Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Partnerské weby, informace, cestování, volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost apod.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Klíčová slova: školství, webové stránky, Free game online hry, odkazy, Slovakia, internetové stránky, linky, Onlinovky zdarma, Wallpapers na plochu, Full HD pozadí ke stažení, počítače, pro děti, Tapety na PC zdarma ke stažení

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Maryland, Minnesota, Pensylvánie, Missouri, Iowa, Illinois, Jižní Karolína, Aljaška, Severní Karolína, Massachusetts, Kalifornie, Montana, Delaware, Jižní Dakota, Arizona, Mississippi, Nebraska, Georgie, Utah, Nové Mexiko, Kentucky, Colorado, Wisconsin, Rhode Island, Alabama, Texas atd.

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Závody aut, Karetní hry, Logické hry, Pro dívky, Bojové hry, Animace, Postřehové hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Stolní a deskové hry, Střílečky, Hry pro děti, Adventury, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy atd.

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Klasické, Sportovní, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Logické, Závodní, Oddechové, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Karetní, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry a podobně.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Keywords:hyperlinky, Nejlepší hry pro dívky, Obrázky a kliparty zdarma, M, Wallpapers na plochu PC, internet, Free game online hry, Přehled souborových přípon, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Super online flash hry, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Bojové gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Akční hry, Postřehové, Karetní hry, Logické, Relaxační onlinovky a tak podobně.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Teolog, Poprava, Žhavé výstřely, Němci, Dallas Stars, Atentát, Češi, Žijící, Kněz, HIV pozitivní, Mim, Překladatel, Country, Ital, KHL, Angličané, Životopis, Kancléř, Čeští králové, Režisér, Mluvčí, Diplomat, Sebevražda, Hokej, Ekonom, Prezidenti, Starověký Egypt, Politik, Svatý, Básníci, Maršál, Ministr zahraničí, Vrah, Komik, Slovák, Manýrismus apod.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Klíčová slova: Státní prapory států světa, F, Webové online testy zdarma, Velikonoční textová blahopřání, Seznam souborových přípon, zajímavosti, Ilustrace, obrázky, Draw poker, Online testy zdarma bez registrace, cestování, Biografie slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

černý humor, vtipné texty, fóry, kameňáky, vtípky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipné texty, fóry, kameňáky, vtípky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, murphyho zákony, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Síť, informace, cestování, volný čas

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, politici, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, přezdívky, státní správa, záliby, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, podnikání a podnikatelé, umělci, sport, filozofie, osobnosti, národnost, školství, lékařství, nadpřirozené osoby, zločin a právo atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, tipy, Stručný slovník pojmů a termínů, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, F, zadarmo, zdarma, Community card poker, humor, weby, zeměpis

černý humor, vtipné texty, fóry, kameňáky, vtípky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipné texty, fóry, kameňáky, vtípky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, murphyho zákony, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Vánoční web - vše o Vánocích

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak vyzkoušejte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. K Vytisknutí, Přání, Pro děti, Papírový vánoční stromek, Tichá noc, Vídeň, Linux, Plocha, Ohňostroj, Sněhulák, Pozadí, Vánoční hvězda, Květiny, Brno, Kinder, Vánoční koledy, Adventní věnec, Kameňák, Adventní neděle, K Tisku, Samolepky, Historické ozdoby, Anděl, Nový rok, SMS, Německy, Advent, Vánoční punč, Striezelmarkt, Špalda, Jmenovky apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Ftipy, anekdoty, fóry, černý humor, vtipné texty, kameňáky

Zkuste vypnout! Ftipy, anekdoty, fóry, černý humor, vtipné texty, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O Chucku Norrisovi, O ženách, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O manželství, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O Windows, Vtipy o cikánech, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Frky ze života, O ekonomech, Vtipné hádanky, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: měny, státy usa, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, obecné zkratky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, hudební zkratky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky apod.

Klíčová slova: multimédia, Vlajky států USA, Dopravní značení, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Státy a jejich prapory, Obrázky k jmeninám, Vlajky jednotlivých států USA, doporučujeme, M, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Přehled zkratek a akronymů, č, Romulus Remus,

Několik fórů na závěr. Vtip Drsné odmítnutí: Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Pejsku, pojď sem.

Článek o nadějném mladém hokejistovi: Co ukáže na mistrovství světa? „Nevím, nejsem striptér.”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Athletic Bilbao klub
Tipy na zajímavé weby
Paris Saint-Germain PSG
Zajímavé internetové odkazy
Striptýz
Partnerské weby
Online hry zdarma
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (6. června 2020) má svátek Norbert, Norman a Norberta, zítra (7. června 2020) slaví jmeniny Iveta, Yveta, Slavoj, Slavibor a Slaviboj, pozítří (8. června 2020) Medard a Pěva