Texty přání k Narozeninám
Textové blahopřání k narozeninám s názvem Naše blahopřání, přáníčko tatínkovi

Text přání k narozeninám: naše blahopřání, tatínkovi

Přijmi naše blahopřání,
do let příštích ať máš k mání
štěstí, zdraví, mnoho sil,
abys tady dlouho byl
a stovku s námi oslavil.

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Naše blahopřání

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání tatínkoviText přání k narozeninám Textové blahopřání k narozeninám s názvem Naše blahopřání, přáníčko tatínkovi
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám tatínkovi: Naše blahopřání? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám tatínkovi

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro tenisty, syna, bratra, pionýry, dívky, seniory, děti, turisty, mámu, dospělé, horolezce, švagra, přátele, sourozence, fotbalisty, zahrádkáře, štamgasty, ženy, vedoucího, partnera, nadřízené, golfisty, tatínka, spolužáky a spolužačky, babičku, malé děti nebo pro holky.

Keywords: text, texty, vtipné, veršované, přáníčka, k narozeninám, elektronické, dětské, blahopřání, přáníčko, ke stažení, přání, mms, podle jmen, obrázky, gratulace, básnička, pohlednice, narozeniny, zdarma