Texty přání k Narozeninám
Textové blahopřání k narozeninám s názvem S kyticí růží, přáníčko pro ženu

Text přání k narozeninám: s kyticí růží, pro ženu

S kyticí růží a pohárem vína bych chtěl před Tebou stát a ze srdce blahopřát. K dnešním narozeninám.

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: S kyticí růží

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání pro ženuText přání k narozeninám Textové blahopřání k narozeninám s názvem S kyticí růží, přáníčko pro ženu
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám pro ženu: S kyticí růží? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám pro ženu

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro štamgasty, muže, tenisty, partnera, profesorky, syna, maminku, vnuky, kustody, podřízené, sousedy, ženy, pravnoučata, turisty, dívky, vedoucího, bafunáře, dospělé, pradědu, mámu, hokejisty, švagrovou, švagra, šéfa, milence, trenéry nebo pro vnoučata.

Keywords: přáníčka, gratulace, přání, vtipné, přáníčko, texty, text, narozeniny, obrázky, veršované, sms, dětské, k narozeninám, narozeninové, ke stažení, elektronické, mms, básnička, pohlednice, zdarma