Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Naše tipy, hry i všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako osobnosti, politici, sport, státní správa, křesťanství, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, školství, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, věda, lékařství, národnost, vlastnosti, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, záliby atd.

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Akční gamesky, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Střílecí hry, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Adventury, Deskovky, online html5 hry apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak převést, jak přehrát, čím zobrazit, v čem spustit, čím prohlížet, jak konvertovat, v čem upravit, jak vytvořit, jak importovat, jak exportovat soubory z následujících kategorií: systémové soubory, koncovky souborů, písma, fonty, spustitelné soubory, obrazy disků, grafiku, šablony dokumentů, hudební audio soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, dokumenty apod.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky atd.

Klíčová slova: zajímavosti, Seznam vlajek amerických států, Dopravní značení, cestování, Shiri Appleby, info, počítače, pro děti, Vlajka Aruby, Obrázky a kliparty zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, weby, Pozadí na PC ke stažení

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Vtipy, anekdoty, vtípky, fórky, frky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Vtipy, anekdoty, vtípky, fórky, frky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o metanolu, frky o zvířatech, kameňáky, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, murphyho zákony, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, poslední věty před smrtí apod.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Vtipy, fóry, ftipy, frky, anekdoty, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtipy, fóry, ftipy, frky, anekdoty, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Chucku Norrisovi, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O manželství, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O Němcích, O škole, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, Frky o tchýních, O Somálcích apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Keywords:Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník, multimédia, Vlajky měst České republiky, Ashlee Simpson, zábava, zeměpis, internetové stránky, Fernando Torres, výukové pomůcky, Online adventní magazín, V

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, národnost, fikce a fantasy, zločin a právo, osobnosti, filozofie, přezdívky, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, historie, poruchy, podnikání a podnikatelé, politika, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, lékařství, profese a zaměstnání, věda, záliby, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, psychologie atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Tapety na PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Tapety na PC. jsou vhodná pro phablet, tablet, smartphone, mobilní telefon, ultrabook, displej, notebook, PC, monitor, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy Android, Windows 10 Mobile, Windows 10, macOS, Linux Xubuntu, Java ME, Slackware, Windows 7, Windows Me, Lubuntu, Windows 2000. Wallpapers na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, oceán, moře, pláže, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, zvířata, tenisté a tenistky, free wallpapers, Formule 1, flóra, stromy, květiny, nature - příroda, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život. Zvolte si z rozměrů 1152x768, Full HD 1080x1920, 2560x1600, 1080x1920, 2048x1080, 1920x1200, 1152x864, 1536x2560, 412x846, 1600x2560, 2560x2048, 1440x960, 2048x1536, 1280x1024, 1600x900, 2560x1440 atd.

Klíčová slova: Členské země americké federace, Online biografie, životopisy osobností, Seznam zkratek a akronymů, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, Tapety na PC, Superhry a hry online zdarma, pro dospělé, Tapety na plochu květiny, linky, Webové html5 hry zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, Superhry a hry online zdarma

Tapety na plochu počítače - pC tapety pro Windows

Také doporučujeme: Tapety na plochu počítače. můžete využít v notebook, smartphone, mobil, displej, PC, tablet, monitor, phablet, počítač, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Mint, Microsoft Windows 8, OSX, BlackBerry OS, Windows Server 2012, Linux Fedora, Android, Windows Me, macOS, Windows NT, Microsoft Windows Vista. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: příroda, krajina, zvířata, noční města, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, rostliny, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, letadla, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, wallpapery, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety. Dostupné velikosti jsou 1920x1200, 800x1280, 1920x1440, širokoúhlé 1366x768, 2048x1536, 2560x1440, 1152x864, 1080x1800, 2160x3840, 375x667, 1800x1440, HD 1280x720, Full HD 1080x1920, 1152x1920, 2048x1080, 1280x1024 atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Síť, hry i všeobecné informace

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Online vánoční webzine - adventní magazín

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční koledy, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jingle Bells, Omalovánky, Koledy, Neviňátko, Píseň, Lindt, Vánoční dekorace, Vykrajovátka, Anděl, Smrk, Vánoční ubrusy, Jarmark, Borovice, Cesmína, Německy, K Tisku, bezlepkové cukroví, Brno, Lego, Obrazovka, Jmelí, Jesličky, Zima, Adventní neděle, Staroměstské náměstí, Láska nebeská, Monitor, Jezulátko, Rumové řezy, Písnička, Tablet apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: Státní vlaječky, prapory, školství, F, Plzeňské památky, atrakce a pivo, R, Dopravní značky, K, Kam na výlet?, Tapety na plochu počítače, webovky, URL

Tapety na plochu počítače - pC tapety pro Windows

Také doporučujeme: Tapety na plochu počítače. můžete využít v notebook, smartphone, mobil, displej, PC, tablet, monitor, phablet, počítač, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Mint, Microsoft Windows 8, OSX, BlackBerry OS, Windows Server 2012, Linux Fedora, Android, Windows Me, macOS, Windows NT, Microsoft Windows Vista. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: příroda, krajina, zvířata, noční města, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, rostliny, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, letadla, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, wallpapery, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety. Dostupné velikosti jsou 1920x1200, 800x1280, 1920x1440, širokoúhlé 1366x768, 2048x1536, 2560x1440, 1152x864, 1080x1800, 2160x3840, 375x667, 1800x1440, HD 1280x720, Full HD 1080x1920, 1152x1920, 2048x1080, 1280x1024 atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Informace, hry i všeobecné informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Logické, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma. Vybírejte z kategorií Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické, Strategie, strategické hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry a tak podobně.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejhranější hry online, Životopisy osobností, Státní prapory, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, World countries flags, Free game online hry, kuriozity, internet, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkaz, tipy, Omalovánky k vybarvení zdarma, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Ožralý Lenin: Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Omalovánky k vytištění
Partnerské weby
Vymalovánky k tisku
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k svátku
Zajímavé internetové odkazy
Obrázková přání k svátku podle jmen
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (26. května 1833) má svátek Filip a Filipa, zítra (27. května 1833) slaví jmeniny Valdemar a Vadim, pozítří (28. května 1833) Vilém a Vilibald