Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Partnerské weby, volný čas a zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Svíčky, Patchwork, Sám doma, Osvětlení, Text, Obrazovka, Drážďany, Striezelmarkt, Vánoční koule, SMS, Santa, Historické ozdoby, Filmy, Dárky, Brambořík, Strom, Ostrava, Vánoční svícen, Skleněné ozdoby, Bůh, Samolepky, Vánoční pozadí, Jarmark, Křesťanství, Květiny, Blahopřání, Jingle Bells, Vinná klobása, Přání, Bramborový salát, Pastýř apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Podnikatelé, KSČ, Romantismus, Diplomat, Slováci, Husité, Pedagog, Itálie, Hokej, Upálen, Orlík, Zpěvák, Slovenští prezidenti, Vražedkyně, Protektorát, Žhavé výstřely, Fotograf, Skladatel, Hejtmani, Generalissimus, Lord, Právník, Imitátor, Dallas Stars, Filozof, Hejtman, Architekt, Životopis, Překladatel, Prezidenti ČR, Prezidenti USA, Malíř, Atentát, Manýrismus, Zlatý slavík, Avangard Omsk apod.

Síť, volný čas a zábava

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: latina, věda, literatura, psychologie, politika, filozofie, matematika, účetnictví, cestování, různé, internet, zločin a právo, kultura, stavebnictví, sport, příroda, lékařství a medicína, materiály, jídlo, nemoce, nástroje, fyzika, chemie, náboženství a křesťanství atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Oddechové, Pro dívky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Závodní, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Karetní, Velikonoční hry, Klasické, Hry na vaření a smažení, Strategie a podobně.

Klíčová slova: zdroje informací, kuriozity, odkazy, Full HD wallpapers na PC, Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online geografické testy zdarma bez registrace, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Bayern de Múnich club, info, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, multimédia, Online web Hry zdarma bez registrace

černý humor, anekdoty, ftipy, fórky, fóry, kameňáky

Zkuste vypnout! černý humor, anekdoty, ftipy, fórky, fóry, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O ženách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O důchodcích, O manželství, O Slovácích, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O Somálcích, O zvířátkách, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Náš tip, volný čas a zábava

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Keywords:linky, počítače, Wallpapery na PC ke stažení, Biografie slavných osobností, Co jsou to roráty?, Americké federální vlajky, Online vánoční magazín, Seznam přípon a koncovek souborů, Selena Gomez, Databáze osobností Kdo je to?, Dopravní značky, školství

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Hry s koňmi, Omalovánky, Akční gamesky, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Adventury, Farmářské hry, online html5 hry, Oddechové hry, Oblíkačky, Hannah Montana apod.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina apod.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, cestování, Databáze osobností Kdo je to?, Opilý Santa Claus?, zeměpis, P, Vlajky spojených států amerických, Sobí omalovánka, zajímavosti, Kliparty pro dokumenty, weby, internet

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Vtípky, fóry, černý humor, vtipné texty, anekdoty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, fóry, černý humor, vtipné texty, anekdoty, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, kameňáky, frky o zvířatech, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o facebooku apod.

Informace, volný čas a zábava

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, sport, žurnalisté a novináři, školství, osobnosti, politici, profese a zaměstnání, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, přezdívky, rodinné vztahy, fikce a fantasy, lékařství, záliby, státní správa, mytologie, herectví, herci a herečky atd.

Wallpapery na PC ke stažení - wallpapers na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapery na PC ke stažení. můžete využít v notebook, displej, ultrabook, phablet, obrazovka počítače, monitor, PC, počítač, mobilní telefon, smartphone, tablet a pro operační systémy Windows Server 2012, Linux Xubuntu, Windows XP, Mac, Apple iOS (iPhone), macOS, Windows 2000, Linux Fedora, BlackBerry OS, Windows Me, FreeBSD. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: flóra, stromy, zvířata, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, free wallpapers, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, nature - příroda, sportovní a závodní auta, květiny, sportovní wallpapery. Zvolit si můžete rozměry 1080x1800, 3200x1800, 1080x1920, 1152x1920, 1152x768, 2560x1600, 1280x800, 375x667, 640x480, 1680x1050, 1440x900, 1440x960, HD 1280x720, 1600x900, 1600x2560, 1920x1280 atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma. Vybírejte z kategorií Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Logické, Karetní hry, Postřehové, Bojové gamesy, Akční hry a tak podobně.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: webové stránky, Seznam zkratek a akronymů, Adventní magazín, Co znamená pojem advent?, Přehled zkratek a akronymů, volný čas, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vánoční pozadí, zadarmo, Seznam vlajek měst České republiky, hyperlinky

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Vtípky, fóry, černý humor, vtipné texty, anekdoty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, fóry, černý humor, vtipné texty, anekdoty, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, kameňáky, frky o zvířatech, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o facebooku apod.

Internet, síť, volný čas a zábava

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ministr zahraničí, AIDS, Ital, Dallas Stars, Žhavé výstřely, Komunisté, Novinář, Královna, Manýrismus, Svatý, Česká královna, Normalizace, Československo, Rakušan, Imitátor, Podnikatel, Hudba, Zpěvák, Režisér, Masový vrah, Obchodník, Historik, Rock ‚n‘ Roll, Vojevůdce, Angličané, NHL, New York Rangers, Prezidenti USA, Herec, Mim, Náboženství, Voják, Stoletá válka, Boston Bruins, Hokej, Exilový prezident apod.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Maryland, Vermont, Kansas, New Jersey, Nové Mexiko, Virginie, Severní Dakota, Utah, Kalifornie, Severní Karolína, Oklahoma, Minnesota, Jižní Dakota, Západní Virginie, Maine, Nevada, Havaj, Aljaška, Idaho, New Hampshire, Indiana, Wisconsin, Florida, Oregon, Illinois, Louisiana atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, URL, Státní prapory států světa, Dopravní značky, Webové html5 hry zdarma, Adult FriendFinder, doporučujeme, pro dospělé, V, zábava, č, M, Omalovánky k vytištění pro děti,

Několik fórů na závěr. Vtip Tady žádní kanibalové nejsou: V téhle části Afriky lidojedi nežijou.

"Proč mi lžeš, Pepíčku?" ptá se učitelka. "Víš, co se stane z dětí, které lžou?" - "Politici nebo poslanci, paní učitelko.."

„Ten hokejista Jágr je ale skrblík!” „Proč myslíš?” „Vyhrál už tolik Zlatých hokejek a na mistrovství hraje s dřevěnou!”

Další odkazy:

Partnerské weby
Přání a obrázky
Zajímavé internetové odkazy
Tapety na plochu zvířata
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky k vytištění pro děti
Naše tipy
Striptease
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (28. října 2020) má svátek Alfréd, Jidáš a Juda, zítra (29. října 2020) slaví jmeniny Sylvie, Silvie a Sylva, pozítří (30. října 2020) Tadeáš, Dimitrij a Hvězdoslav