Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Naše tipy pro děti i dospělé

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Síť pro děti i dospělé

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, stavby, muži, hudba, ženy a dívky, květiny, náboženství, nápoje, láska, mapy, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, sport, zelenina, auta, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, halloween, rostliny, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, věda atd.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Bojové gamesy, Logické, Závodní moto hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: Staré hry online, zadarmo, Super online flash hry, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Milla Jovovich, R, Prapory regionů a království, Slovník pojmů Co je to?, Obrázky krásných sexy žen., Nejlepší školní testy a kvízy, zajímavosti, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, výukové pomůcky

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Farmářské hry, Vaření a smažení, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Deskovky, Barbie hry, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Oddechové hry, Hannah Montana, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ministři, Miliardář, Zpěvák, Diplomat, Básníci, Romantismus, Hudba, Atentát, Normalizace, KSČ, Masový vrah, Poprava, Komik, Právník, Poslanec, Vůdce, Charta 77, Upálen, Manýrismus, Kladno, Zlatý slavík, Sci-fi, Továrník, Francouz, AIDS, Žhavé výstřely, Překladatel, Dabérka, Životopis, Textař, Faraon, Spisovatel, Válka, První republika, Stoletá válka, Olympiáda apod.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Internet, síť pro děti i dospělé

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, profese a zaměstnání, psychologie, záliby, lékařství, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, politici, herectví, herci a herečky, sport, školství, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, poruchy, politika, státní správa, zločin a právo atd.

Vše o Vánocích - adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční stromeček, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kapr, SMS, Monitor, Perníčky, Láska nebeská, Vánoční ubrusy, Cesmína, Papírový vánoční stromek, Neviňátko, Vánoční dekorace, K Tisku, Vosí hnízda, Koleda, Vánoční stromek, Staroměstské náměstí, Plocha, Adventní neděle, Bůh, Patchwork, Samolepky, Text, Popelka, Tablet, Václavské náměstí, Linecká kolečka, PF, Adventní věnec, Stromeček, Skleněné ozdoby, Drážďany, Vánoční kaktus apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Keywords:Městské a obecní prapory obcí ČR, Dopravní značení, doporučujeme, internetové stránky, Webcam model, Životopisy osobností, počítače, č, Mezinárodní den žen, webovky, URL, Přehled formátů souborů

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

černý humor, fórky, anekdoty, ftipy, vtípky, fóry

Zkuste vypnout! černý humor, fórky, anekdoty, ftipy, vtípky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, vtipy o facebooku, murphyho zákony, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, černý humor apod.

Informace pro děti i dospělé

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako jídlo, ekonomie a ekonomika, nápoje, literatura, zločin a právo, český jazyk, nástroje, příroda, materiály, latina, počítače, kultura, chemie, nemoce, sport, věda, fyzika, matematika, lékařství a medicína, hardware, bankovnictví, stavebnictví, politika, náboženství a křesťanství atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie slavných osobností, V, kuriozity, Tinder, pro dospělé, Nejhranější online testy a kvízy, K, Blahopřání nejen k narození miminka, volný čas, Nejhranější hry online, Online hry pro děti zdarma, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií geocaching, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, měny, mezinárodní organizace, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, politické strany a hnutí, okresy České republiky, týmy NHL, státy usa apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Super online flash hry

Doporučujeme super online flash hry. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Logické, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Karetní hry, Postřehové a tak podobně.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - pozadí na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro tablet, počítač, displej, PC, ultrabook, mobilní telefon, notebook, mobil, monitor, smartphone, obrazovka počítače a pro operační systémy Lubuntu, Red Hat Linux, Chrome OS, Windows XP, Windows 7, Windows 95, Microsoft Windows 8, Android, Windows Me, Windows 2000, Linux Fedora. Full HD pozadí ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: rostliny, adventní a vánoční tapety, wallpapery, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, noční města, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, květiny, kytky, letadla, hudební tapety, zvířata, auta, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, psi a štěňátka. Stahujte ve velikostech 1280x800, 750x1334, Full HD 1080x1920, 2160x3840, 1600x900, 1920x1280, 1280x854, HD 1280x720, 854x480, 393x786, 1280x960, 375x667, 1536x864, 768x1024, 320x568, 412x846 atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Klíčová slova: Obrázky na plochu počítače, weby, R, Syria, info, pro děti, linky, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Přehled státních vlajek států světa, Dopravní značení

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií geocaching, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, měny, mezinárodní organizace, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, politické strany a hnutí, okresy České republiky, týmy NHL, státy usa apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Náš tip pro děti i dospělé

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Vtípky, fórky, černý humor, anekdoty, fóry, vtipy

Zkuste vypnout! Vtípky, fórky, černý humor, anekdoty, fóry, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o doktorech, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Frky ze života, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O ekonomech, O Němcích, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O zvířátkách, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O ženách apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Klíčová slova: Kliparty zdarma, Wallpapers na plochu PC, zeměpis, Přehled zkratek a akronymů, cestování, Geography and flags, Vše o Vánocích, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Federace USA, humor, zábava, Gambling, betting,

Několik fórů na závěr. Vtip Sex na severním pólu: Eskymačka hoří touhou zašoustat si chvíli pouhou ani si však nevrzla svlíkla se a umrzla.

Pošta musela stáhnout z oběhu známky s tvářemi politiků. Ptáte se: "Z jakého důvodu?" - "Protože lidé nevěděli na kterou stranu maji plivnout!"

Na palubě Boeingu přistoupí letuška k Arabovi a ptá se: "Budete si přát něco k pití ?" Muž klidně odpoví: "Ne, díky, za chvíli budu řídit..."

Další odkazy:

Partnerské weby
Obrázky letadel na plochu PC zdarma ke stažení
Naše tipy
Blahopřání k MDŽ
Doporučené odkazy
Omalovánky, hry pro děti
Tipy na zajímavé weby
Paris Saint-Germain F.C.
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (20. září 2021) má svátek Oleg, Helmut a Eustach, zítra (21. září 2021) slaví jmeniny Matouš, Matteo, Debora a Ruben, pozítří (22. září 2021) Darina, Moris a Mořic