Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Dále doporučujeme, cestování, hry a informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Síť, cestování, hry a informace

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické hry, Bojové hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Pro dívky, Postřehové hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Strategie, Hry pro děti a tak dále.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, Americké federální vlajky, URL, Seznam zkratek a akronymů, Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes, volný čas, tipy, Obrázky na PC, Přáníčka k svátku, školství, M, K, Online hry pro děti zdarma

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Vybírejte z kategorií Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nejlepší hry pro dívky . Mj. na webu naleznete Karetní, Klasické, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Pro dívky, Závodní, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové online gamesy, Střílečky, Strategie, Oddechové, parkování - parkovačky, Sportovní, Hry na vaření a smažení a podobně.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Keywords:zajímavosti, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, A, Vše o Vánocích, Pozadí na plochu voda, F, internet, zadarmo, Wallpapers na plochu PC květiny, Online geografické testy zdarma bez registrace, Vlajky měst České republiky, Stručný encyklopedický slovník

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak exportovat, čím prohlížet, jak spustit, kterak editovat, jak vytvořit, jak importovat, jak konvertovat, v čem spustit, v čem upravit, jak převést soubory následujících typů: komprimace dat, dokumenty, grafiku, hudební audio soubory, písma, fonty, internet a web, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, šablony dokumentů, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Moudrosti, myšlenky, hlášky, bonmoty, úsloví, motta, aforismy

Slavné citáty, Moudrosti, myšlenky, hlášky, bonmoty, úsloví, motta, aforismy, rozdělené kategorií: přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Barbie hry, Omalovánky, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Deskovky, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Adventury, Vaření a smažení, Akční gamesky, Hannah Montana, online html5 hry apod.

Anekdoty, fórky, frky, kameňáky, vtipy, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, fórky, frky, kameňáky, vtipy, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O škole, Frky o tchýních, O důchodcích, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, O manželství, Vtipy o cikánech, O Němcích, O Somálcích, O Slovácích, Vtipné hádanky, O mužích, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, Frky ze života apod.

Klíčová slova: humor, odkazy, M, Přání k narozeninám, zábava, Obrázky na PC ke stažení, Přehled přípon a koncovek souborů, Obrázky ke stažení na plochu, Životopisy slavných osobností, Nejlepší hry pro dívky, kuriozity, zdroje informací

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dárky, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. K Tisku, Svíčky, Betlém, Cesmína, Schleich, Tablet, Láska nebeská, Windows, Kuba, Kameňák, Přáníčko, Borovice, Přání, Jídlo, Sněhová vločka, Jezulátko, Německy, Osvětlení, K Vytisknutí, Adventní věnec, Vánoční dekorace, Desktop, Sněhulák, Brno, Mrazík, Vykrajovátka, Film, Tichá noc, Zima, Koleda, Vánoční koledy apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, měny, geocaching, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, země EU, úřady a ministerstva, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nápoje, počítače, jídlo, různé, cestování, matematika, zločin a právo, účetnictví, literatura, nemoce, věda, software, školství, filozofie, lékařství a medicína, materiály, chemie, rostliny, příroda, sport, nástroje, fyzika, český jazyk, zkratky atd.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, smajlíci a emotikony, květiny, ptáci, ovoce, hmyz, nástroje a přístroje, rostliny, halloween, sport, náboženství, zelenina, stavby, mapy, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, osobnosti a lidé, nápoje, láska, auta, ženy a dívky, jídlo a nápoje atd.

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, Antarktidy, evropské země a státy, země jižní Asie, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky apod.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, Slovník pojmů Co je to?, Dopravní značení, Athletic Bilbao club, webovky, Onlinovky zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, odkaz, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dárky, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. K Tisku, Svíčky, Betlém, Cesmína, Schleich, Tablet, Láska nebeská, Windows, Kuba, Kameňák, Přáníčko, Borovice, Přání, Jídlo, Sněhová vločka, Jezulátko, Německy, Osvětlení, K Vytisknutí, Adventní věnec, Vánoční dekorace, Desktop, Sněhulák, Brno, Mrazík, Vykrajovátka, Film, Tichá noc, Zima, Koleda, Vánoční koledy apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Informace, cestování, hry a informace

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, herci a herečky, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Filozof, Hokejisté, Brno, Skladatel, Prezidenti ČR, Český slavík, Archivář, Atentát, Egypt, Lord, Češi, Voják, Rock ‚n‘ Roll, AIDS, Olympiáda, Diplomat, Čech, HIV pozitivní, Československo, Česká královna, Komunisté, Angličané, Itálie, Rétorika, Kladno, Zavražděn, Prezidenti USA, Válka, Vojáci, Ekonom, Slováci, Kněz, Dramatik, Čeští králové, Miliardáři, Olympijský vítěz apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Státní prapory, multimédia, hyperlinky, Vtipy, info, weby, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Tapety na plochu PC, Onlinovky zdarma, Cristiano Ronaldo football,

Několik fórů na závěr. Vtip Párty: Jak nalákáte buzeranta na párty? Přijď, bude prdel!

Nevěřim na horoskopy.

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Chelsea Football Club
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Niue
Naše tipy
Přáníčka k výročí svatby
Doporučené odkazy
Pizza, ingredience, druhy, recepty
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (20. září 2021) má svátek Oleg, Helmut a Eustach, zítra (21. září 2021) slaví jmeniny Matouš, Matteo, Debora a Ruben, pozítří (22. září 2021) Darina, Moris a Mořic