Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Tipy na zajímavé weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Hlášky, bonmoty, moudrosti, aforismy, přísloví, motta, výroky

Citáty slavných, Hlášky, bonmoty, moudrosti, aforismy, přísloví, motta, výroky, z kategorií citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o penězích od různých známých osobností.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj apod.

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, herci a herečky, významné osobnosti, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Slovenští prezidenti, Renesance, Básník, Zavražděn, AIDS, Charta 77, Miliardáři, Český slavík, Obchodník, ČSSD, Ministři, Herec, Avangard Omsk, Romantismus, Pop, Filozof, Miliardář, Slovák, Sebevražda, Žhavé výstřely, Archivář, Sochař, Vojáci, Lord, Císař, Svatý, Američan, Rakušan, Francie, Florida Panthers, Československo, Orlík, Habsburkové, Křesťanství, Komunista, Američané apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nemoce, nápoje, fyzika, psychologie, technika, bankovnictví, filozofie, internet, příroda, hardware, školství, účetnictví, matematika, zkratky, latina, kultura, software, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, počítače, rostliny, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, věda atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Klíčová slova: ú, počítače, Vlajky měst a obcí České republiky, odkaz, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Biografie slavných osobností, Seznam souborových přípon, Free game online hry, Přání k narození dítěte, Super free web games zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Online hry zdarma, weby

úsloví, motta, rčení, moudra, hlášky, moudrosti, výroky

Citáty slavných osobností, úsloví, motta, rčení, moudra, hlášky, moudrosti, výroky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o lži, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Obrázky na plochu PC - obrázky na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na plochu PC. vhodné pro počítač, tablet, obrazovka počítače, monitor, ultrabook, phablet, smartphone, notebook, PC, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy Linux Ubuntu, OSX, Chrome OS, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 7, macOS, Linux Xubuntu, FreeBSD, Linux Mint, Windows 95. Pozadí na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: operační systémy, Windows, noční města, letadla, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, auta, jídlo a nápoje, příroda, krajina, voda a bubliny, dopravní prostředky, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, zvířata. Zvolit si můžete rozměry 1920x1440, 2048x1536, 360x760, 854x480, hi res 2560x1920, 1152x1920, Full HD 1080x1920, 1280x960, 1200x1920, 1600x900, 393x786, 1440x2560, 1280x768, 1152x864, 375x812, 1536x2048 atd.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky . Naleznete zde Závody aut, Logické hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Pro dívky, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Adventury, Bojové hry, Akční hry, Střílečky a tak dále.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: filozofie, psychologie, literatura, počítače, školství, latina, zločin a právo, hardware, chemie, lékařství a medicína, různé, bankovnictví, matematika, materiály, internet, cestování, kultura, politika, zkratky, technika, věda, nemoce, sport, příroda atd.

Keywords:zdarma, hyperlinky, cestování, internet, Milla Jovovich, Online testy a kvízy zdarma, A, info, Vlajka Papuy Nové Guiney, Počítačové tapety pro Windows, internetové stránky, Prapory regionů a království

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země střední Asie, země jižní Asie apod.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Klíčová slova: zeměpis, humor, Dopravní značky, Casino, Online vánoční webzine, Nejlepší zeměpisné kvízy, F, Obrázky ke stažení na plochu, kuriozity, Pozadí na PC, Seznam zkratek a akronymů, F

Fóry, fórky, kameňáky, vtípky, ftipy, vtipné texty

Potřebujete se naladit? Fóry, fórky, kameňáky, vtípky, ftipy, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O gayích a homosexuálech, O Windows, O škole, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O zvířátkách, O ženách, O Němcích, O Somálcích, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak exportovat, jak otevřít, v čem spustit, jak konvertovat, jak spustit, jak importovat, čím zobrazit, kterak editovat, jak přehrát, jak vytvořit soubory následujících typů: dokumenty, obrazy disků, konfigurační soubory, hudební audio soubory, systémové soubory, spustitelné soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, grafiku, šablony dokumentů, komprimace dat apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Obrázky na PC ke stažení - obrázky ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC ke stažení. vhodné pro notebook, smartphone, mobilní telefon, PC, phablet, mobil, ultrabook, obrazovka počítače, počítač, tablet, displej a pro operační systémy Windows XP, Windows 10, Linux Ubuntu, Windows NT, Mac, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Java ME, Slackware, Windows Me, OSX. PC pozadí pro Windows jsou rozdělené kategorií: vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, auta, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, letadla, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, rostliny, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, noční města, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety. Dostupné velikosti jsou 1536x2048, 1366x1024, 1152x768, 1920x1280, 1536x2560, 412x846, 360x760, 2160x3840, 854x480, 1280x960, 1080x1800, 640x480, 1024x768, 1280x800, 2048x1536, HD 1280x720 atd.

