Texty přání k Narozeninám
Textové narozeninová blahopřání, gratulace nazvaná Hlavu vzpříma, přáníčko pro dědečka

Text přání k narozeninám: hlavu vzpříma, pro dědečka

Když si někdo začne utahovat z Tvého věku, drž hlavu pěkně vzpříma...
aby nebyly vidět ty vrásky na krku!
Vše nejlepší k Tvým narozeninám!

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Hlavu vzpříma

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání pro dědečkaText přání k narozeninám Textové narozeninová blahopřání, gratulace nazvaná Hlavu vzpříma, přáníčko pro dědečka
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám pro dědečka: Hlavu vzpříma? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám pro dědečka

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro spolužáky a spolužačky, maminku, nadřízené, prarodiče, skauty, ségru, pradědu, přítele, kamarády, tenisty, myslivce, tátu, štamgasty, učitele, partnerku, milence, švagrovou, babičku, ženy, fotbalisty, chlapa, sourozence, šéfa, horolezce, holčičky, bafunáře nebo pro učitelky.

Keywords: mms, texty, narozeninové, přáníčka, básnička, gratulace, veršované, sms, narozeniny, ke stažení, přání, obrázky, dětské, blahopřání, podle jmen, vtipné, zdarma, text, přáníčko, elektronické