Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Naše tipy, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - obrázky na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Nejlepší tapety na plochu zdarma. můžete využít v monitor, notebook, mobilní telefon, PC, ultrabook, smartphone, tablet, displej, phablet, mobil, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows Me, Windows 2000, Windows NT, OSX, FreeBSD, Windows XP, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Windows 10, Linux Fedora, Windows 10 Mobile. Full HD pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: voda a bubliny, sportovní pozadí, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, auta, Roztomilá zvířátka, zvířata, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly. Vyberte si rozměr z Full HD 1080x1920, 360x760, 2560x1440, 1280x854, 1440x900, 1920x1280, 1024x600, 1200x1920, 854x480, 1280x960, 640x480, 1280x768, 412x846, 1152x864, 1440x2560, širokoúhlé 1366x768 atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, ptáci, květiny, láska, jídlo a nápoje, ovoce, auta, náboženství, zvířata, nápoje, ženy a dívky, věda, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, rostliny, přístroje, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, mapy, zelenina, smajlíci a emotikony, hudba atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, vojenské hodnosti, obecné zkratky, země EU, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, měny, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Přehled vlajek USA, Online životopisy, biografie, Obrázky na plochu počítače, Velikonoční přání, obrázek ke stažení, pro dospělé, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam souborových přípon, Velikonoční tapety na plochu PC, Online testy zdarma, F, internet, F

Online životopisy, biografie - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zpěvačka, Textařka, Továrník, Protektorát, Prezident, Vládce, Dramatik, Philadelphia Flyers, Avangard Omsk, Orlík, Čech, KHL, Prezident USA, Ekonom, Dabérka, Vojáci, Básníci, Mluvčí, Žijící, Královna, Skladatel, Komik, Sci-fi, Vrah, Francouz, Prezidenti ČR, Poprava, Olympijský vítěz, Gymnasté, New York Rangers, Poslanec, Brno, Scénárista, Hudebnice, Životopis, Rétorika apod.

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry. Vybírejte z kategorií Akční hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry, Logické, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Karetní hry a tak podobně.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Síť, cestování, počítače a internet

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Hudebnice, Herečka, Zpěvačky, Podnikatel, Spisovatel, Česká královna, Kladno, Rétorika, Mluvčí, Žhavé výstřely, Protektorát, Historik, Itálie, Normalizace, Avangard Omsk, Vražedkyně, Obchodník, Teolog, Nobelova cena, Antropolog, Francie, Gymnasté, Poprava, Starověký Egypt, ČSSD, Charta 77, Imitátor, Druhá světová válka, Romantismus, Komunisté, Český slavík, První republika, New Jersey Devils, Prezidenti, Olympijský vítěz, Ital apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Keywords:kuriozity, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, počítače, výukové pomůcky, Velikonoční mazanec, odkaz, Státní vlaječky, prapory, linky, Vesela textová přáníčka k Velikonocům, Seznam zkratek a akronymů, Slovník pojmů Co je to?, zdarma

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Wallpapers na plochu počítače - wallpapery na tablet

Také doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. lze použít v mobil, phablet, mobilní telefon, smartphone, monitor, ultrabook, PC, obrazovka počítače, displej, notebook, počítač a pro operační systémy OSX, Slackware, Windows NT, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, SUSE Linux, Windows XP, Windows 7, Windows 10 Mobile, Windows 10, Lubuntu. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako armáda, válka, zbraně, fantasy, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, Formule 1, hmyz a pavouci, motorky, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, květiny, zvířata, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, nature - příroda, fraktály, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers. Zvolit si můžete z velikostí 640x480, 750x1334, 2560x1920, 1600x900, širokoúhlé 1366x768, 1920x1280, 2160x3840, 320x568, 1280x720, 1440x900, 1280x960, 1920x1440, 3200x1200, 1920x1200, 1366x768, 1280x1024 atd.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční dárky, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Tichá noc, Vánoční punč, Ostrava, Dárky, Vykrajovátka, Lego, Sám doma, Vánoční svařák, Omalovánky, Wallpaper, Vánoční svíčky, Sněhová vločka, Vánoční tapety, Brambořík, Stromeček, Jmenovka, Vánoční ozdoby, Jmelí, Vánoční světýlka, Přáníčko, SMS, Štěstí, Kuba, Papírové ozdoby, Televize, Hostina, Plzeň, Jingle Bells, Láska nebeská, Pro děti, Křesťanství apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: volný čas, URL, odkazy, Velikonoční pondělí, Free game online hry, Webové online testy zdarma, doporučujeme, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, Dopravní značky, pro děti, Prapory regionů a království, Nejlepší online hry zdarma

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Plzeň, Tisk, Obrazovka, Desktop, Píseň, Jedle, Smrk, Jmenovka, Jarmark, Neviňátko, Blahopřání, Recepty, Borovice, Anglicky, Stromeček, Samolepky, Jmenovky, Zdraví, Televize, Mrazík, Dia, Filmy, Keramický adventní věnec, Ježíšek, Staroměstské náměstí, Sám doma, Film, Linux, Vánoční stromek, Sněhulák, Přání apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Virginie, Massachusetts, Delaware, Louisiana, Michigan, Pensylvánie, Connecticut, Missouri, Maine, Ohio, Georgie, Iowa, Jižní Dakota, Jižní Karolína, Wisconsin, Vermont, Oregon, Severní Karolína, Nevada, Wyoming, Illinois, New Hampshire, Nové Mexiko, Utah, Montana, Kalifornie atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: fyzika, školství, cestování, nástroje, materiály, psychologie, technika, český jazyk, sport, filozofie, literatura, věda, lékařství a medicína, rostliny, internet, latina, politika, bankovnictví, náboženství a křesťanství, hardware, zkratky, matematika, zločin a právo, ekonomie a ekonomika atd.

Klíčová slova: humor, Wallpapers na plochu PC, Online hry pro děti zdarma, Krátká velikonoční báseň, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, info, Prapory regionů a království, Státní vlajky všech zemí, tipy, Super online kvízy, webové stránky

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Plzeň, Tisk, Obrazovka, Desktop, Píseň, Jedle, Smrk, Jmenovka, Jarmark, Neviňátko, Blahopřání, Recepty, Borovice, Anglicky, Stromeček, Samolepky, Jmenovky, Zdraví, Televize, Mrazík, Dia, Filmy, Keramický adventní věnec, Ježíšek, Staroměstské náměstí, Sám doma, Film, Linux, Vánoční stromek, Sněhulák, Přání apod.

Informace, cestování, počítače a internet

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země jižní Asie, země východní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy apod.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Fóry, ftipy, frky, anekdoty, vtipné texty, fórky

Zkuste vypnout! Fóry, ftipy, frky, anekdoty, vtipné texty, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, murphyho zákony, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, černý humor apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, Nejhranější online hry zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Super online flash hry, Elisha Cuthbert, Obrázky vlajek států světa, zadarmo, č, cestování, zdroje informací, Wallpapers na plochu počítače, Textová blahopřání k Velikonocům,

Několik fórů na závěr. Vtip Remíza: Nad alkoholem nelze zvítězit, jen Moraváci remizovali.

Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Velikonoční pozadí na plochu s králíčkem
Partnerské weby
Tapeta na plochu Velikonoční zajíček
Tipy na zajímavé weby
Vánoční pokrmy nejen na Štědrý den
Zajímavé internetové odkazy
Velký pátek
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (12. dubna 2021) má svátek Julius a Julián, zítra (13. dubna 2021) slaví jmeniny Aleš a Norma, pozítří (14. dubna 2021) Vincent a Vincenc