Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Tipy na zajímavé weby, cestování, počítače a internet

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové hry, Hry pro děti, Animace, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Adventury, Logické hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Strategie a tak dále.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní provozní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zahraniční značky, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Colorado, Nové Mexiko, Louisiana, Jižní Dakota, Georgie, Nevada, Rhode Island, Kansas, Oklahoma, Montana, Utah, Wyoming, Virginie, Aljaška, Washington, Kentucky, Tennessee, Michigan, Arizona, Maryland, Texas, Alabama, Minnesota, New York, Missouri, Ohio atd.

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, URL, Online životopisy, biografie slavných osobností, kuriozity, Tipy na vánoční dárky, Obrázky na PC ke stažení, Hry pro dívky online, výukové pomůcky, Celebrity, herečky, zpěvačky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Super online flash hry, multimédia, Nejlepší zeměpisné kvízy

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: vlastnosti, osobnosti, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, filozofie, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, umělci, státní správa, přezdívky, podnikání a podnikatelé, lékařství, sport, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, politici, školství, politika, mytologie, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maine, Michigan, Severní Dakota, Montana, Kalifornie, Virginie, Oregon, New Jersey, Massachusetts, Georgie, Jižní Dakota, Florida, Delaware, Pensylvánie, Wyoming, Západní Virginie, Connecticut, Louisiana, Havaj, Rhode Island, Ohio, Kansas, Texas, Indiana, Idaho, Nevada atd.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Informace, cestování, počítače a internet

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nápoje, lékařství a medicína, software, počítače, rostliny, kultura, školství, různé, bankovnictví, hardware, jídlo, latina, nemoce, příroda, filozofie, technika, literatura, zkratky, nástroje, chemie, český jazyk, internet, náboženství a křesťanství, zločin a právo atd.

Hry pro dívky online

Zahrajte si hry pro dívky online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Vánoční online hry, Klasické, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Strategie, Velikonoční hry, Střílečky, Logické, Oddechové, Pro dívky, Sportovní a podobně.

Keywords:tipy, humor, Hry pro nejmenší online, školství, Vánoce, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Ilustrační obrázky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přejem krásné Vánoce, Ilustrace, obrázky, Full HD wallpapers na PC, Online adventní magazín

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Výroky, moudrosti, bonmoty, hlášky, moudra, aforismy, přísloví

Citáty slavných, Výroky, moudrosti, bonmoty, hlášky, moudra, aforismy, přísloví, . Mj. na webu naleznete citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o odvaze, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o člověku od různých známých osobností.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Hry pro dívky online

Zahrajte si hry pro dívky online. Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Závodní moto hry, Postřehové, Sportovní, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové gamesy a tak podobně.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, hudební zkratky, země EU, státy usa, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, geocaching, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Klíčová slova: zábava, zdroje informací, pro děti, Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women, Seznam státních vlajek, odkaz, cestování, Antistresové omalovánky pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník, hyperlinky, K, pro dospělé

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Síť, cestování, počítače a internet

Životopisy slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, herci a herečky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Producent, Druhá světová válka, Válka, Starověký Egypt, Prezidenti USA, AIDS, Filozof, Normalizace, Scénárista, Nobelova cena, Rock ‚n‘ Roll, Sochař, Imitátor, Čech, Francouz, Antropolog, Historik, Český slavík, Mluvčí, Hejtmani, Dabérka, Rakousko-Uhersko, Philadelphia Flyers, Komunista, Prezidenti ČR, Pittsburgh Penguins, Rétorika, KHL, Zpěvačka, KSČ, Fotograf, Masový vrah, Hudba, Dramatik, Závodník, Vojevůdce apod.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, auta, dopravní prostředky, zelenina, ženy a dívky, nápoje, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, láska, osobnosti a lidé, stavby, květiny, věda, náboženství, přístroje, symboly, rostliny, smajlíci a emotikony, muži, ovoce, ptáci atd.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Klíčová slova: zdarma, Stručný encyklopedický slovník, zeměpis, Vlajka Argentiny, Online testy zdarma, volný čas, zajímavosti, Kdo je to Ježíšek?, webovky, V, Vlajky států světa

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, v čem upravit, jak exportovat, jak konvertovat, kterak editovat, jak spustit, jak přehrát, jak vytvořit, jak převést, jak importovat, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: dokumenty, písma, fonty, konfigurační soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, internet a web, obrazy disků, hudební audio soubory, šablony dokumentů, systémové soubory, spustitelné soubory apod.

Klíčová slova: M, Dopravní značky, Pozadí na plochu počítače, Hry pro dívky online, doporučujeme, Klipart vánoční dárky zdarma ke stažení, Onlinovky zdarma, Prapory regionů a království, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Seznam přípon a koncovek souborů, PC pozadí pro Windows, internetové stránky, Vlajky měst Kraje Vysočina,

Několik fórů na závěr. Vtip Arab: Na palubě Boeingu přistoupí letuška k Arabovi a ptá se: "Budete si přát něco k pití ?" Muž klidně odpoví: "Ne, díky, za chvíli budu řídit..."

Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače: "Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Poker karetní hra
Zajímavé internetové odkazy
Online hry zdarma
Tipy na zajímavé weby
Kam na výlet?
Partnerské weby
Texty vánočních koled
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (28. října 2020) má svátek Alfréd, Jidáš a Juda, zítra (29. října 2020) slaví jmeniny Sylvie, Silvie a Sylva, pozítří (30. října 2020) Tadeáš, Dimitrij a Hvězdoslav