Texty přání k Narozeninám
Přáníčko, narozeninová textová gratulace s názvem Nejlepší tatínek, blahopřání tatínkovi

Přání k narozeninám: nejlepší tatínek, tatínkovi

Kdo má toho nejlepšího tatínka na světě?
No přece my!
Děkujeme Ti za všechno, taťko.
Přejeme Ti krásné narozeniny.

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Nejlepší tatínek

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání tatínkovi



Text přání k narozeninám Přáníčko, narozeninová textová gratulace s názvem Nejlepší tatínek, blahopřání tatínkovi
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání k narozeninám tatínkovi s názvem Nejlepší tatínek? Pak se o něj podělte s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám tatínkovi

Přání k narozeninám nejlepší tatínek, tatínkovi, text blahopřání, gratulace, přáníčko

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro bratra, partnerku, synovce, kolegy, skauty, spolužáky a spolužačky, sestru, tchyni, důchodce, mámu, milenku, junáky, strýce, manželku, strýčka, spolupracovníky, profesory, horolezce, fotbalisty, děti, rybáře, ségru, maséry, holčičky, sousedy, dědečka nebo pro pionýry.

Keywords: elektronické, k narozeninám, dětské, obrázky, narozeninové, vtipné, pohlednice, Nejlepší tatínek, mms, podle jmen, texty, veršované, Tatínkovi, přání, Nejlepší tatínek, narozeniny, gratulace, přáníčka, sms, zdarma, přáníčko, blahopřání, text, Tatínkovi

Dnes (18. ledna 2020) má svátek Vladislav a Vladislava, zítra (19. ledna 2020) slaví jmeniny Doubravka a Fabián, pozítří (20. ledna 2020) Sebastián, Ilona a Fabian