Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Dále doporučujeme pro děti i dospělé

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, výstražné značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, v čem upravit, jak exportovat, jak konvertovat, jak přehrát, jak spustit, jak vytvořit, jak otevřít, kterak editovat, jak importovat, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, písma, fonty, konfigurační soubory, internet a web, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, obrazy disků, systémové soubory, spustitelné soubory, hudební audio soubory, komprimace dat apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Síť pro děti i dospělé

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vojenské hodnosti, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, obecné zkratky, okresy České republiky, geocaching, týmy NHL, mezinárodní organizace, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, země EU, politické strany a hnutí, státy usa, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky apod.

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Střílečky, Animace, Adventury, Brutální krvavé hry, Logické hry, Závody aut, Strategie, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Karetní hry, Relaxační hry, Akční hry, Sportovní hry a tak dále.

Vše o Vánocích - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kavkazská jedle, Monitor, Přáníčko, PF, Adventní neděle, Dia, Tiskárna, Vánoční ozdoby, Slámový adventní věnec, Samolepky, Vánoční koledy, Adventní věnec, Štóla, Brambořík, Filmy, Obrazovka, Přání, Anglicky, Vánoční tapety, Patchwork, Vánoční svícen, Třásně, Perníčky, Pozadí, Atmosféra, Drážďany, Tichá noc, Vánoční koule, Vídeň, Jarmark, K Vytištění apod.

Klíčová slova: zábava, K, tipy, odkaz, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, Vše o Vánocích, Super free web games zdarma, Wallpapers na PC ke stažení, World countries flags, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zeměpis, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Biografie známých osobností

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, mapy, nápoje, přístroje, muži, auta, květiny, hudba, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, láska, nástroje a přístroje, zelenina, halloween, ptáci, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, rostliny, zvířata, náboženství, ovoce, jídlo a nápoje atd.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, zelenina, sport, láska, květiny, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, smajlíci a emotikony, ovoce, halloween, věda, rostliny, náboženství, zvířata, přístroje, ženy a dívky, ptáci, nápoje, Vánoce a Advent, mapy, auta, jídlo a nápoje atd.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: fyzikální jednotky, geocaching, země EU, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, státy usa, okresy České republiky, hudební zkratky, měny, úřady a ministerstva, týmy NHL, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, obecné zkratky, vojenské hodnosti apod.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Keywords:zadarmo, volný čas, cestování, Americké federální vlajky, Online hra Santa na saních, info, webové stránky, počítače, Vánoční jídlo, pokrmy a cukroví, F, Přehled státních vlajek států světa, hyperlinky

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, čím zobrazit, v čem spustit, jak vytvořit, v čem upravit, jak spustit, čím prohlížet, jak přehrát, jak importovat, jak konvertovat, jak exportovat soubory z následujících kategorií: grafiku, video soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, obrazy disků, koncovky souborů, hudební audio soubory, systémové soubory, spustitelné soubory apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Náš tip pro děti i dospělé

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: zdarma, linky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vánoční obrázky na PC, weby, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Free game online hry, Vánoční trhy, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online vánoční magazín, internet, M

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Wallpapers na PC ke stažení - tapety na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, počítač, smartphone, tablet, mobilní telefon, notebook, phablet, PC, ultrabook, monitor, mobil a pro operační systémy BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Java ME, Windows Me, Android, Windows 2000, Windows 98, Windows Server 2012, Windows 95, Windows 10 Mobile. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, fantasy, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, květiny, vesmír, kosmos, motorky, nature - příroda, velkoměsta a noční život, ptáci, free wallpapers, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen. Mnoho verzí a velikostí jako 1024x600, 800x1280, širokoúhlé 1366x768, 1366x1024, 375x812, 1920x1200, 1600x2560, 1152x1920, 1920x1080, 412x846, 1080x1800, Full HD 1080x1920, 3200x1800, 375x667, 750x1334, 320x568 atd.

Informace pro děti i dospělé

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, Antarktidy, země střední Asie apod.

Klíčová slova: školství, doporučujeme, Stručný slovník pojmů a termínů, Svobodný software, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Prapory českých měst, Přehled přípon a koncovek souborů, Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican, odkazy, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vlajky spojených států amerických

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Wallpapers na PC ke stažení - tapety na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, počítač, smartphone, tablet, mobilní telefon, notebook, phablet, PC, ultrabook, monitor, mobil a pro operační systémy BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Java ME, Windows Me, Android, Windows 2000, Windows 98, Windows Server 2012, Windows 95, Windows 10 Mobile. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, fantasy, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, květiny, vesmír, kosmos, motorky, nature - příroda, velkoměsta a noční život, ptáci, free wallpapers, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen. Mnoho verzí a velikostí jako 1024x600, 800x1280, širokoúhlé 1366x768, 1366x1024, 375x812, 1920x1200, 1600x2560, 1152x1920, 1920x1080, 412x846, 1080x1800, Full HD 1080x1920, 3200x1800, 375x667, 750x1334, 320x568 atd.

Internet, síť pro děti i dospělé

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako různé, fyzika, zločin a právo, chemie, ekonomie a ekonomika, nápoje, věda, kultura, účetnictví, software, bankovnictví, politika, lékařství a medicína, příroda, technika, filozofie, latina, jídlo, nástroje, nemoce, materiály, matematika, zkratky, stavebnictví atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: Wallpapery do mobilu, kuriozity, Dopravní značení, Kliparty pro Office, V, Vánoční ozdoby, URL, Slovník pojmů Co je to?, zajímavosti, Nejhranější online hry zdarma, Seznam státních vlajek, Online hry pro děti zdarma, World Flags,

Několik fórů na závěr. Vtip Supermarket: Proč se homosexuál celý natěšený žene do supermarketu? V počasí říkali, že má přijít teplá fronta.

Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Otevřený formát
Naše tipy
Romulus Remus
Doporučené odkazy
Vánoce
Partnerské weby
Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (28. října 2020) má svátek Alfréd, Jidáš a Juda, zítra (29. října 2020) slaví jmeniny Sylvie, Silvie a Sylva, pozítří (30. října 2020) Tadeáš, Dimitrij a Hvězdoslav