Texty přání k Narozeninám
Narozeninové blahopřání, textová gratulace Roky přibývají, přáníčko tatínkovi

Text přání k narozeninám: roky přibývají, tatínkovi

I když roky přibývají a zdraví chátrá,
pro mě jsi a vždycky budeš nejmilejší táta.

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: Roky přibývají

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání tatínkoviText přání k narozeninám Narozeninové blahopřání, textová gratulace Roky přibývají, přáníčko tatínkovi
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám tatínkovi: Roky přibývají? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám tatínkovi

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro manžela, malé děti, ségru, holčičky, švagrovou, sportovce, syna, tchána, vnuky, sourozence, učitelky, důchodce, bratrance, muže, turisty, neteř, mámu, profesory, tchyni, ředitele, strýčka, milence, děti, maséry, přítelkyni, dceru nebo pro přítele.

Keywords: přáníčko, zdarma, blahopřání, přání, k narozeninám, sms, vtipné, mms, podle jmen, texty, ke stažení, narozeniny, text, narozeninové, pohlednice, dětské, elektronické, básnička, veršované, gratulace