Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: R, Vánoční magazín, tipy, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Omalovánky zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník, Americké federální vlajky, odkaz, Descarga de música, webovky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, info, Kliparty pro Office

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Vtípky, ftipy, vtipy, fórky, vtipné texty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, ftipy, vtipy, fórky, vtipné texty, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, kameňáky, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Keywords:Skvělé hry online zdarma, Hry pro nejmenší online, doporučujeme, Hry pro dívky online, Tapety na plochu sport, kuriozity, webové stránky, zdroje informací, Omalovánky - dinosauři, Online biografie, životopisy osobností, F, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina apod.

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Karetní hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Akční hry, Logické a tak podobně.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak přehrát, jak spustit, čím zobrazit, jak otevřít, čím prohlížet, v čem upravit, jak importovat, jak exportovat, jak konvertovat, jak převést následující typy souborů: spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, dokumenty, komprimace dat, obrazy disků, šablony dokumentů, hudební audio soubory, konfigurační soubory, systémové soubory, písma, fonty, grafiku apod.

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, Dopravní značky, pro děti, Kliparty a obrázky, zábava, Wallpapery do mobilu, Online hry zdarma, Cristiano Ronaldo football, hyperlinky, zeměpis, linky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Full HD wallpapers na PC - tapety na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD wallpapers na PC. můžete využít v ultrabook, PC, notebook, mobil, obrazovka počítače, smartphone, tablet, phablet, monitor, displej, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 7, Windows 10 Mobile, Mac, Lubuntu, Chrome OS, Windows 98, macOS, SUSE Linux, Linux Fedora, Windows 10, OSX. Wallpapers na plochu PC jsou rozdělené kategorií: Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, voda a bubliny, příroda, krajina, noční města, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, květiny, kytky, hudební tapety, zvířata, letadla, wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 1680x1050, 1080x1800, 800x600, 412x846, 1280x854, 1600x2560, 1920x1080 Full HD, 2048x1536, 640x480, 1440x960, 360x720, 375x667, 1280x1024, 1152x864, 360x640, hi res 2560x1920 atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako latina, příroda, jídlo, hardware, ekonomie a ekonomika, fyzika, počítače, zločin a právo, cestování, kultura, nástroje, politika, chemie, bankovnictví, literatura, nápoje, nemoce, matematika, technika, stavebnictví, internet, psychologie, zkratky, český jazyk atd.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení apod.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: pro dospělé, Online web Hry zdarma bez registrace, Slovník pojmů Co je to?, Přání a obrázky, Webové online testy zdarma, Super free web games zdarma, Přehled souborových přípon, Filmy, filmová kamera, střih, Webové online hry zdarma, odkazy, Seznam přípon a koncovek souborů

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Informace, cestování, zábava i hry

Kameňáky, fórky, vtípky, ftipy, anekdoty, vtipy

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, fórky, vtípky, ftipy, anekdoty, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O ženách, O škole, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O manželství, O ekonomech, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Bojové online gamesy, Strategie, Oddechové, Sportovní, Klasické, Střílečky, parkování - parkovačky, Karetní, Závodní, Logické, Stolní hry a deskovky a podobně.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Dopravní značky, zadarmo, Vlajky států USA, Přání k svátku podle jmen, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, internet, školství, H, Laos,

Několik fórů na závěr. Vtip Nevěra?!: Přijde vlk do porodnice podívat se na syna. Prohlíží ho a celej se rozplývá: "Jaký má krásný očíčka, a ten čumáček. A jaký má malinký zoubky, a ty ouška. Ty ouška? Ty uši!!! No počkej, zajíci!!!"

Pošta musela stáhnout z oběhu známky s tvářemi politiků. Ptáte se: "Z jakého důvodu?" - "Protože lidé nevěděli na kterou stranu maji plivnout!"

Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k vybarvení
Partnerské weby
Omalovánky k vytištění pro děti
Doporučené odkazy
Vlajky evropských zemí
Naše tipy
Oceánie
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (20. září 2021) má svátek Oleg, Helmut a Eustach, zítra (21. září 2021) slaví jmeniny Matouš, Matteo, Debora a Ruben, pozítří (22. září 2021) Darina, Moris a Mořic