Texty přání k Narozeninám
Textové narozeninová blahopřání, gratulace pojmenovaná Chlapíku, přáníčko pro muže

Text přání k narozeninám: chlapíku, pro muže

Přejeme ti, chlapíku,
holky, prachy, muziku,
štěstí, zdraví a tak dále,
vše dobré na mysli máme.
Krásné narozeniny.

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Chlapíku

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání pro mužeText přání k narozeninám Textové narozeninová blahopřání, gratulace pojmenovaná Chlapíku, přáníčko pro muže
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám pro muže: Chlapíku? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám pro muže

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro maséry, podřízené, prababičku, dědečka, děti, otce, sousedy, přítele, manželku, vnuky, přítelkyni, učitelky, partnera, švagra, tchyni, rybáře, vedoucího, profesorky, geokeškaře, kamarády, skauty, vnučky, pionýry, prarodiče, hokejisty, tatínka nebo pro přátele.

Keywords: sms, dětské, ke stažení, narozeninové, gratulace, mms, přání, přáníčka, k narozeninám, pohlednice, narozeniny, obrázky, blahopřání, vtipné, podle jmen, zdarma, text, veršované, básnička, elektronické