Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Dále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Vtípky, frky, vtipy, ftipy, fórky, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtípky, frky, vtipy, ftipy, fórky, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Olympiáda, Antropolog, Masový vrah, Charta 77, HIV pozitivní, Scénárista, Žijící, Voják, Angličané, Sochař, Orlík, Zpěvačky, Protektorát, Komik, Pop, Kancléř, Gymnasté, Exilový prezident, Poslanci, Státník, Čeští králové, Miliardáři, Archivář, Prezident, Esejista, Rakušan, Poprava, Pedagog, Dramatik, Textařka, Náboženství, Prezident USA, První republika, Podnikatel, Křesťanství, Faraon apod.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, počítače, Nejhranější online testy a kvízy, Databáze osobností Kdo je to?, Online hry omalovánky, internetové stránky, F, Obrázky a kliparty zdarma, Internet pornography videos images webcams, Biografie známých osobností, humor, zadarmo, Superhry a hry online zdarma

PC tapety pro Windows - tapety do mobilu

Dále vám doporučujeme: PC tapety pro Windows. můžete využít v phablet, ultrabook, smartphone, monitor, mobilní telefon, počítač, displej, PC, notebook, mobil, tablet a pro operační systémy Linux Xubuntu, Linux Fedora, Java ME, Chrome OS, OSX, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Windows NT, SUSE Linux, Windows Me, Red Hat Linux. Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: zvířata, rostliny, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, letadla, 3D a Abstraktní, noční města, jídlo a nápoje, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie. Dostupná rozlišení jsou 1536x2560, 1152x768, 1920x1200, 412x846, 2560x1600, 360x720, 375x812, 2048x1080, širokoúhlé 1366x768, Full HD 1080x1920, 1280x960, 800x600, 1152x864, 750x1334, 1680x1050, 2560x1440 atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: různé, český jazyk, materiály, stavebnictví, filozofie, software, ekonomie a ekonomika, politika, chemie, zločin a právo, nemoce, kultura, nápoje, školství, věda, účetnictví, fyzika, sport, nástroje, jídlo, psychologie, latina, rostliny, hardware atd.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Hry pro nejmenší online

Zahrajte si hry pro nejmenší online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Hry na vaření a smažení, Strategie, Oddechové, Závodní, Karetní, Velikonoční hry, Klasické, Vánoční online hry, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Logické, parkování - parkovačky a podobně.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země východní Asie apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Keywords:Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam státních vlajek, URL, kuriozity, Draw poker, webové stránky, Státní prapory všech států, školství, Levné letenky, Seznam vlajek amerických států, pro děti, Přehled souborových přípon

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak exportovat, jak otevřít, v čem spustit, jak vytvořit, v čem upravit, jak převést, čím prohlížet, jak přehrát, jak konvertovat, kterak editovat následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, internet a web, koncovky souborů, písma, fonty, video soubory, konfigurační soubory, hudební audio soubory, šablony dokumentů, grafiku, komprimace dat, dokumenty apod.

Obrázky na PC ke stažení - full HD tapety ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC ke stažení. můžete využít v PC, monitor, ultrabook, notebook, obrazovka počítače, smartphone, mobilní telefon, počítač, phablet, mobil, tablet a pro operační systémy Windows Me, SUSE Linux, Windows 95, Windows NT, macOS, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Windows 2000, Lubuntu, Red Hat Linux, BlackBerry OS. Pozadí na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, auta, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, rostliny, wallpapery, adventní a vánoční tapety, noční města, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, květiny, kytky, dopravní prostředky, příroda, krajina. Stahujte ve velikostech 393x786, 1440x900, 1280x800, 1152x768, 412x846, širokoúhlé 1366x768, 1152x1920, 2160x3840, 1600x900, 1536x2560, hi res 2560x1920, 750x1334, 1536x2048, 1280x768, 1600x2560, 360x760 atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Klíčová slova: Online adventní magazín, zábava, cestování, Baccarat card game, Přehled přípon a koncovek souborů, zdarma, P, Flag of Australia, Online web Hry zdarma bez registrace, multimédia, Wallpapery na PC ke stažení, Přehled zkratek a akronymů

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Naleznete zde Sportovní, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Logické, Akční hry, Bojové gamesy, Postřehové, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Fórky, kameňáky, černý humor, ftipy, fóry, vtipy

