Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Partnerské weby, informace, cestování, volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závody aut, Střílečky, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Logické hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Sportovní hry, Akční hry, Adventury, Relaxační hry, Bojové hry a tak dále.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií český jazyk, účetnictví, latina, nemoce, lékařství a medicína, chemie, stavebnictví, technika, literatura, ekonomie a ekonomika, matematika, zkratky, bankovnictví, jídlo, politika, náboženství a křesťanství, různé, zločin a právo, nástroje, fyzika, sport, nápoje, software, věda atd.

Klíčová slova: URL, Tapety na PC, Obrázky, kliparty, Prapory regionů a království, Omalovánky zdarma ke stažení, webovky, PC tapety pro Windows, Super free web games zdarma, Textová přáníčka a obrázky k svátku, zeměpis, pro dospělé, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Kliparty pro dokumenty

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Afriky, země východní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky apod.

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Barbie hry, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Oblíkačky, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Střílecí hry, Adventury, Hry s koňmi, Oddechové hry apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Informace, informace, cestování, volný čas

Vtipy, černý humor, fóry, fórky, vtipné texty, vtípky

Chcete se uvolnit? Vtipy, černý humor, fóry, fórky, vtipné texty, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O Němcích, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O zvířátkách, O ekonomech, O důchodcích, O škole, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O mužích, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, čím zobrazit, čím prohlížet, v čem upravit, jak vytvořit, jak otevřít, kterak editovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak importovat, jak přehrát soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, internet a web, dokumenty, spustitelné soubory, systémové soubory, obrazy disků, písma, fonty, grafiku, video soubory, konfigurační soubory, koncovky souborů apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: profese a zaměstnání, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, sport, křesťanství, politici, herectví, herci a herečky, školství, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, státní správa, politika, věda, přezdívky, poruchy, zločin a právo, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, národnost, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Keywords:V, Webové online testy zdarma, Full HD wallpapers na PC, Nejhranější hry online, Online hry zdarma, V, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zdarma, World flags, Dopravní značky, linky, info

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Závodní moto hry, Logické, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení apod.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak exportovat, čím zobrazit, jak převést, jak importovat, v čem upravit, v čem spustit, jak vytvořit, kterak editovat, čím prohlížet, jak otevřít následující typy souborů: hudební audio soubory, koncovky souborů, spustitelné soubory, internet a web, písma, fonty, šablony dokumentů, grafiku, video soubory, dokumenty, konfigurační soubory, komprimace dat, systémové soubory apod.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, Online hry pro děti zdarma, zajímavosti, Badoo, webové stránky, Dopravní značení, R, Omalovánky k vybarvení zdarma, odkazy, Vše o Vánocích, A, V

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - tapety na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. můžete využít v mobil, smartphone, počítač, mobilní telefon, notebook, ultrabook, obrazovka počítače, PC, phablet, displej, tablet a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 10, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Mac, Apple iOS (iPhone), Slackware, Linux Fedora, Windows Server 2012. Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: budovy a stavby, motorky, motocykly, rostliny, příroda, krajina, noční města, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, letadla, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, auta, adventní a vánoční tapety, wallpapery, hudební tapety, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, zvířata, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete rozměry HD 1280x720, 1536x2560, 320x568, 360x640, 1536x864, 2560x2048, 1024x600, 1024x768, 1440x900, širokoúhlé 1366x768, 1080x1800, 1152x864, 1920x1280, 1280x800, 375x667, 360x760 atd.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Hostina, PF, Mrazík, Rumové řezy, Husarské knoflíky, Svíčky, Schleich, Dárky, Adventní trhy, Umělý vánoční stromek, Pro děti, SMS, Adventní kalendář, Vídeňský punč, Štědrý den, Adventní svícen, Vánoční dekorace, Vánoční světýlka, Ježíšek, Osvětlení do oken, Zdraví, Ježíš Kristus, Silvestr, Květiny, Adventní neděle, Staroměstské náměstí, Monitor, Kinder, Plzeň, Křesťanství, Samolepky apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Klíčová slova: odkaz, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Členské země americké federace, Vlajka Turks a Caicos, zadarmo, Státní prapory států světa, Online testy zdarma bez registrace, Obrázky krásných sexy žen., Prapory českých měst, zdroje informací, pro děti

