Texty přání k Narozeninám
Textové narozeninová blahopřání, gratulace nazvaná Pro miláčka, přáníčko pro ženu

Text přání k narozeninám: pro miláčka, pro ženu

K narozeninám polibek posílám
miláčkovi, kterého tak rád mám :-*
Všechno nejlepší k narozeninám, můj broučku!

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Pro miláčka

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání pro ženuText přání k narozeninám Textové narozeninová blahopřání, gratulace nazvaná Pro miláčka, přáníčko pro ženu
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám pro ženu: Pro miláčka? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám pro ženu

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro syna, učitelky, babičku, manželku, dědečka, chlapce, tenisty, nadřízené, otce, důchodce, junáky, rybáře, učitele, maséry, vnuky, holky, strýce, podřízené, štamgasty, neteř, kamarády, rodiče, golfisty, partnera, turisty, bafunáře nebo pro přátele.

Keywords: obrázky, ke stažení, sms, gratulace, pohlednice, texty, text, přání, blahopřání, přáníčko, narozeninové, narozeniny, dětské, mms, vtipné, podle jmen, elektronické, básnička, veršované, zdarma