Texty přání k Narozeninám
Přáníčko, narozeninová textová gratulace s názvem Chci Ti popřát, blahopřání pro muže

Text přání k narozeninám: chci Ti popřát, pro muže

Chci Ti popřát,
abys měl pořád dobrou náladu,
protože s ní je život zábavnější,
hodně štěstí,
protože s ním je život snazší
a také dostatek peněz,
abys mohl stále užívat života plnými doušky.
Vše nejlepší!

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Chci Ti popřát

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání pro mužeText přání k narozeninám Přáníčko, narozeninová textová gratulace s názvem Chci Ti popřát, blahopřání pro muže
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám pro muže: Chci Ti popřát? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám pro muže

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro holčičky, vnuky, golfisty, skauty, švagra, kustody, holky, muže, sestru, junáky, sestřenici, malé děti, syna, tchána, trenéry, pravnoučata, rybáře, děti, maséry, bafunáře, mámu, tenisty, manželku, přátele, babičku, partnerku nebo pro bratrance.

Keywords: mms, přáníčka, gratulace, obrázky, sms, přání, přáníčko, texty, zdarma, elektronické, pohlednice, podle jmen, ke stažení, veršované, vtipné, k narozeninám, text, blahopřání, dětské, básnička