Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Dále doporučujeme pro děti i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Vtipné texty, vtípky, vtipy, ftipy, kameňáky, fóry

Zkuste vypnout! Vtipné texty, vtípky, vtipy, ftipy, kameňáky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, murphyho zákony, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, černý humor apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, obecné zkratky, politické strany a hnutí, země EU, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, hudební zkratky apod.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, zábava, cestování, Kliparty pro dokumenty, Obrázek prasátkové vejce, Nejlepší zeměpisné kvízy, počítače, F, Obrázek bílé vejce, info, volný čas, Slovník pojmů Co je to?, Prapory regionů a království

Kameňáky, frky, černý humor, fóry, vtipné texty, vtípky

Chcete se uvolnit? Kameňáky, frky, černý humor, fóry, vtipné texty, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o Bohu, O Windows, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O škole, O Němcích, O manželství, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O Somálcích, Frky o tchýních, O mužích, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Internet, síť pro děti i dospělé

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Keywords:V, internet, Ilustrační obrázky, pro dospělé, Velikonoční wallpaper s dekorací, Přehled přípon a koncovek souborů, Databáze osobností Kdo je to?, Městské a obecní prapory obcí ČR, Klipart velikonoční inspirace, internetové stránky, odkazy, Tapety na PC ke stažení

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, vodorovné značení apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj apod.

Síť pro děti i dospělé

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Klíčová slova: weby, Vánoční magazín, Online vánoční webzine, Seychelles, Nejlepší hry pro dívky, školství, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přejeme šťastné a veselé Velikonoce, Online testy zdarma, odkaz, doporučujeme, Dopravní značení

Tapety na PC ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC ke stažení. jsou vhodná pro notebook, phablet, ultrabook, mobil, počítač, tablet, smartphone, mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Linux Mint, macOS, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, Windows 10, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Windows XP. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, hudební tapety, auta, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, noční města, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, motorky, motocykly, rostliny, moře, oceány, pláže. Stahujte ve velikostech 375x667, 320x568, hi res 2560x1920, 1536x2560, 1920x1080 Full HD, 1280x854, 1024x768, 1152x864, 1080x1800, 2560x2048, 1600x1200, 1536x2048, 1152x768, 800x600, 360x640, 1280x768 atd.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Náš tip pro děti i dospělé

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Básník, Kněz, Kladno, Závodník, Faraon, Nobelova cena, Máj, Trenérka, Továrník, New Jersey Devils, AIDS, Vojevůdce, Pittsburgh Penguins, Žijící, Orlík, Mim, Herečka, Skladatel, Stoletá válka, Husité, Vrah, Country, Exilový prezident, Hudebnice, Imitátor, Křesťanství, Svatý, Philadelphia Flyers, Zpěvačky, Normalizace, Habsburkové, ČSSD, Poslanci, Druhá světová válka, Hokej, Spisovatel apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Sportovní, Velikonoční hry, Oddechové, Logické, Bojové online gamesy, Střílečky, Pro dívky, Závodní, Hry na vaření a smažení, Strategie, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Stolní hry a deskovky a podobně.

Online zeměpisné testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Závody aut, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Animace, Karetní hry, Střílečky, Adventury, Sportovní hry, Relaxační hry, Bojové hry, Pro dívky, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Strategie a tak dále.

Klíčová slova: Staré hry online, Pozadí na PC zdarma ke stažení, zdarma, Velikonoční přáníčka pro vaše blízké, Full HD tapety na PC zdarma, hyperlinky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Velikonoční motiv, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Vlajky států obrázků, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Tapety na PC ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC ke stažení. jsou vhodná pro notebook, phablet, ultrabook, mobil, počítač, tablet, smartphone, mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Linux Mint, macOS, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, Windows 10, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Windows XP. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, hudební tapety, auta, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, noční města, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, motorky, motocykly, rostliny, moře, oceány, pláže. Stahujte ve velikostech 375x667, 320x568, hi res 2560x1920, 1536x2560, 1920x1080 Full HD, 1280x854, 1024x768, 1152x864, 1080x1800, 2560x2048, 1600x1200, 1536x2048, 1152x768, 800x600, 360x640, 1280x768 atd.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Informace pro děti i dospělé

Vtipné texty, fóry, anekdoty, černý humor, vtipy, frky

Chcete se uvolnit? Vtipné texty, fóry, anekdoty, černý humor, vtipy, frky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o policajtech, O Němcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O důchodcích, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O škole, Frky o tchýních, O ženách, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O Slovácích, O Windows, O manželství, O gayích a homosexuálech apod.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Klíčová slova: Dopravní značení, Online web Hry zdarma bez registrace, zdroje informací, V, webové stránky, Velký pátek, výukové pomůcky, K, zadarmo, kuriozity, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Seznam vlajek měst České republiky, Obrázek velikonoční kuře,

Několik fórů na závěr. Vtip Správní chlapi nepláčou: Správní chlapi nepláčou, rozmazaná řasenka na nich totiž vypadá vážně blbě.

Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"

Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Flags of the world
Tipy na zajímavé weby
Velikonoční blahopřání: Hody, hody, doprovody
Partnerské weby
Srandovní textová blahopřání k Velikonocům
Naše tipy
Blahopřání Mám čest být vajíčko
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (12. dubna 2021) má svátek Julius a Julián, zítra (13. dubna 2021) slaví jmeniny Aleš a Norma, pozítří (14. dubna 2021) Vincent a Vincenc