Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Dále doporučujeme, zábava, důležité informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, zvířata, ovoce, muži, nápoje, věda, symboly, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, přístroje, jídlo a nápoje, květiny, Vánoce a Advent, mapy, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, nástroje a přístroje, rostliny, smajlíci a emotikony, láska, auta, stavby atd.

Síť, zábava, důležité informace

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Nejhranější hry online

Doporučujeme nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Logické hry, Adventury, Pro dívky, Relaxační hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Závody aut, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Sportovní hry, Animace, Brutální krvavé hry, Akční hry a tak dále.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, URL, PC pozadí pro Windows, Sexy Azumi Kawashima, P, Full HD pozadí na PC, Státní prapory všech zemí, Lucy Liu, Stručný slovník pojmů a termínů, webovky, Databáze osobností Kdo je to?, Hry pro nejmenší online

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete země střední Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Afriky, Antarktidy, země jižní Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

PC pozadí pro Windows - pozadí na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste PC pozadí pro Windows. doporučujeme pro tablet, obrazovka počítače, displej, PC, monitor, notebook, ultrabook, smartphone, počítač, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Windows Me, Lubuntu, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Mac, Chrome OS, macOS, OSX, Linux Fedora, Windows 98, Windows XP. Tapety na plochu počítače z kategorií fantasy, motorky, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, květiny, fraktály, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, nature - příroda, free wallpapers, velkoměsta a noční život, Formule 1, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut. Zvolit si můžete z velikostí 1800x1440, 1152x768, 1280x1024, 1280x854, 360x720, širokoúhlé 1366x768, 1280x800, 1280x720, 1600x900, 360x760, 1680x1050, 4800x1200, 1200x1920, 2560x2048, HD 1280x720, 1600x900 atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Náš tip, zábava, důležité informace

Full HD pozadí na PC - obrázky ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí na PC. vhodné pro phablet, displej, PC, ultrabook, smartphone, obrazovka počítače, počítač, monitor, notebook, tablet, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows XP, macOS, Linux Mint, Slackware, Chrome OS, Lubuntu, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Windows 2000, Red Hat Linux. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: fantasy, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, květiny, armáda, válka, zbraně, zvířata, flóra, stromy, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, tenisté a tenistky, nature - příroda, Formule 1, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci. Zvolte si z rozměrů 1280x800, 2560x2048, 3200x1200, 800x1280, 1920x1200, 1800x1440, 750x1334, 2560x1600, 1440x2560, 360x720, 1280x768, 360x760, 1152x768, 1600x900, 1600x2560, 1280x720 atd.

Wallpapers na plochu PC - počítačové tapety pro Windows

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na plochu PC. jsou vhodná pro smartphone, mobilní telefon, displej, počítač, PC, ultrabook, mobil, obrazovka počítače, phablet, notebook, monitor a pro operační systémy Windows Me, Windows 2000, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, Windows 10, Microsoft Windows Vista, Windows 7, Windows 95, Windows Server 2012, Slackware, SUSE Linux. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: voda a bubliny, wallpapery, adventní a vánoční tapety, noční města, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, květiny, kytky, psi a štěňátka, auta, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, hudební tapety, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje. Dostupná rozlišení jsou 768x1024, 393x786, 360x640, 2160x3840, HD 1280x720, širokoúhlé 1366x768, Full HD 1080x1920, 1280x800, 2560x1600, 1920x1440, 375x667, 1366x1024, 1600x900, 854x480, 1536x864, 1920x1200 atd.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: parkování - parkovačky, Strategie, Sportovní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Klasické, Závodní, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Střílečky, Logické, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry a podobně.

Keywords:zeměpis, Přehled souborových přípon, linky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Šišky a jejich využití jako vánoční dekorace, weby, Vánoční magazín, odkazy, Proxy server, školství, Dopravní značky, Nej hry online

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak otevřít, jak spustit, jak importovat, čím prohlížet, čím zobrazit, v čem upravit, jak konvertovat, kterak editovat, v čem spustit, jak převést soubory těchto typů: systémové soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, video soubory, písma, fonty, dokumenty, spustitelné soubory, grafiku, koncovky souborů, internet a web apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Vlajky států USA, Super online hry zdarma, Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican, Online hry zdarma, Wallpapers na plochu PC, F, Zlatan Ibrahimović, Tapety do mobilu, F, Kliparty pro dokumenty, zajímavosti

