Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Naše tipy, hry i všeobecné informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Free game online hry

Příznivcům PC her doporučujeme free game online hry Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Klasické, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Střílečky, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Strategie, Karetní, parkování - parkovačky, Závodní, Logické, Oddechové, Pro dívky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, Vánoční magazín, zadarmo, Vlajky měst a obcí České republiky, Croatia, multimédia, Obrázky zdarma, Online testy zdarma bez registrace, European Union, Přehled souborových přípon, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, webovky, školství

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Sportovní, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Logické, Postřehové a tak podobně.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční zábava, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Linecká kolečka, Blahopřání, PF, Dia, Vánoční ozdoby, Štóla, Milka, Šišky, Vánoční svíčky, Keramika, Štěstí, Obrazovka, Text, Jedle, Koleda, Vánoční koule, Alkoholový kalendář, Vánoční koledy, Špalda, Vánoční trhy, Ježíš Kristus, Stromeček, Ostrava, Hostina, Václavské náměstí, Betlém, Umělý vánoční stromek, Vídeň, LED svíčky, Skleněné ozdoby, Wallpaper apod.

Keywords:F, linky, F, zdroje informací, Vlajka hlavního města Praha, zdarma, Webové html5 hry zdarma, V, Blahopřání velikonoční, internetové stránky, Nejlepší školní testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník

Full HD tapety na PC - pozadí na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety na PC. lze použít v smartphone, phablet, mobilní telefon, ultrabook, počítač, monitor, tablet, obrazovka počítače, displej, mobil, PC a pro operační systémy SUSE Linux, macOS, Red Hat Linux, Mac, Windows 95, Microsoft Windows 8, Lubuntu, BlackBerry OS, Windows Me, Linux Mint, Linux Fedora. Full HD wallpapers na PC z kategorií květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, voda a bubliny, letadla, hudební tapety, wallpapery, Roztomilá zvířátka, auta, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka. Stahujte ve velikostech 800x600, 1152x1920, 1366x1024, 1536x2560, 412x846, 1280x854, 1280x960, 1080x1800, 1920x1280, 1024x600, 1200x1920, 1920x1080 Full HD, 2560x2048, 1600x900, 1680x1050, 375x812 atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Logické hry, Oddechové hry, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní apod.

Síť, hry i všeobecné informace

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií geocaching, obecné zkratky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, týmy NHL, mezinárodní organizace, hudební zkratky, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, měny, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, Obrázky zdarma, Životopisy osobností, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, Databáze osobností Kdo je to?, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, URL, Chelsea Football Club, Hry pro kluky, Státní prapory, doporučujeme, PC tapety pro Windows

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Fórky, černý humor, vtipy, frky, ftipy, kameňáky

Zkuste vypnout! Fórky, černý humor, vtipy, frky, ftipy, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, O Slovácích, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O Windows, Vtipy o cikánech, O Němcích, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O ekonomech apod.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako okresy České republiky, státy usa, země EU, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, geocaching, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, měny apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj apod.

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, země jižní Asie, země východní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Klíčová slova: Dopravní značky, webové stránky, Obrázky ke stažení, Svobodný software, Dopravní značky, humor, zajímavosti, Nejlepší web stránka, Seznam vlajek amerických států, Vlajky zemí světa, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Klíčová slova: hyperlinky, volný čas, zábava, B, Full HD tapety na PC, Switzerland, Přehled zkratek a akronymů, Slovník pojmů Co je to?, Online hry zdarma, tipy, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, weby, Tapety na plochu květiny,

Několik fórů na závěr. Vtip Divná vodka: Ta vodka chutná jako ředidlo.

Proč jsou peníze zelené? Protože je Židé sbírají, ještě než jsou zralé.

Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Úspory a spoření
Naše tipy
Vtipy
Zajímavé internetové odkazy
Přání k svátku
Partnerské weby
Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (6. června 2020) má svátek Norbert, Norman a Norberta, zítra (7. června 2020) slaví jmeniny Iveta, Yveta, Slavoj, Slavibor a Slaviboj, pozítří (8. června 2020) Medard a Pěva