Chcete se uvolnit? Fórky, kameňáky, černý humor, ftipy, fóry, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Slovácích, O manželství, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Frky ze života, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O škole, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Frky o tchýních, O mužích, Vtipné hádanky, O Somálcích apod.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Píseň, Jezulátko, Nový rok, Řetězy, bezlepkové cukroví, Staroměstské náměstí, Francouzsky, Vánoční koule, Vídeň, Vánoční trhy, Drážďany, Anglicky, Film, Sám doma, Striezelmarkt, Smrk, Dia, Adventní trhy, Monitor, Zdraví, Ježíšek, K Vytištění, Recepty, Štědrý večer, Jingle Bells, Historické ozdoby, Vánoční svíčky, Tisk, Adventní věnec, Koledy, Přáníčko apod.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, země střední Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, země Severní Ameriky apod.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Klíčová slova: Prapory českých měst, Členské země americké federace, Online web Hry zdarma bez registrace, FarmVille social network browser game, Stručný slovník pojmů a termínů, Hry pro nejmenší online, Dopravní značení, Proxy server, Biografie slavných osobností, H, Pozadí na PC ke stažení

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Naleznete zde Sportovní, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Logické, Akční hry, Bojové gamesy, Postřehové, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Fórky, kameňáky, černý humor, ftipy, fóry, vtipy

Chcete se uvolnit? Fórky, kameňáky, černý humor, ftipy, fóry, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Slovácích, O manželství, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Frky ze života, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O škole, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Frky o tchýních, O mužích, Vtipné hádanky, O Somálcích apod.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Píseň, Jezulátko, Nový rok, Řetězy, bezlepkové cukroví, Staroměstské náměstí, Francouzsky, Vánoční koule, Vídeň, Vánoční trhy, Drážďany, Anglicky, Film, Sám doma, Striezelmarkt, Smrk, Dia, Adventní trhy, Monitor, Zdraví, Ježíšek, K Vytištění, Recepty, Štědrý večer, Jingle Bells, Historické ozdoby, Vánoční svíčky, Tisk, Adventní věnec, Koledy, Přáníčko apod.

Síť, cestování, hry, zábava

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Pozadí na PC ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro PC, displej, smartphone, počítač, notebook, phablet, mobilní telefon, tablet, obrazovka počítače, monitor, ultrabook a pro operační systémy Windows Me, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, Windows 98, Windows 2000, Linux Fedora, Slackware, Mac, Lubuntu, OSX, Chrome OS. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: květiny, motorky, Rally, závody aut, fantasy, fraktály, Formule 1, nature - příroda, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, ptáci, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, zvířata, tenisté a tenistky, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně. Dostupné rozměry 1152x1920, 1920x1200, 2560x1440, 4800x1200, 1440x2560, 360x760, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768, 1680x1050, 3200x1800, 1536x2560, 1600x900, 1366x768, 1200x1920, 1080x1800, 375x812 atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak otevřít, jak převést, čím zobrazit, v čem upravit, čím prohlížet, jak importovat, kterak editovat, jak konvertovat soubory těchto typů: konfigurační soubory, šablony dokumentů, video soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, komprimace dat, koncovky souborů, spustitelné soubory, internet a web, obrazy disků, hudební audio soubory apod.

Kameňáky, vtipné texty, frky, černý humor, anekdoty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtipné texty, frky, černý humor, anekdoty, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O zvířátkách, O ženách, O manželství, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O ekonomech, O mužích, O Němcích, Vtipy o doktorech, O škole, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Klíčová slova: odkazy, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Obrázky na PC ke stažení, Dopravní značení, Slovník pojmů Co je to?, Poker card game, výukové pomůcky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Nejhranější hry online, F, internet, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Kuwait,

Několik fórů na závěr. Vtip V tunelu: Čtyři teplouši jsou v temném tunelu a jede vlak. Kolik teploušů je v prdeli? Ti dva, co jsou při tom nahoře.

Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Běží liška k táboru, nedoběhla závoru. Jede rychlik z Opavy, a liška je bez hlavy.

Další odkazy:

Naše tipy
MP3 Music download
Zajímavé internetové odkazy
Vtipy
Partnerské weby
Cristiano Ronaldo football
Tipy na zajímavé weby
Arsenal F.C.
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (4. června 2020) má svátek Dalibor, Dalibora a Fatima, zítra (5. června 2020) slaví jmeniny Dobroslav, Dobroslava a Dobruše, pozítří (6. června 2020) Norbert, Norman a Norberta