Texty přání k Narozeninám
Textové narozeninová blahopřání, gratulace pojmenovaná Chodím po lese, přáníčko pro muže

Text přání k narozeninám: chodím po lese, pro muže

Chodím po lese,
sbírám maliny,
sojka mi tam řekla,
že máš narozeniny.

Když mi to řekla,
začala hezky zpívat,
abych Ti šla, milý,
pěkně povinšovat.

Vše nejlepší!

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Chodím po lese

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání pro mužeText přání k narozeninám Textové narozeninová blahopřání, gratulace pojmenovaná Chodím po lese, přáníčko pro muže
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám pro muže: Chodím po lese? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám pro muže

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Ženu určitě potěší květina.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro neteř, přítele, přítelkyni, partnera, děti, holčičky, sportovce, kustody, golfisty, bratra, prarodiče, ředitele, sourozence, profesorky, rybáře, dědečka, maminku, geokeškaře, basketbalisty, partnerku, seniory, tetu, kluky, spolupracovníky, děti, tatínka nebo pro švagra.

Keywords: přání, zdarma, gratulace, podle jmen, vtipné, dětské, text, veršované, obrázky, mms, blahopřání, k narozeninám, narozeniny, básnička, přáníčko, ke stažení, narozeninové, elektronické, pohlednice, sms