Texty přání k Narozeninám
Textové narozeninová blahopřání, gratulace nazvaná Mnoho trní, přáníčko pro děti

Text přání k narozeninám: mnoho trní, pro děti

Mnoho trní narůst musí
než vykvete růže,
mnoho chlapec zkusit musí
než doroste v muže.

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Mnoho trní

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání pro dětiText přání k narozeninám Textové narozeninová blahopřání, gratulace nazvaná Mnoho trní, přáníčko pro děti
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám pro děti: Mnoho trní? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám pro děti

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro vnoučata, bratrance, tátu, ředitele, partnera, otce, holčičky, spolužáky a spolužačky, slečny, mámu, vedoucího, dceru, dívky, učitele, bafunáře, sousedy, rodiče, seniory, vnuky, sestřenici, milence, basketbalisty, synovce, spolupracovníky, zahrádkáře, učitelky nebo pro švagrovou.

Keywords: obrázky, veršované, pohlednice, přáníčka, blahopřání, dětské, narozeninové, gratulace, texty, přáníčko, mms, sms, přání, elektronické, k narozeninám, ke stažení, vtipné, narozeniny, zdarma, básnička