Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Partnerské weby, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Logické hry, Akční gamesky, Letecké simulátory, Oblíkačky, Deskovky, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Hry s koňmi, Omalovánky, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Adventury, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoce, Vánoční svícen, Skleněné ozdoby, Kinder, Vánoční koledy, Silvestr, Vánoční pozadí, Vánoční tapety, Ostrava, Jídlo, Text, Křesťanství, Bůh, Papírové ozdoby, Brno, Písnička, Film, Vídeň, Vykrajovátka, Vánoční trhy, Televize, Zima, Linux, Koledy, Staroměstské náměstí, Sněhulák, Plzeň, Lindt, Stromeček, Píseň, Rumové řezy apod.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oddechové, Sportovní, Klasické, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Karetní, Bojové online gamesy, Pro dívky, Střílečky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Závodní, Velikonoční hry a podobně.

Tapety na PC zdarma ke stažení - pozadí na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro mobil, ultrabook, monitor, tablet, počítač, PC, mobilní telefon, notebook, phablet, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows XP, Windows Me, Windows 7, macOS, BlackBerry OS, OSX, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Red Hat Linux, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone). Full HD pozadí ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: auta, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, wallpapery, květiny, kytky, motorky, motocykly, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, vesmír, planety, galaxie, letadla, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, hudební tapety, rostliny, jídlo a nápoje, voda a bubliny. Stahujte ve velikostech 375x667, 1440x960, 1440x900, 2560x2048, 360x760, 1920x1280, 1920x1440, 393x786, 750x1334, 1600x2560, 1600x1200, 2560x1600, 1152x768, 1280x960, 2560x1440, 1366x1024 atd.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Klíčová slova: Dopravní značení, doporučujeme, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Staré hry online, Vánoční stromečky - výzdoba, druhy, Hry pro nejmenší online, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Federace USA, Pozadí na plochu Dopravní prostředky, Obrázky ke stažení, zdarma, hyperlinky, Webové html5 hry zdarma

Nejlepší tapety na plochu zdarma - tapety na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Nejlepší tapety na plochu zdarma. doporučujeme pro obrazovka počítače, mobil, phablet, ultrabook, tablet, mobilní telefon, monitor, smartphone, displej, PC, počítač a pro operační systémy Chrome OS, Windows XP, BlackBerry OS, Red Hat Linux, Windows 95, Linux Mint, Windows NT, Linux Xubuntu, Java ME, SUSE Linux, Linux Fedora. PC tapety pro Windows z kategorií budovy a stavby, hudební tapety, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, letadla, zvířata, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, auta, rostliny, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety. Dostupná rozlišení jsou 1152x1920, 750x1334, 412x846, 1024x600, 1280x1024, 1536x864, 768x1024, 320x568, 2560x1440, 2560x1600, 800x1280, 393x786, hi res 2560x1920, 1080x1800, 1800x1440, 360x640 atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, politické strany a hnutí, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, měny, obecné zkratky, geocaching, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, hudební zkratky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, země EU, zkratky krajů České republiky apod.

Informace, technika, kultura, informace

Super online kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako politici, podnikání a podnikatelé, věda, politika, záliby, sport, školství, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, psychologie, zločin a právo, vlastnosti, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, mytologie, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, státní správa atd.

Keywords:Adventní magazín, Super online kvízy, humor, webové stránky, Dominican Republic, Biografie slavných osobností, č, Tapety na PC zdarma ke stažení, Ozdoba, cestování, F, Webové online testy zdarma

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, věda, sport, přístroje, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, láska, ženy a dívky, auta, osobnosti a lidé, hudba, muži, hmyz, dopravní prostředky, zelenina, smajlíci a emotikony, zvířata, nápoje, ptáci, mapy, halloween atd.

Ftipy, frky, fóry, anekdoty, kameňáky, vtipy

Zkuste vypnout! Ftipy, frky, fóry, anekdoty, kameňáky, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, židovské anekdoty, kameňáky, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, černý humor, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o facebooku apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: kuriozity, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, školství, Článek o adventním věnci jako symbolu Vánoc, zadarmo, Databáze osobností Kdo je to?, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Texty blahopřání, Kliparty zdarma ke stažení, Webové online hry zdarma, odkazy, Databáze osobností Kdo je to?