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New Jersey, Arkansas, Illinois, Maryland, Wisconsin, Louisiana, Kansas, Vermont, Georgie, Kentucky, Maine, Severní Dakota, Jižní Dakota, Oregon, Nebraska, Washington, Havaj, Severní Karolína, Florida, Wyoming, Pensylvánie, Texas, Utah, Nevada, Missouri, Aljaška atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, obecné zkratky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, úřady a ministerstva, státy usa, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, okresy České republiky apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politici, filozofie, záliby, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, lékařství, psychologie, národnost, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, křesťanství, věda, přezdívky, politika, historie, profese a zaměstnání, školství, státní správa atd.

Klíčová slova: zábava, Životopisy osobností, Nejhranější online hry zdarma, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, zdroje informací, Obrázky a kliparty zdarma, Státní prapory všech států, Blackjack, Hry pro dívky online, V, Hry pro nejmenší online

Fóry, fórky, kameňáky, vtípky, ftipy, vtipné texty

Potřebujete se naladit? Fóry, fórky, kameňáky, vtípky, ftipy, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O gayích a homosexuálech, O Windows, O škole, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O zvířátkách, O ženách, O Němcích, O Somálcích, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak exportovat, jak otevřít, v čem spustit, jak konvertovat, jak spustit, jak importovat, čím zobrazit, kterak editovat, jak přehrát, jak vytvořit soubory následujících typů: dokumenty, obrazy disků, konfigurační soubory, hudební audio soubory, systémové soubory, spustitelné soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, grafiku, šablony dokumentů, komprimace dat apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Adventní magazín, Dopravní značky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vlajky zemí světa, Casino, Vlajky amerických států USA, Hry pro kluky, odkazy, Obrázky, kliparty, Obrázky vlajek měst ČR, doporučujeme, Mezinárodní den žen,

Několik fórů na závěr. Vtip Pořád nic ...: Jede hokejista vlakem, projedou tunelem a když z něj vlak vyjede, hokejista se podiví: „A nic?” Vlak projede druhý tunel, tma. Sotva se dostane na světlo, hokejista znovu překvapeně prohlásí: „A nic?” Naproti sedící pán už má otázku na jazyku, ale ještě nic neřekne. Třetí tunel, potřetí vlak vyjede, a hokejista už tradičně: „A nic?” Teď už pán řekne, co měl prve namysli: „A co by jako mělo být?” Hokejista vysvětluje: „No, vždycky když jsem na cestě do tunelu, fanoušci mě vyprovázejí obrovským potleskem...”

Prijde clovek do baru v nejvyssim patre mrakodrapu. Vypada to tam slusne, tak si prisedne k pultu, objedna si a da se do reci s chlapikem vedle. "Jsem tu poprve, stoji to tu za to?" "Jo, ja jsem tu furt. Je to tu vazne mimoradné misto." "V cem?" "Vidis tamhleto okno? To treti zleva? Vitr tu narazi na stenu budovy tak zvlastnim zpusobem, ze kdyz vyskocis ven, uletis jenom par metru a hodi te to zpatky." "Ale to prece nejde." Chlapik se misto odpovedi zvedne, otevre okno a vyskoci. A opravdu - uleti sotva deset metru, zastavi se ve vzduchu a proleti oknem zpatky dovnitr. "Je to sranda, mel bys to taky zkusit," rekne a vrati se k baru. Clovek zavaha a pak proskoci otevrenym oknem. Deset metru, dvacet, tricet, padesat... a plac, rozmazne se o chodnik. Barman se nakloni k chlapkovi a utrousi: "Poslys, Supermane, ty kdyz se napijes, ses vazne pekna kurva!"

Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Póquer juego de apuestas
Naše tipy
Best web page
Partnerské weby
Obrázek Laborantka
Tipy na zajímavé weby
Wallpapers na plochu PC zdarma ke stažení
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (6. června 2020) má svátek Norbert, Norman a Norberta, zítra (7. června 2020) slaví jmeniny Iveta, Yveta, Slavoj, Slavibor a Slaviboj, pozítří (8. června 2020) Medard a Pěva