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - tapety na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. můžete využít v mobil, smartphone, počítač, mobilní telefon, notebook, ultrabook, obrazovka počítače, PC, phablet, displej, tablet a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 10, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Mac, Apple iOS (iPhone), Slackware, Linux Fedora, Windows Server 2012. Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: budovy a stavby, motorky, motocykly, rostliny, příroda, krajina, noční města, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, letadla, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, auta, adventní a vánoční tapety, wallpapery, hudební tapety, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, zvířata, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete rozměry HD 1280x720, 1536x2560, 320x568, 360x640, 1536x864, 2560x2048, 1024x600, 1024x768, 1440x900, širokoúhlé 1366x768, 1080x1800, 1152x864, 1920x1280, 1280x800, 375x667, 360x760 atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Jižní Karolína, Indiana, Illinois, Washington, Massachusetts, Kentucky, Ohio, Arkansas, Nebraska, Texas, Virginie, Maryland, Pensylvánie, New Jersey, Mississippi, Louisiana, Florida, Severní Dakota, Arizona, Michigan, Colorado, New York, Západní Virginie, Maine, Minnesota, Connecticut atd.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Královna, Skladatel, Manýrismus, Rétorika, Nežijící, Protektorát, Ekonom, Vražedkyně, Avangard Omsk, Slovenští prezidenti, Husité, Prezident USA, Kladno, Florida Panthers, Faraon, Životopis, Američan, Lord, Čech, Vojáci, Romantismus, Závodník, Hejtmani, Philadelphia Flyers, Ministři, Angličané, Sochař, Trenérka, Poslanci, Habsburkové, Scénárista, Upálen, Obchodník, HIV pozitivní, Atentát, Podnikatel apod.

Klíčová slova: volný čas, Webové online hry zdarma, internet, Stručný slovník pojmů a termínů, počítače, Netherlands, cestování, K, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Biografie známých osobností, Online hry zdarma, výukové pomůcky, Co je to Romulus Remus?,

Několik fórů na závěr. Vtip Kontrola z finančního úřadu: Přijde úředník z berňáku na pravidelnou roční inspekci hospodaření do synagogy. Prochází se tam s rabínem a hledá, co by mu vytknul. Úředník: "Koukám, že tu máte hodně svíček. Co děláte s tim voskem, co z nich odkapává?" Rabín: "Ten sbíráme do krabice a plné krabice pak posíláme do svíčkárny a oni nám za to jednou do roka dají krabici svíček grátis." Úředník: "No dobře, ale koukám, že tady hodně jíte macesy. Co děláte s těma drobečkama, co z nich padají?" Rabín: "Ty zametáme, dáváme do krabic, které posíláme do pekáren a pekárny nám pak jednou do roka pošlou krabici macesů zdarma." Úředník: (Už vážně neví, co by mu vytknul, tak se vytasí s posledním trumfem) "A co ty obřízky, co tu provádíte, co pak děláte s těma předkožkama?" Rabín: "No tak ty taky sbíráme do krabice a pak je posíláme na berňák." Úředník: "Proboha a proč je posíláte k nám na berňák?" Rabín: "No protože oni nám pak jednou do roka pošlou takovýho čuráka, jako jste vy!"

Víš, jak se dělí komunisti v Africe? No přece mačetou.

Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Obrázky na plochu psi
Naše tipy
Brazilská vlajka
Zajímavé internetové odkazy
Kenya
Tipy na zajímavé weby
Sao Tome and Principe
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (28. listopadu 2021) má svátek René a Tristan, zítra (29. listopadu 2021) slaví jmeniny Zina a Zinajda, pozítří (30. listopadu 2021) Ondřej a Ondřejka