Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Partnerské weby, internet, počítače, hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Vtipy, anekdoty, vtípky, černý humor, ftipy, fórky

Chcete se pobavit? Vtipy, anekdoty, vtípky, černý humor, ftipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O důchodcích, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O zvířátkách, O ekonomech, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O manželství, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Maryland, Wyoming, Massachusetts, Virginie, Utah, Kansas, Aljaška, Kentucky, Iowa, Indiana, Florida, Maine, Ohio, Idaho, Montana, Kalifornie, Texas, Louisiana, New Hampshire, Vermont, Oklahoma, Severní Karolína, Nebraska, Mississippi, Missouri, Tennessee atd.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Klíčová slova: zeměpis, Vlajky spojených států amerických, Nej hry online, Online adventní magazín, Obrázek modré vajíčko, Kliparty pro Office, V, P, SMS přání k jmeninám podle jmen, Online adventní magazín, tipy, weby, odkazy

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. V této jedinečné sbírce naleznete Antarktidy, země Afriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu apod.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Keywords:Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Webové online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Přehled souborových přípon, Obrázek hnědé vejce, školství, Full HD tapety ke stažení, Online zeměpisné testy zdarma, Online velikonoční omalovánky zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Webové html5 hry zdarma, Hry pro dívky online

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Vaření a smažení, Omalovánky, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Adventury, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Střílecí hry, Oddechové hry, Oblíkačky, Deskovky, Puzzle a skládačky apod.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Síť, internet, počítače, hry

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím zobrazit, kterak editovat, jak exportovat, jak převést, jak přehrát, jak konvertovat, v čem upravit, jak otevřít, jak spustit, jak vytvořit soubory těchto typů: systémové soubory, koncovky souborů, písma, fonty, grafiku, video soubory, dokumenty, spustitelné soubory, komprimace dat, hudební audio soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, internet a web apod.

Tapety na plochu počítače - obrázky na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu počítače. jsou vhodná pro notebook, obrazovka počítače, ultrabook, PC, displej, phablet, monitor, mobilní telefon, počítač, mobil, smartphone a pro operační systémy Linux Mint, Windows 10, Mac, FreeBSD, Windows Server 2012, Windows 2000, Android, Linux Fedora, Windows 7, Chrome OS, Microsoft Windows 8. Počítačové tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fantasy, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, free wallpapers, Rally, závody aut, zvířata, fraktály, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, nature - příroda, Formule 1, květiny, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolit si můžete rozměry 1920x1440, 1366x1024, 1600x900, 1280x800, 1440x900, 1152x864, 1920x1200, 1280x960, 1920x1280, 1152x1920, 3200x1800, 1280x1024, 3200x1200, 2048x1080, 1080x1800, 360x760 atd.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Klíčová slova: Obrázky vlajek států světa, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Databáze osobností Kdo je to?, Tipy na výlet, počítače, Počítačové tapety pro Windows, odkaz, Pojem Dynování, volný čas, URL, Dopravní značky, hyperlinky

Online geografické testy zdarma bez registrace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, zločin a právo, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, školství, sport, umělci, křesťanství, přezdívky, státní správa, rodinné vztahy, politici, národnost, vlastnosti, mytologie, politika, osobnosti, profese a zaměstnání, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Informace, internet, počítače, hry

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií počítače, sport, náboženství a křesťanství, nápoje, lékařství a medicína, fyzika, různé, ekonomie a ekonomika, cestování, nástroje, účetnictví, nemoce, psychologie, bankovnictví, filozofie, český jazyk, matematika, latina, hardware, internet, školství, literatura, materiály, příroda atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Naleznete zde cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Fórky, vtípky, vtipné texty, ftipy, frky, kameňáky

Zkuste vypnout! Fórky, vtípky, vtipné texty, ftipy, frky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, murphyho zákony apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení apod.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, A, Nejhranější online testy a kvízy, Nicole Kidman, linky, internetové stránky, multimédia, Obrázek modrozelené vajíčko, Online životopisy, biografie, kuriozity, zábava

Online geografické testy zdarma bez registrace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, zločin a právo, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, školství, sport, umělci, křesťanství, přezdívky, státní správa, rodinné vztahy, politici, národnost, vlastnosti, mytologie, politika, osobnosti, profese a zaměstnání, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Omalovánky, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Deskovky, Hry s koňmi, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Farmářské hry, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry apod.

Klíčová slova: cestování, Obrázky vlajek měst ČR, Státní prapory, Tapety na plochu počítače, Slovník pojmů Co je to?, Velikonoční pozadí na plochu kuřátka, info, H, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online web Hry zdarma bez registrace, doporučujeme, pro dospělé, Obrázek oranžové vajíčko,

Několik fórů na závěr. Vtip Zásady práce s počítačem: Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Proč jsou mají teplouši stále šťestí? Protože se k nim štěstí bojí otočit zády.

Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Další odkazy:

Naše tipy
Senegal
Tipy na zajímavé weby
Velikonoční blahopřání Roztomilý zajíček
Doporučené odkazy
Obrázek kuře
Zajímavé internetové odkazy
Pozadí na plochu zbraně
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (12. dubna 2021) má svátek Julius a Julián, zítra (13. dubna 2021) slaví jmeniny Aleš a Norma, pozítří (14. dubna 2021) Vincent a Vincenc