Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Partnerské weby, důležité informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

World wide web, internet, důležité informace

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky apod.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Kentucky, Delaware, Montana, New Jersey, Nové Mexiko, Arkansas, New Hampshire, Západní Virginie, Missouri, New York, Illinois, Oklahoma, Wisconsin, Michigan, Connecticut, Maryland, Havaj, Louisiana, Kalifornie, Jižní Karolína, Washington, Pensylvánie, Jižní Dakota, Nevada, Indiana, Kansas atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: Prapory českých měst, pro děti, Prapory regionů a království, Online hry pro děti zdarma, Zamilované sms vzkazy, humor, Webové online testy zdarma, Wallpapery na plochu PC, Army wallpapers, pro dospělé, webovky, zajímavosti, počítače

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Logické, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Pro dívky, Vánoční online hry, Karetní, Závodní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Strategie, Střílečky, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky a podobně.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, přístroje, zvířata, symboly, láska, osobnosti a lidé, mapy, ptáci, muži, smajlíci a emotikony, halloween, rostliny, věda, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, hmyz, ovoce, hudba, Vánoce a Advent, stavby, jídlo a nápoje, ženy a dívky atd.

Obrázky ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky ke stažení. vhodné pro PC, monitor, phablet, ultrabook, notebook, tablet, počítač, displej, mobil, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy FreeBSD, OSX, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Linux Ubuntu, Windows 95, Windows 10, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Linux Xubuntu. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: rostliny, letadla, auta, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, květiny, kytky. Dostupná rozlišení jsou 1920x1200, 1152x768, 1200x1920, 375x667, 800x1280, 1920x1080 Full HD, 1024x600, 1280x854, 1440x2560, 1280x1024, 1440x960, 393x786, 1600x900, 2048x1536, 1366x1024, 375x812 atd.

Internet, síť, důležité informace

Přísloví, aforismy, hlášky, moudra, rčení, výroky, úsloví

Slavné citáty, Přísloví, aforismy, hlášky, moudra, rčení, výroky, úsloví, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, moudra o dětech od různých známých osobností.

Životopisy osobností - online biografie, životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, herci a herečky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Státník, Herec, Trenérka, Prezident USA, Olympiáda, Spisovatel, Teolog, Vojáci, Gymnasté, Básníci, Generalissimus, První republika, Herečka, Starověký Egypt, Maršál, Archivář, Sochař, Vládce, Malíř, Francouz, Svatý, Ital, Hokej, Poslanci, Textař, Češi, Itálie, Životopis, ČSSD, Ekonom, Komunisté, Hudebnice, Scénárista, Olympijští vítězové, Závodník, Nežijící apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Keywords:výukové pomůcky, internetové stránky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Dopravní značení, Rihanna, č, Životopisy osobností, zdroje informací, Omaha hold em poker, Dopravní značky, Slovník pojmů Co je to?, Obrázky ke stažení

Vánoční web - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Tichá noc, Nový rok, Špalda, Vykrajovátka, Anglicky, Pastýř, Jmelí, Sněhulák, Lindt, Vánoční stromeček, Blahopřání, Svíčky, Schleich, Umělý vánoční stromek, Jingle Bells, Vánoční světýlka, Korálky, Václavské náměstí, Brno, Bůh, Adventní neděle, Sněhová vločka, Omalovánky, Adventní věnec, Patchwork, Anděl, Ostrava, Dia, Tisk, Linux, Tiskárna apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Informace, důležité informace

Pozadí na PC zdarma ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Také doporučujeme: Pozadí na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro mobil, monitor, phablet, smartphone, obrazovka počítače, počítač, PC, ultrabook, displej, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy Windows 7, Windows 10, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Linux Xubuntu, Windows NT, Windows XP, Windows 95, Java ME, Microsoft Windows 8. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako ptáci, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, zvířata, flóra, stromy, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, nature - příroda, hmyz a pavouci, motorky, Formule 1, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, fraktály, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta. Vyberte si rozměr z 1600x1200, 1440x900, 360x760, 2048x1080, 768x1024, 854x480, 1920x1080, 412x846, 1080x1800, 360x720, 2560x2048, 4800x1200, 1280x854, 1920x1440, 1024x768, 1366x1024 atd.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Logické, Závodní moto hry, Sportovní, Postřehové, Akční hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, doporučujeme, Kate Hudson, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Super online flash hry, Databáze osobností Kdo je to?, Juventus Turín, K, F, Stručný encyklopedický slovník, volný čas

Staré hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme staré hry online. Vybírejte z kategorií Akční hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Sportovní, Logické a tak podobně.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Kameňáky, frky, vtipné texty, fórky, ftipy, vtípky

Zkuste vypnout! Kameňáky, frky, vtipné texty, fórky, ftipy, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipné citáty, vtipné hádanky, černý humor apod.

Náš tip, důležité informace

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako přístroje, nástroje a přístroje, náboženství, symboly, hudba, stavby, květiny, láska, halloween, jídlo a nápoje, muži, nápoje, Vánoce a Advent, sport, mapy, ptáci, rostliny, zvířata, auta, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, věda, osobnosti a lidé atd.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, hyperlinky, tipy, Chelsea FC, cestování, Obrázky, kliparty, Online hry zdarma, Veselé Velikonoce pro všechny, školství, Přehled přípon a koncovek souborů, Přehled státních vlajek států světa

Staré hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme staré hry online. Vybírejte z kategorií Akční hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Sportovní, Logické a tak podobně.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Kameňáky, frky, vtipné texty, fórky, ftipy, vtípky

Zkuste vypnout! Kameňáky, frky, vtipné texty, fórky, ftipy, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipné citáty, vtipné hádanky, černý humor apod.

Doporučené odkazy, důležité informace

Pozadí na plochu PC - pC pozadí pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na plochu PC. jsou vhodná pro obrazovka počítače, displej, mobil, tablet, ultrabook, notebook, PC, počítač, monitor, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy SUSE Linux, Android, Windows 2000, Windows 10, Linux Mint, Windows NT, Windows 98, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Slackware. Full HD tapety ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, letadla, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, noční města, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, auta, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, sportovní pozadí, voda a bubliny. Stahujte v rozlišení 1800x1440, 1920x1280, 412x846, 1280x854, 1536x864, 2048x1536, 1280x768, širokoúhlé 1366x768, 1920x1200, 360x760, 2560x1440, 1024x600, 320x568, hi res 2560x1920, 393x786, 1200x1920 atd.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, kuriozity, webové stránky, weby, Staré hry online, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, multimédia, Pozadí na plochu PC, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zeměpis, Skvělé hry online zdarma, internet, Karl Marx, Adam Smith, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Bez obav!: Neboj, není nabitá!

Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Další odkazy:

Naše tipy
Obrázek Studentka lolitka
Tipy na zajímavé weby
Velikonoční blahopřání
Partnerské weby
Online hry zadarmo
Doporučené odkazy
Počítačové a deskové strategické válečné hry
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (22. května 2022) má svátek Emil a Rita, zítra (23. května 2022) slaví jmeniny Vladimír a Vladimíra, pozítří (24. května 2022) Jana, Vanesa a Vanessa