Texty přání k Narozeninám
Přáníčko, narozeninová textová gratulace s názvem Čas utíká, blahopřání pro dědečka

Text přání k narozeninám: Čas utíká, pro dědečka

Čas utíká, mládí mizí,
děti nám jsou náhle cizí,
přijde první šedý vlas,
láska je však uvnitř nás.
A my tě milujeme takového, jaký jsi, dědečku.

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Čas utíká

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání pro dědečkaText přání k narozeninám Přáníčko, narozeninová textová gratulace s názvem Čas utíká, blahopřání pro dědečka
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám pro dědečka: Čas utíká? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám pro dědečka

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Ženu určitě potěší květina.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro učitele, dospělé, bratrance, švagra, sourozence, rybáře, trenéry, děti, nadřízené, tátu, spolužáky a spolužačky, synovce, fotbalisty, strýčka, vedoucího, ségru, rodiče, partnera, myslivce, sportovce, expartnery, prarodiče, tetu, dědečka, pradědu, horolezce nebo pro ředitele.

Keywords: narozeniny, pohlednice, blahopřání, dětské, ke stažení, přání, veršované, obrázky, k narozeninám, gratulace, přáníčka, sms, text, básnička, podle jmen, narozeninové, elektronické, přáníčko, texty, vtipné