Texty přání k Narozeninám
Textové blahopřání, narozeninové přáníčko s názvem Pro přítele, gratulace pro muže

Text přání k narozeninám: pro přítele, pro muže

Vše nejlepší k narozeninám,
moc ráda Tě, lásko, mám,
přáníčko ze srdce posílám,
Tvá ...

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Pro přítele

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání pro mužeText přání k narozeninám Textové blahopřání, narozeninové přáníčko s názvem Pro přítele, gratulace pro muže
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám pro muže: Pro přítele? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám pro muže

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro přátele, expartnerky, horolezce, profesorky, skauty, kluky, vnučky, turisty, seniory, švagra, synovce, spolupracovníky, ředitele, babičku, vedoucího, rybáře, holčičky, manžela, fotbalisty, muže, maséry, otce, dceru, tátu, učitele, strýce nebo pro trenéry.

Keywords: texty, dětské, elektronické, přáníčka, blahopřání, veršované, obrázky, přáníčko, sms, podle jmen, narozeninové, ke stažení, básnička, přání, text, k narozeninám, pohlednice, narozeniny, gratulace, zdarma