Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Naše tipy, zábava, důležité informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: záliby, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, politika, školství, osobnosti, vlastnosti, národnost, psychologie, politici, poruchy, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, historie, mytologie, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, křesťanství atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Síť, zábava, důležité informace

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pop, Itálie, Generalissimus, Slovenští prezidenti, Němci, Avangard Omsk, Antropolog, Lord, Prezidenti ČR, Prezident, Boston Bruins, Francouz, Žhavé výstřely, Zavražděn, Zpěvačka, Prezidenti USA, Country, Válka, Básník, Charta 77, Hudba, Maršál, Továrník, Žijící, Slováci, Životopis, Herečka, Podnikatel, Hokejisté, Hejtmani, Brno, Prezidenti, Komunisté, Voják, Rakušan, Vražedkyně apod.

Klíčová slova: Staré hry online, Dopravní značení, zeměpis, počítače, Charisma Carpenter, Onlinovky zdarma, zdroje informací, Vánoční web, Fantasy wallpapers, školství, info, webovky, pro dospělé

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zahraniční značky apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak vytvořit, čím prohlížet, kterak editovat, jak spustit, jak importovat, jak otevřít, jak konvertovat, čím zobrazit, jak převést, jak exportovat následující typy souborů: grafiku, dokumenty, systémové soubory, obrazy disků, písma, fonty, internet a web, konfigurační soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, hudební audio soubory apod.

Keywords:Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Seznam zkratek a akronymů, Americké federální vlajky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Real Madrid C.F., výukové pomůcky, Wallpapery do mobilu, ú, Rachel Stevens, webové stránky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, humor

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Karetní hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Logické hry, Hry pro děti, Akční hry, Relaxační hry, Závody aut, Adventury, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Animace a tak dále.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Logické, Oddechové, Bojové online gamesy, Strategie, parkování - parkovačky, Střílečky, Závodní, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Karetní, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry a podobně.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Informace, zábava, důležité informace

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Akční hry, Logické, Závodní moto hry, Sportovní, Bojové gamesy a tak podobně.

Full HD tapety ke stažení - tapety na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety ke stažení. vhodné pro phablet, PC, monitor, notebook, ultrabook, mobilní telefon, smartphone, tablet, počítač, mobil, obrazovka počítače a pro operační systémy Mac, Linux Fedora, SUSE Linux, Windows Server 2012, OSX, Lubuntu, Chrome OS, Windows 2000, Windows 7, Java ME, FreeBSD. Nejlepší pozadí na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, operační systémy, Windows, noční města, motorky, motocykly, voda a bubliny, příroda, krajina, květiny, kytky, rostliny, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, hudební tapety, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně. Dostupná rozlišení jsou 1280x800, 1024x768, 2560x1440, 1280x960, 360x760, 800x1280, 1200x1920, 1152x864, 1920x1080 Full HD, 1920x1280, 1536x2560, 1024x600, 800x600, hi res 2560x1920, 1920x1440, 1152x768 atd.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Vlajky zemí světa, č, Flags of the world countries, Databáze osobností Kdo je to?, Superhry a hry online zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, odkazy, Online životopisy, biografie slavných osobností, Nejhranější online hry zdarma, multimédia

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, ovoce, hudba, hmyz, Vánoce a Advent, rostliny, věda, dopravní prostředky, muži, osobnosti a lidé, náboženství, přístroje, sport, jídlo a nápoje, symboly, auta, mapy, nápoje, láska, stavby, ženy a dívky atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Wallpapery na PC ke stažení - obrázky ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapery na PC ke stažení. jsou vhodná pro PC, mobil, displej, smartphone, phablet, ultrabook, obrazovka počítače, notebook, monitor, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Mac, Windows NT, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, OSX, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Windows 98. Obrázky na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: nature - příroda, flóra, stromy, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, květiny, ptáci, zvířata, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, Formule 1, motorky, sportovní a závodní auta, fraktály, oceán, moře, pláže, fantasy. Dostupné velikosti jsou 2560x2048, 2560x1920, 393x786, 360x720, HD 1280x720, 1152x1920, 1280x960, 1680x1050, 1280x800, 1152x768, 1080x1920, 800x600, 1440x900, 2560x1600, 1280x720, 1024x768 atd.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Bonmoty, přísloví, myšlenky, moudrosti, rčení, úsloví, výroky

