Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Síť, internet, počítače, hry

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: materiály, latina, počítače, chemie, školství, nápoje, fyzika, kultura, bankovnictví, sport, účetnictví, rostliny, ekonomie a ekonomika, literatura, hardware, internet, nástroje, jídlo, stavebnictví, filozofie, příroda, lékařství a medicína, zločin a právo, náboženství a křesťanství atd.

Obrázky na plochu počítače - pC pozadí pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na plochu počítače. lze použít v mobilní telefon, displej, notebook, počítač, smartphone, phablet, obrazovka počítače, tablet, monitor, PC, mobil a pro operační systémy Linux Xubuntu, FreeBSD, Red Hat Linux, Windows Me, Java ME, Windows 10 Mobile, OSX, Windows 7, Linux Fedora, Mac, Windows 2000. Full HD wallpapers na PC z kategorií noční města, rostliny, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, wallpapery, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, jídlo a nápoje, příroda, krajina, letadla, dopravní prostředky, auta, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, zvířata, motorky, motocykly. Mnoho verzí a velikostí jako 1152x1920, 1920x1200, 1366x1024, širokoúhlé 1366x768, 1200x1920, 1600x900, 375x667, 412x846, 2560x1440, 1080x1800, 800x1280, 854x480, 360x760, 1280x768, 640x480, 2160x3840 atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: pro dospělé, URL, Online testy a kvízy zdarma, Členské země americké federace, Celebrita Alyson Hannigan, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Skvělé hry online zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, Ashley Judd celebrity, kuriozity, Wallpapery na tablet, cestování, Členské země americké federace

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, školství a vzdělávání, státní správa, poruchy, filozofie, umělci a umění, záliby a hobby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, politika, herectví, herci a herečky, psychologie, rodinné a příbuzenské vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, sportovci a sportovkyně, profese a zaměstnání, politici, věda, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, zločin a právo atd.

Náš tip, internet, počítače, hry

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak importovat, jak vytvořit, kterak editovat, čím zobrazit, jak otevřít, jak přehrát, jak exportovat, jak konvertovat, v čem upravit, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: dokumenty, internet a web, koncovky souborů, komprimace dat, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, šablony dokumentů, konfigurační soubory, hudební audio soubory, spustitelné soubory, obrazy disků apod.

Keywords:P, počítače, Super online flash hry, Online zeměpisné testy zdarma, Biografie, životopis Mila Kunis, info, F, odkazy, Nelly Furtado celebrity, Seznam souborových přípon, Obrázky na plochu počítače, Stručný encyklopedický slovník

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Informace, internet, počítače, hry

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Klíčová slova: Full HD wallpapers na PC, Ilustrace, obrázky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, zábava, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zdarma, Celebrity Eri Aikawa, Prapory českých měst, Online hry zdarma, Obrázky ke stažení, doporučujeme

Skvělé hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme skvělé hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Karetní, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Pro dívky, Klasické, parkování - parkovačky, Závodní, Sportovní, Velikonoční hry a podobně.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako rostliny, symboly, zelenina, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, auta, ovoce, smajlíci a emotikony, květiny, sport, dopravní prostředky, mapy, halloween, láska, muži, nápoje, jídlo a nápoje, přístroje, věda, stavby, ptáci, náboženství atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční přání, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vykrajovátka, Umělý vánoční stromek, Vánoční prostírání, Jmenovka, Obrazovka, Špalda, Wallpaper, Vánoční stromeček, Vánoční koledy, Omalovánky, Adventní věnec, Rostliny, Husarské knoflíky, Cesmína, Tablet, Keramický adventní věnec, Píseň, Lindt, Pastýř, Písnička, Vánoční koule, Brno, Vánoce, Německy, Adventní neděle, Schleich, Plzeň, Tisk, Kameňák, Desktop, Bůh apod.

Klíčová slova: pro děti, Prapory všech zemí světa, tipy, Obrázky k svátku, obrázková přání, humor, výukové pomůcky, Onlinovky zdarma, Omalovánky pro děti, hyperlinky, F, zdroje informací

Fórky, kameňáky, fóry, ftipy, frky, anekdoty

Chcete se uvolnit? Fórky, kameňáky, fóry, ftipy, frky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O zvířátkách, O Němcích, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O škole, O ženách, O důchodcích, O mužích, O Slovácích, Frky ze života apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: cestování, literatura, nápoje, zločin a právo, náboženství a křesťanství, technika, kultura, filozofie, fyzika, jídlo, psychologie, věda, lékařství a medicína, český jazyk, ekonomie a ekonomika, internet, příroda, bankovnictví, matematika, nástroje, zkratky, politika, chemie, stavebnictví atd.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, školství, volný čas, Free game online hry, odkaz, Vietnamská Hanoj, F, B, webové stránky, Biografie slavných osobností, zajímavosti, Vánoční magazín, Biografie, životopis Emma Watson, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Výdělek díky Facebooku: Chcete vydělávat díky Facebooku? Jděte do Účet -> Nastavení účtu -> Deaktivace účtu. A začněte, dop*dele, konečně pracovat!

Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Další odkazy:

Filmy, filmová kamera, střih
Jak spořit a vytvářet úspory?
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Ruleta Online, stávky Roullete
Tinder app dating service
Naše tipy na užitečné weby
Přání, přáníčka, blahopřání pro oslavence
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Grónská vlajka
Odkazy na zajímavé weby
Burkina Faso
Banderas de los Países del Mundo
Naše tipy na zajímavé stránky
Fotografie Julia Roberts
Obrázek Zrzka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (15. června 2024) má svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. června 2024) slaví jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. června 2024) Adolf a Adina