Texty přání k Narozeninám
Narozeninové blahopřání, textová gratulace Spoustu zdravíčka, přáníčko pro ženu

Text přání k narozeninám: spoustu zdravíčka, pro ženu

Milá (doplnit jméno),
přejeme Ti k narozeninám spousty zdravíčka, také sluníčka, velký dort a kytici pro štěstí a radost.
Toto Vše a ještě mnohem více Ti srdečně přejí ...

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Spoustu zdravíčka

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání pro ženuText přání k narozeninám Narozeninové blahopřání, textová gratulace Spoustu zdravíčka, přáníčko pro ženu
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám pro ženu: Spoustu zdravíčka? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám pro ženu

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro sestřenici, profesory, švagrovou, kustody, skauty, přítelkyni, synovce, tatínka, partnerku, rodiče, maminku, manželku, nadřízené, milenku, turisty, důchodce, strýce, fotbalisty, basketbalisty, štamgasty, otce, kamarády, strýčka, trenéry, vedoucího, pionýry nebo pro malé děti.

Keywords: gratulace, blahopřání, k narozeninám, podle jmen, básnička, přáníčko, vtipné, narozeninové, veršované, přání, sms, text, obrázky, pohlednice, mms, elektronické, přáníčka, dětské, zdarma, narozeniny