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Mluvčí, Vojevůdce, Brno, Žhavé výstřely, Olympijský vítěz, Textařka, Fotograf, Maršál, Nobelova cena, Podnikatel, Česká královna, Rakušan, Komunista, Prezident, Textař, Itálie, Vojáci, Spisovatel, Čeští králové, Hokejisté, Vrah, Francie, Washington Capitals, Prezidenti, Kladno, Diplomat, Kancléř, Ministři, Exilový prezident, Rakousko-Uhersko, Esejista, Charta 77, Francouz, Zpěvák, Vražedkyně, Továrník apod.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Logické, Postřehové, Karetní hry, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Internet, síť, technika, kultura, informace

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Afriky, země střední Asie, Antarktidy, země jižní Asie apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Klíčová slova: tipy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Webové html5 hry zdarma, Dárek, Pozadí na PC zdarma ke stažení, odkaz, Online hry zdarma, Vánoční štóla, P, M, Přehled formátů souborů

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Mluvčí, Vojevůdce, Brno, Žhavé výstřely, Olympijský vítěz, Textařka, Fotograf, Maršál, Nobelova cena, Podnikatel, Česká královna, Rakušan, Komunista, Prezident, Textař, Itálie, Vojáci, Spisovatel, Čeští králové, Hokejisté, Vrah, Francie, Washington Capitals, Prezidenti, Kladno, Diplomat, Kancléř, Ministři, Exilový prezident, Rakousko-Uhersko, Esejista, Charta 77, Francouz, Zpěvák, Vražedkyně, Továrník apod.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Logické, Postřehové, Karetní hry, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Náš tip, technika, kultura, informace

Vánoční web - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Přání, Štěstí, Lindt, Kameňák, Wallpaper, Řetězy, Sněhulák, Blahopřání, Staroměstské náměstí, Vánoční hvězda, Píseň, Křesťanství, Vánoční prostírání, Jesličky, Cesmína, Film, Santa, Jídlo, Vinná klobása, Recepty, K Tisku, Filmy, Omalovánky, Vánoční ubrusy, Adventní svícen, Brno, Keramika, Papírové ozdoby, Betlém, K Vytisknutí, Květiny apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Pro dívky, parkování - parkovačky, Klasické, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Strategie, Bojové online gamesy, Střílečky, Karetní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Závodní, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Vtípky, anekdoty, ftipy, vtipné texty, frky, vtipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, anekdoty, ftipy, vtipné texty, frky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, O ženách, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O škole, Vtipy o Bohu, O manželství, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O mužích, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, internet, výukové pomůcky, počítače, webovky, Obrázek vánočního stromečku, info, Členské země americké federace, internetové stránky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dopravní značení, Seznam zemí světa a jejich vlajky, World countries and flags, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Smůla: Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Z Moskvy na Sibiř poslali nový typ motorové pily, aby jí tam vyzkoušeli. V návodu bylo uvedeno, že by se s ní měli pokácet 200 stromů denně. Ivan tedy vyrazil do lesa, kácel celý den a pokácel 150 stromů. "Ivane Ivanoviči, to je málo. Zítra se musíš víc snažit!" Ivan kácel druhý den 170 stromů. "Ivane Ivanoviči, opravdu se musíš více snažit." Třetí den tedy opět v lese a pokácel 190 stromů. Pozvali tedy odborníka z Moskvy, ten pilu rozebral, prohlédl, složil a vyrazili do lesa. Tam pilu nahodil a Ivan na to: "Jé, ono to vrčí!"

Další odkazy:

Naše tipy
Obrázek Mikuláše zdarma ke stažení
Doporučené odkazy
Vánoční koledy k Vánocům neodmyslitelně patří
Zajímavé internetové odkazy
Novoroční přání pohodičku v novém roce
Partnerské weby
Úspory vody, tepla, eletřiny
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (11. prosince 2023) má svátek Dana a Danuše, zítra (12. prosince 2023) slaví jmeniny Simona a Šimona, pozítří (13. prosince 2023) Lucie, Lucián a Elektra