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Archivář, Američané, Hokej, Brno, Husité, Vůdce, NHL, HIV pozitivní, Nobelova cena, Lord, Rétorika, Sci-fi, Dabérka, Architekt, Dallas Stars, Ministr zahraničí, Zpěvačka, Hudebnice, Filozof, Scénárista, Zpěvačky, Rakušan, Diplomat, Antropolog, Miliardář, Sebevražda, Dramatik, Rock ‚n‘ Roll, Vládce, Poprava, Režisér, Atentát, Závodník, Herec, Ekonom, Historik apod.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom navštivte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zima, Václavské náměstí, Nový rok, Cesmína, bezlepkové cukroví, Jarmark, Vánoční kaktus, Kinder, Tichá noc, Pastýř, Tapeta, Vánoční tapety, Betlém, Desktop, Adventní trhy, Linecká kolečka, Německy, Ohňostroj, Vánoční stromeček, Wallpaper, Třásně, Adventní věnec, Vánoční světýlka, Štóla, Papírové ozdoby, Vinná klobása, Popelka, Jesličky, Filmy, Adventní kalendář, Vánoční prostírání apod.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, auta, halloween, muži, symboly, osobnosti a lidé, přístroje, hudba, květiny, Vánoce a Advent, láska, zvířata, ptáci, náboženství, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, ženy a dívky, rostliny, stavby, sport, dopravní prostředky, věda atd.

Nej hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nej hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Hry s koňmi, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Adventury, Oblíkačky, Auta a závodní, Omalovánky, Deskovky, Střílecí hry, Barbie hry apod.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Přehled přípon a koncovek souborů, Hazard games, F, P, hyperlinky, Sexy Claudia Schiffer, Online testy zdarma bez registrace, Státy a jejich prapory, internetové stránky

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Archivář, Američané, Hokej, Brno, Husité, Vůdce, NHL, HIV pozitivní, Nobelova cena, Lord, Rétorika, Sci-fi, Dabérka, Architekt, Dallas Stars, Ministr zahraničí, Zpěvačka, Hudebnice, Filozof, Scénárista, Zpěvačky, Rakušan, Diplomat, Antropolog, Miliardář, Sebevražda, Dramatik, Rock ‚n‘ Roll, Vládce, Poprava, Režisér, Atentát, Závodník, Herec, Ekonom, Historik apod.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom navštivte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zima, Václavské náměstí, Nový rok, Cesmína, bezlepkové cukroví, Jarmark, Vánoční kaktus, Kinder, Tichá noc, Pastýř, Tapeta, Vánoční tapety, Betlém, Desktop, Adventní trhy, Linecká kolečka, Německy, Ohňostroj, Vánoční stromeček, Wallpaper, Třásně, Adventní věnec, Vánoční světýlka, Štóla, Papírové ozdoby, Vinná klobása, Popelka, Jesličky, Filmy, Adventní kalendář, Vánoční prostírání apod.

Informace, zábava, důležité informace

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: státy usa, obecné zkratky, týmy NHL, země EU, měny, mezinárodní organizace, geocaching, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Klíčová slova: Prapory českých měst, Online adventní magazín, tipy, zábava, odkaz, Five-card draw, Nejhranější online hry zdarma, Seznam vlajek měst České republiky, pro děti, Online biografie, životopisy osobností, zadarmo, Onlinovky zdarma, Pizza, ingredience, druhy, recepty, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Baterky: Přijde ženská v Německu do krámu a říká: "Jedny baterky." Prodavač nerozumí, vykulí oči a opáčí: "Wie bitte?" Zákaznice odpoví: "Ne, proboha, NABITÉ!"

Přestala jsem brát antikoncepci a začala polykat antidepresiva. Mám šest dětí a jsem v pohodě.

Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"

Další odkazy:

Partnerské weby
Elisha Cuthbert
Tipy na zajímavé weby
Antistresové omalovánky
Doporučené odkazy
Online hry zdarma
Naše tipy
Topmodelky a celebrity
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (29. ledna 2000) má svátek Zdislava a Zdislav, zítra (30. ledna 2000) slaví jmeniny Robin a Erna, pozítří (31. ledna 2000) Marika a Marieta