Texty přání k Narozeninám
Narozeninové blahopřání, textová gratulace Roky plynou, přáníčko pro ženu

Text přání k narozeninám: roky plynou, pro ženu

Roky plynou stále dál...
Už je to rok, co jsem Ti naposledy přál.
A tak Ti tedy přeji vše nej, hlavně zdravíčko.
A pamatuj, mám Tě stále moc rád, ty moje sluníčko.

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Roky plynou

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání pro ženuText přání k narozeninám Narozeninové blahopřání, textová gratulace Roky plynou, přáníčko pro ženu
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám pro ženu: Roky plynou? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám pro ženu

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro milenku, tchána, skauty, maminku, kolegy, důchodce, přítele, bratrance, štamgasty, prababičku, neteř, ženy, strýce, kustody, děti, chlapa, golfisty, sestru, šéfa, hokejisty, dospělé, synovce, vnučky, tenisty, tatínka, holky nebo pro rybáře.

Keywords: dětské, blahopřání, ke stažení, mms, k narozeninám, přáníčko, sms, elektronické, text, vtipné, narozeninové, pohlednice, texty, gratulace, podle jmen, zdarma, přáníčka, obrázky, narozeniny, veršované