Texty přání k Narozeninám
Textové narozeninová blahopřání, gratulace pojmenovaná Mnoho, přáníčko tatínkovi

Text přání k narozeninám: mnoho, tatínkovi

Mnoho dalších roků,
mnoho šťastných kroků,
mnoho lásky pro Tebe,
to Ti všichni přejeme.

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Mnoho

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání tatínkoviText přání k narozeninám Textové narozeninová blahopřání, gratulace pojmenovaná Mnoho, přáníčko tatínkovi
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám tatínkovi: Mnoho? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám tatínkovi

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro hokejisty, tenisty, učitele, holky, myslivce, milence, dceru, skauty, tetu, tchána, strýce, manžela, prababičku, neteř, chlapa, holčičky, nadřízené, manželku, přítele, babičku, prarodiče, maséry, tatínka, expartnery, spolupracovníky, přátele nebo pro pionýry.

Keywords: přání, elektronické, ke stažení, básnička, přáníčka, veršované, narozeninové, blahopřání, sms, gratulace, text, podle jmen, dětské, vtipné, narozeniny, texty, zdarma, přáníčko, k narozeninám, mms