Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Naše tipy, zábava, důležité informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak otevřít, jak převést, jak přehrát, čím prohlížet, kterak editovat, jak vytvořit, v čem spustit, jak spustit, jak konvertovat, v čem upravit soubory následujících typů: spustitelné soubory, internet a web, video soubory, systémové soubory, koncovky souborů, písma, fonty, hudební audio soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, komprimace dat, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako historie, osobnosti, filozofie, psychologie, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, vlastnosti, věda, sport, lékařství, záliby, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, politici, profese a zaměstnání, státní správa, národnost, podnikání a podnikatelé, přezdívky, poruchy atd.

Klíčová slova: M, cestování, Super online flash hry, Super online kvízy, Ozdoba, počítače, Nejlepší školní testy a kvízy, Dopravní značky, Kate Moos, Hry pro dívky online, internet, Databáze osobností Kdo je to?, volný čas

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, parkování - parkovačky, Sportovní, Závodní, Karetní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Pro dívky, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Klasické, Strategie, Logické a podobně.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Informace, zábava, důležité informace

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země východní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, Antarktidy, země Afriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj apod.

Keywords:Online hry zdarma, multimédia, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Nejhranější hry online, Recepty na dia vánoční cukroví nejen pro diabetiky, Prapory regionů a království, Světové vlajky, Online biografie, životopisy osobností, Biblické omalovánky k tisku, Nejlepší zeměpisné kvízy, Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Obrázky ke stažení - pC pozadí pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky ke stažení. vhodné pro smartphone, PC, phablet, notebook, displej, ultrabook, monitor, obrazovka počítače, tablet, mobil, mobilní telefon a pro operační systémy Windows Server 2012, BlackBerry OS, Windows 98, Mac, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Java ME, Chrome OS, Lubuntu, Windows XP, Windows Me. Full HD tapety na PC jsou rozdělené kategorií: motorky, motocykly, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, jídlo a nápoje, květiny, kytky, operační systémy, Windows, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, auta, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, zvířata, dopravní prostředky, voda a bubliny. Dostupná rozlišení jsou 1600x2560, 360x720, 360x760, 1920x1200, 1280x800, 1536x2048, 768x1024, 640x480, 2048x1536, 1800x1440, 1366x1024, 1080x1800, 1152x1920, 1024x768, hi res 2560x1920, 1440x960 atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií vodorovné značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení apod.

Síť, zábava, důležité informace

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií stavebnictví, různé, lékařství a medicína, počítače, materiály, nápoje, ekonomie a ekonomika, internet, nemoce, politika, zkratky, filozofie, rostliny, náboženství a křesťanství, věda, zločin a právo, český jazyk, bankovnictví, software, hardware, matematika, cestování, fyzika, kultura atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj apod.

Klíčová slova: weby, výukové pomůcky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Sněhulák patří k bílým Vánocům, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Hry pro nejmenší děti online zdarma, humor, Tipy na vánoční dárky pro vášnivé cestovatele, zeměpis, zdarma, Prapory regionů a království, Pozadí na PC zdarma ke stažení

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Vánoční web - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Anděl, Vánoční světýlka, Neviňátko, Zima, Adventní trhy, Vosí hnízda, Vídeň, Vídeňský punč, SMS, Dárky, Píseň, Květiny, Advent, Schleich, Vánoční tapety, Francouzsky, Rumové řezy, K Tisku, Brambořík, Vykrajovátka, Jarmark, Řetězy, Vánoční hvězda, Pozadí, Windows, Tisk, Santa Claus, Vánoční stromek, Špalda, Vánoční svařák, Osvětlení do oken apod.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, významné osobnosti, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Manýrismus, Sochař, Zlatý slavík, Husité, Císař, Právník, Francouz, Upálen, Obchodník, Trest smrti, Kladno, Hokejisté, Itálie, Hejtman, Gymnasté, Zavražděn, Prezident USA, Esejista, Ekonom, Vojevůdce, Ital, Teolog, Dabérka, Starověký Egypt, Avangard Omsk, Textařka, Orlík, Lord, Němci, Scénárista, Charta 77, Životopis, Česká královna, Vrah, Zpěvačka, Slováci apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako země EU, měny, okresy České republiky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, týmy NHL, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, geocaching, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky apod.

