Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Severní Karolína, Wisconsin, Washington, Tennessee, Michigan, Texas, Ohio, Arkansas, Florida, Iowa, Virginie, Montana, Alabama, Illinois, New Jersey, Missouri, Kentucky, Wyoming, Georgie, Utah, Jižní Karolína, Nové Mexiko, Connecticut, Louisiana, Maryland, Aljaška atd.

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Maine, Oklahoma, Idaho, Wisconsin, Ohio, Vermont, Kalifornie, Louisiana, Montana, Severní Dakota, Arkansas, Tennessee, Maryland, Colorado, Jižní Karolína, Connecticut, Nebraska, Michigan, Pensylvánie, Virginie, Missouri, Aljaška, New Jersey, Západní Virginie, Minnesota, Kentucky atd.

Informace, informace, cestování, volný čas

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, okresy České republiky, země EU, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, měny, geocaching, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Klíčová slova: Adventní magazín, tipy, počítače, R, Webcam model, Biografie slavných osobností, Obrázky, kliparty, kuriozity, Adventní svícen, weby, Online zeměpisné testy zdarma, zeměpis, Super online flash hry

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Pozadí na tablet - pozadí na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na tablet. doporučujeme pro phablet, displej, smartphone, notebook, PC, mobilní telefon, tablet, mobil, monitor, ultrabook, počítač a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 10, Red Hat Linux, Windows 7, Android, SUSE Linux, Linux Mint, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Windows XP. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako psi a štěňátka, letadla, dopravní prostředky, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, budovy a stavby, wallpapery, 3D a Abstraktní, hudební tapety, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, auta, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly. Stahujte v rozlišení HD 1280x720, 1536x2560, 1680x1050, 800x1280, 320x568, 800x600, 1600x2560, 375x812, 1536x864, 2160x3840, 2560x1440, 360x720, 1920x1280, 640x480, 1200x1920, 375x667 atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vlajky států obrázků, odkaz, č, Anděl pastýřům zvěstoval, internet, Hry pro dívky online, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, , Nejlepší obrázky na plochu zdarma, hyperlinky, školství

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Hlášky, motta, moudrosti, bonmoty, výroky, úsloví, aforismy

Citáty slavných, Hlášky, motta, moudrosti, bonmoty, výroky, úsloví, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o smrti od různých známých osobností.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Klíčová slova: internetové stránky, cestování, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Sněhulák, volný čas, Webové html5 hry zdarma, Kliparty pro dokumenty, Santa Claus jako symbol amerických Vánoc, F, Online hry zdarma, Hry pro dívky online, zdroje informací

černý humor, vtípky, vtipné texty, fóry, frky, vtipy

Chcete se pobavit? černý humor, vtípky, vtipné texty, fóry, frky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, černý humor, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, odkazy, Stručný encyklopedický slovník, Vánoční stromečky - výzdoba, druhy, webovky, Federace USA, Dopravní značky, Vánoční stromeček, zábava, Online vánoční magazín, zadarmo

černý humor, vtípky, vtipné texty, fóry, frky, vtipy

Chcete se pobavit? černý humor, vtípky, vtipné texty, fóry, frky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, černý humor, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politici, rodinné vztahy, umělci, historie, žurnalisté a novináři, poruchy, vlastnosti, věda, přezdívky, státní správa, křesťanství, mytologie, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, podnikání a podnikatelé, záliby, zločin a právo, sport, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství, herectví, herci a herečky, národnost atd.

Adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dárky, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pokrmy, Vánoční trhy, Rostliny, Dárky, Košíčky, Husarské knoflíky, Bůh, Wallpaper, Historické ozdoby, Plocha, Sám doma, Perníčky, Jezulátko, Drážďany, Anglicky, Vykrajovátka, Vánoční světýlka, Štědrý den, Obrazovka, Televize, K Vytisknutí, Lindt, Píseň, Plzeň, Přáníčko, Štóla, Ohňostroj, Svíčky, Mrazík, Řetězy, Keramický adventní věnec apod.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Liberecký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj apod.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Československo, Svatý, Hejtman, Politik, Císař, Starověký Egypt, Slovák, Mim, Olympijský vítěz, Zavražděn, Dallas Stars, Kněz, Slováci, Avangard Omsk, Překladatel, HIV pozitivní, Masový vrah, Olympijští vítězové, ČSSD, Slovenští prezidenti, Angličané, Křesťanství, Fotograf, Dabérka, Protektorát, AIDS, Druhá světová válka, Český slavík, Náboženství, Češi, Maršál, Exilový prezident, Imitátor, Pop, Antropolog, Malíř apod.

Klíčová slova: pro dospělé, Dopravní značky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Životopisy osobností, Nejlepší školní testy a kvízy, Vánoční přání, PC tapety pro Windows, H, zajímavosti, Online zeměpisné testy zdarma, Vlajky států světa, pro děti, Obrázky k jmeninám,

Několik fórů na závěr. Vtip Bouřka: Sakra bouřka, pojď schováme se pod ten smrk …

Khon: "Své nejmladší dceři dám 200 tisíc, prostřední 300 tisíc a nejstarší 500 tisíc." Roubíček: "A neráčej snad mít ještě nějakou starší?"

Správní chlapi nepláčou, rozmazaná řasenka na nich totiž vypadá vážně blbě.

Další odkazy:

Naše tipy
Barbados
Partnerské weby
Vánoční omalovánky k vytisknutí
Tipy na zajímavé weby
Gratulace a přání
Doporučené odkazy
Obrázky sněhuláků
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (28. října 2020) má svátek Alfréd, Jidáš a Juda, zítra (29. října 2020) slaví jmeniny Sylvie, Silvie a Sylva, pozítří (30. října 2020) Tadeáš, Dimitrij a Hvězdoslav