Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Dále doporučujeme, technika, zábava, informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Informace, technika, zábava, informace

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, státy usa, okresy České republiky, týmy NHL, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, země EU, fyzikální jednotky, obecné zkratky, geocaching, úřady a ministerstva apod.

Pozadí na PC ke stažení - wallpapers na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC ke stažení. jsou vhodná pro mobil, ultrabook, notebook, mobilní telefon, tablet, počítač, displej, PC, smartphone, obrazovka počítače, phablet a pro operační systémy Windows 98, Chrome OS, Windows 10 Mobile, Windows 95, Windows Me, Mac, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Windows XP, Microsoft Windows 8. PC tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: auta, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, noční města, hudební tapety, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, voda a bubliny, psi a štěňátka, motorky, motocykly, rostliny, budovy a stavby, sportovní pozadí, wallpapery, letadla. Zvolit si můžete z velikostí Full HD 1080x1920, 768x1024, 1600x1200, 1152x1920, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, 1536x864, 2048x1080, 1440x900, 1280x768, 360x760, 854x480, 1152x768, 320x568, 1080x1800, 1280x854 atd.

Klíčová slova: K, č, Tapety na PC zdarma ke stažení, Státní prapory všech států, Přáníčka ke svatbě nebo k výročí, Super online kvízy, multimédia, A, Svátky, jmeniny, kalendář, Prapory regionů a království, PC tapety pro Windows, zábava, zeměpis

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako zkratky, různé, školství, věda, účetnictví, psychologie, fyzika, internet, náboženství a křesťanství, sport, hardware, literatura, rostliny, český jazyk, lékařství a medicína, software, kultura, zločin a právo, materiály, ekonomie a ekonomika, nástroje, stavebnictví, nápoje, počítače atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Síť, technika, zábava, informace

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: nadpřirozené osoby, záliby a hobby, rodinné a příbuzenské vztahy, politici, poruchy, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci a umění, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství a vzdělávání, sportovci a sportovkyně, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, psychologie, přezdívky, filozofie, herectví, herci a herečky, národnost, vlastnosti, osobnosti, mytologie, politika, lékařství atd.

Keywords:počítače, odkazy, odkaz, Kliparty zdarma, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, weby, webové stránky, Dětské omalovánky, Wallpapery do mobilu, V, internetové stránky

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Oddechové, Strategie, Sportovní, Střílečky, Karetní, Závodní, Vánoční online hry, Pro dívky, Bojové online gamesy, Klasické, Velikonoční hry, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky a podobně.

Klíčová slova: zadarmo, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Slovník pojmů Co je to?, Biografie Christina Aguilera, Obrázky vlajek měst ČR, tipy, Dopravní značky, Omalovánky k vybarvení, volný čas, Hry pro kluky, výukové pomůcky, zdarma

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Vtipy, černý humor, vtipné texty, kameňáky, ftipy, fóry

Chcete se pobavit? Vtipy, černý humor, vtipné texty, kameňáky, ftipy, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipy o metanolu apod.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Karetní hry, Postřehové, Logické, Závodní moto hry, Akční hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Kameňáky, anekdoty, ftipy, fóry, vtipné texty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, anekdoty, ftipy, fóry, vtipné texty, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipné citáty, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, černý humor, anekdoty o politice apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Fútbol Club Barcelona, pro děti, hyperlinky, Přehled formátů souborů, Celebrita Pink, M, Hry pro nejmenší děti online zdarma, webovky

Myšlenky, bonmoty, rčení, aforismy, úsloví, moudra, přísloví

Citáty slavných, Myšlenky, bonmoty, rčení, aforismy, úsloví, moudra, přísloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o zdraví, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o štěstí, citáty o ženách od různých známých osobností.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země střední Asie, země východní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Wallpapery do mobilu - obrázky na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapery do mobilu. doporučujeme pro mobil, PC, smartphone, mobilní telefon, displej, tablet, počítač, notebook, phablet, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy BlackBerry OS, macOS, Java ME, Slackware, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Windows 95, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Windows 98, Lubuntu. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, motorky, květiny, fraktály, oceán, moře, pláže, Formule 1, free wallpapers, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, flóra, stromy. Dostupné rozměry 1536x2560, 768x1024, 1024x768, 4800x1200, 1440x900, 360x640, 320x568, 2160x3840, 1080x1800, HD 1280x720, 1536x2048, Full HD 1080x1920, 1680x1050, 1280x854, 854x480, 1080x1920 atd.

Náš tip, technika, zábava, informace

Klíčová slova: Členské země americké federace, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejlepší školní testy a kvízy, Prapory regionů a království, Online adventní magazín, Vlajka Tuvalu, Ilustrace, obrázky, internet, kuriozity, Free game online hry, linky, Webové html5 hry zdarma, Jak spořit a vytvářet úspory?, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Peníze: Proč jsou peníze zelené? Protože je Židé sbírají, ještě než jsou zralé.

Lenin měl pravdu, socialismus se ukázal jako éra elektřiny: Do práce se chodí s odporem, na plat se čeká s napětím a vedení se dotknout nemůžeš.

„Podlehnout soupeři nebo lehnout pod soupeře, mně je to jedno,” prohlásila jedna z prvních gólmanek v NHL, „já stíhám oboje během jediného večera!”

Další odkazy:

Tým NHL Columbus Blue Jackets
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Partnerské internetové stránky
Poker en ligne
Rwanda
Zajímavé webové stránky
Fotografie Kim Kardashian
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Biografie Eri Aikawa
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Tým NHL San Jose Sharks
Norská předpověď počasí
Tipy na Partnerské weby
Natalie Portman
Casino

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (15. července 2024) má svátek Jindřich a Egon, zítra (16. července 2024) slaví jmeniny Luboš, Karmen, Carmen, Cedrik a Sedrik, pozítří (17. července 2024) Martina, Iris a Arleta