičko,
záříš jako jablíčko.
Máš hezké tváře,
ale svetr se ti páře.
Máš hezkou zahradu
a nikdo nenajde za Tebe náhradu.

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Záříš jako jablíčko

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání pro babičkuText přání k narozeninám Textové narozeninová blahopřání, gratulace nazvaná Záříš jako jablíčko, přáníčko pro babičku
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám pro babičku: Záříš jako jablíčko? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám pro babičku

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro kluky, bratrance, trenéry, spolužáky a spolužačky, ženy, spolupracovníky, strýce, tátu, podřízené, babičku, otce, bratra, zahrádkáře, dědečka, kamarády, přítelkyni, tchána, vnuky, sportovce, myslivce, učitelky, expartnerky, pradědu, důchodce, hokejisty, děti nebo pro geokeškaře.

Keywords: k narozeninám, blahopřání, vtipné, dětské, veršované, přání, texty, narozeniny, zdarma, sms, podle jmen, pohlednice, gratulace, mms, obrázky, elektronické, narozeninové, ke stažení, přáníčka, básnička