Texty přání k Narozeninám
Textové blahopřání k narozeninám s názvem Skvělá žena, přáníčko pro ženu

Text přání k narozeninám: skvělá žena, pro ženu

Asi bys měla vědět, že jsi skvělá žena
a v tombole mého světa jsi ta první cena!
Všechno nejlepší k narozeninám

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Skvělá žena

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání pro ženuText přání k narozeninám Textové blahopřání k narozeninám s názvem Skvělá žena, přáníčko pro ženu
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám pro ženu: Skvělá žena? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám pro ženu

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro pradědu, babičku, dědečka, tátu, profesorky, sourozence, maminku, sousedy, syna, chlapa, sestřenici, dívky, spolupracovníky, vnučky, prababičku, otce, mámu, ředitele, vnoučata, hokejisty, basketbalisty, kustody, strýce, tetu, šéfa, neteř nebo pro manželku.

Keywords: elektronické, vtipné, obrázky, přáníčka, sms, přáníčko, blahopřání, ke stažení, narozeniny, veršované, k narozeninám, texty, gratulace, podle jmen, básnička, text, mms, pohlednice, přání, dětské