Texty přání k Narozeninám
Textové narozeninová blahopřání, gratulace pojmenovaná Pro manžela, přáníčko pro muže

Text přání k narozeninám: pro manžela, pro muže

Můj milý,
už je to tady!
Tvůj narozeninový den
ať se Ti splní nejeden sen
ať splní se Ti přání,
radosti máš na rozdávání,
Vše nejlepší k narozeninám

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Pro manžela

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání pro mužeText přání k narozeninám Textové narozeninová blahopřání, gratulace pojmenovaná Pro manžela, přáníčko pro muže
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám pro muže: Pro manžela? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám pro muže

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro basketbalisty, strýce, partnerku, dceru, trenéry, vnoučata, seniory, učitele, tatínka, bratra, bratrance, maminku, děti, otce, ženy, milence, dívky, nadřízené, chlapce, kamarády, tátu, prarodiče, maséry, myslivce, dospělé, šéfa nebo pro štamgasty.

Keywords: dětské, veršované, sms, elektronické, zdarma, přání, přáníčko, text, podle jmen, vtipné, pohlednice, narozeninové, ke stažení, blahopřání, básnička, gratulace, texty, mms, obrázky, k narozeninám