Nejhranější hry online

Všem hráčům doporučujeme nejhranější hry online. Naleznete zde Bojové gamesy, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Postřehové, Sportovní a tak podobně.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Klíčová slova: M, Obrázky ke stažení, info, Zahrajte si vánoční online hru Hopsající Santa, A, linky, internetové stránky, Přání k narozeninám, Vlajky států USA, odkazy, Seznam zkratek a akronymů

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Vánoční web - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Anděl, Vánoční světýlka, Neviňátko, Zima, Adventní trhy, Vosí hnízda, Vídeň, Vídeňský punč, SMS, Dárky, Píseň, Květiny, Advent, Schleich, Vánoční tapety, Francouzsky, Rumové řezy, K Tisku, Brambořík, Vykrajovátka, Jarmark, Řetězy, Vánoční hvězda, Pozadí, Windows, Tisk, Santa Claus, Vánoční stromek, Špalda, Vánoční svařák, Osvětlení do oken apod.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Vtipy, frky, fórky, vtipné texty, fóry, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Vtipy, frky, fórky, vtipné texty, fóry, černý humor. vás dostanou. Vtipy z kategorií O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O škole, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O mužích, Vtipy o Bohu, O Němcích, Frky ze života, O důchodcích, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, Vtipné hádanky apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky atd.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - full HD wallpapers na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na PC zdarma ke stažení. vhodné pro tablet, PC, smartphone, displej, notebook, mobilní telefon, obrazovka počítače, monitor, počítač, mobil, ultrabook a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Slackware, Windows 10 Mobile, Windows 98, Windows 2000, Java ME, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Windows XP, Windows 7. Wallpapers na PC z kategorií budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, noční města, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, rostliny, dopravní prostředky, květiny, kytky, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1440, 800x600, 1536x2048, 1440x960, 1440x900, 1536x2560, 2048x1536, HD 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 360x760, 1280x960, 1024x600, 1152x768, 375x667, 1600x1200, 1280x1024 atd.

Klíčová slova: tipy, doporučujeme, Super online flash hry, Vánoční web, Vánoční web, Obrázek Santy s dárky, webovky, zdroje informací, zábava, Slovník pojmů Co je to?, kuriozity, Městské a obecní prapory obcí ČR, Christina Aguilera, 12

Několik fórů na závěr. Vtip Vyjádření myšlenky: Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

Z Moskvy na Sibiř poslali nový typ motorové pily, aby jí tam vyzkoušeli. V návodu bylo uvedeno, že by se s ní měli pokácet 200 stromů denně. Ivan tedy vyrazil do lesa, kácel celý den a pokácel 150 stromů. "Ivane Ivanoviči, to je málo. Zítra se musíš víc snažit!" Ivan kácel druhý den 170 stromů. "Ivane Ivanoviči, opravdu se musíš více snažit." Třetí den tedy opět v lese a pokácel 190 stromů. Pozvali tedy odborníka z Moskvy, ten pilu rozebral, prohlédl, složil a vyrazili do lesa. Tam pilu nahodil a Ivan na to: "Jé, ono to vrčí!"

Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Další odkazy:

Naše tipy
Umělé vánoční stromky, jejich přednosti i nedostatky
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční dekorace
Partnerské weby
Milla Jovovich
Doporučené odkazy
Online hry omalovánky
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (11. prosince 2023) má svátek Dana a Danuše, zítra (12. prosince 2023) slaví jmeniny Simona a Šimona, pozítří (13. prosince 2023) Lucie, Lucián a Elektra