Slavné citáty, Bonmoty, přísloví, myšlenky, moudrosti, rčení, úsloví, výroky, z kategorií citáty o penězích, citáty o životě, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o ženách od různých známých osobností.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Klíčová slova: Super online hry zdarma, hyperlinky, Online hry pro děti zdarma, Flags of the world, Kliparty pro dokumenty, kuriozity, Webové online testy zdarma, Dětské omalovánky, zadarmo, zábava, odkaz

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, ovoce, hudba, hmyz, Vánoce a Advent, rostliny, věda, dopravní prostředky, muži, osobnosti a lidé, náboženství, přístroje, sport, jídlo a nápoje, symboly, auta, mapy, nápoje, láska, stavby, ženy a dívky atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Wallpapery na PC ke stažení - obrázky ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapery na PC ke stažení. jsou vhodná pro PC, mobil, displej, smartphone, phablet, ultrabook, obrazovka počítače, notebook, monitor, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Mac, Windows NT, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, OSX, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Windows 98. Obrázky na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: nature - příroda, flóra, stromy, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, květiny, ptáci, zvířata, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, Formule 1, motorky, sportovní a závodní auta, fraktály, oceán, moře, pláže, fantasy. Dostupné velikosti jsou 2560x2048, 2560x1920, 393x786, 360x720, HD 1280x720, 1152x1920, 1280x960, 1680x1050, 1280x800, 1152x768, 1080x1920, 800x600, 1440x900, 2560x1600, 1280x720, 1024x768 atd.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Oddechové hry, Hannah Montana, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Omalovánky, Střílecí hry, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Vaření a smažení, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Mississippi, Nové Mexiko, Havaj, Utah, Kalifornie, Colorado, Wyoming, Iowa, Indiana, Illinois, Michigan, Arkansas, Jižní Karolína, Florida, Virginie, Rhode Island, Georgie, New Jersey, Maine, Vermont, Oklahoma, Jižní Dakota, Severní Dakota, Nebraska, Connecticut, Idaho atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, umělci a umělkyně, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Nobelova cena, Rakušan, Generalissimus, HIV pozitivní, Diplomat, Právník, Královna, Gymnasté, Němci, Zpěvačka, Olympiáda, Trenérka, Maršál, Básník, Slováci, AIDS, Skladatel, Orlík, Miliardář, Prezidenti, Egypt, Sochař, Protektorát, Prezident USA, Režisér, Malíř, Filozof, Miliardáři, Rock ‚n‘ Roll, Český slavík, Poslanci, Boston Bruins, Pittsburgh Penguins, Komunisté, Politik, Olympijský vítěz apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Klíčová slova: V, weby, Seznam přípon a koncovek souborů, doporučujeme, Městské a obecní prapory obcí ČR, Online poker, karetní hry na Internetu, Hry pro dívky online, tipy, internet, Přehled zkratek a akronymů, Dopravní značky, Full HD tapety ke stažení, Přáníčka k výročí svatby, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Tisková chyba: Upozornění: na letácích ČSSD došlo k tiskové chybě: uvádí se, že v případě jejich vítězství "každý důchodce dostane 13. důchod". Správné znění je "každý 13. důchodce dostane důchod". Za prohození slov se tiskárna omlouvá.

Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi. Vytiahne prvý: "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..." Vytiahne druhý: "... a tu je zoznam tých ľudí."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Shakira
Naše tipy
Tapety na plochu flóra a květiny
Zajímavé internetové odkazy
Wayne Rooney
Doporučené odkazy
Blízký východ
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (11. prosince 1832) má svátek Dana a Danuše, zítra (12. prosince 1832) slaví jmeniny Simona a Šimona, pozítří (13. prosince 1832) Lucie, Lucián a Elektra