Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako muži, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, hudba, Vánoce a Advent, věda, ovoce, ptáci, stavby, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, zvířata, nápoje, smajlíci a emotikony, náboženství, auta, sport, ženy a dívky, hmyz, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, přístroje atd.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: Státní vlajky zemí, info, V, Webové html5 hry zdarma, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, zeměpis, Vlajky měst České republiky, F, World Flags, P, Dopravní značky, Vlajky amerických států USA, weby

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: hardware, fyzika, politika, zkratky, literatura, filozofie, nemoce, sport, školství, různé, věda, jídlo, internet, účetnictví, český jazyk, nástroje, počítače, ekonomie a ekonomika, technika, příroda, kultura, software, zločin a právo, lékařství a medicína atd.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, rodinné vztahy, osobnosti, nadpřirozené osoby, vlastnosti, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, historie, umělci, národnost, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, věda, přezdívky, školství, mytologie, záliby, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, zločin a právo atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Keywords:zajímavosti, výukové pomůcky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdarma, Wallpapers na plochu, Americké federální vlajky, Dopravní značení, webové stránky, Sharon Stone, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, A

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Anekdoty, fóry, vtipné texty, vtipy, frky, černý humor

Zkuste vypnout! Anekdoty, fóry, vtipné texty, vtipy, frky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O ženách, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Frky o tchýních, O škole, O Slovácích, O mužích, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky apod.

Počítačové tapety pro Windows - tapety na PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Počítačové tapety pro Windows. můžete využít v PC, obrazovka počítače, monitor, phablet, notebook, mobilní telefon, smartphone, tablet, mobil, ultrabook, displej a pro operační systémy Red Hat Linux, Linux Fedora, Android, Mac, macOS, Windows XP, Windows NT, Lubuntu, Windows 7, Linux Mint, Windows 10. Tapety na plochu PC z kategorií wallpapery, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, rostliny, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, zvířata, noční města, letadla, sportovní pozadí, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, květiny, kytky, budovy a stavby, moře, oceány, pláže. Zvolit si můžete z velikostí 1280x960, 393x786, 854x480, 2560x1600, 360x640, 1920x1080 Full HD, 375x667, 750x1334, 1366x1024, 1152x768, 1280x800, 1280x1024, 360x760, 1152x1920, 1600x2560, 2048x1080 atd.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Wallpapery na PC ke stažení - full HD tapety na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapery na PC ke stažení. doporučujeme pro tablet, počítač, PC, mobil, displej, notebook, smartphone, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Windows 95, Linux Fedora, Lubuntu, SUSE Linux, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Chrome OS, Slackware, Java ME, Windows 98, Microsoft Windows Vista. Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: zvířata, velkoměsta a noční život, fraktály, Formule 1, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, květiny, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, motorky, nature - příroda. Dostupné rozměry 1600x900, 1920x1280, 1280x800, 1920x1200, 1366x768, 1800x1440, 1600x2560, 1920x1080 Full HD, 1152x1920, 1680x1050, 393x786, 1366x1024, 1440x960, 3200x1200, 1024x768, 1536x2560 atd.

Klíčová slova: internet, Biografie slavných osobností, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Rihanna, Přehled formátů souborů, webovky, Wallpapery na PC ke stažení, Omalovánky pro malé děti, Nejhranější online testy a kvízy, Online hry zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, URL

Vtipné texty, fóry, frky, ftipy, fórky, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, fóry, frky, ftipy, fórky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O důchodcích, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O Němcích, Vtipné hádanky, Frky ze života, Frky o tchýních, O Slovácích, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O škole, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O ženách, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O Somálcích apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Čech, Olympijský vítěz, Poslanci, Prezidenti USA, Komik, Sochař, Vrah, New York Rangers, Philadelphia Flyers, První republika, Právník, Zavražděn, Archivář, Továrník, Zpěvačka, Brno, Dabérka, Malíř, Faraon, Komunisté, Imitátor, Básník, Architekt, Country, Druhá světová válka, Hokej, Ministr zahraničí, Francie, Renesance, Textařka, Atentát, Máj, Režisér, Miliardáři, New Jersey Devils, Itálie apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Super online hry zdarma

Zkuste super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Arkády a plošinovky, Barbie hry, Vaření a smažení, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Logické hry, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Adventury, Auta a závodní, Omalovánky, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Letecké simulátory, online html5 hry apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako přístroje, dopravní prostředky, sport, smajlíci a emotikony, zvířata, ovoce, květiny, láska, osobnosti a lidé, nápoje, náboženství, jídlo a nápoje, ženy a dívky, muži, věda, nástroje a přístroje, ptáci, zelenina, rostliny, symboly, auta, mapy, halloween atd.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, M, Super online hry zdarma, Přání a blahopřání, Wallpapers na PC ke stažení, odkazy, Wallpapers na plochu počítače, SMS přání k jmeninám podle jmen, Státní prapory států světa, počítače, internetové stránky

Vtipné texty, fóry, frky, ftipy, fórky, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, fóry, frky, ftipy, fórky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O důchodcích, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O Němcích, Vtipné hádanky, Frky ze života, Frky o tchýních, O Slovácích, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O škole, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O ženách, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O Somálcích apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Čech, Olympijský vítěz, Poslanci, Prezidenti USA, Komik, Sochař, Vrah, New York Rangers, Philadelphia Flyers, První republika, Právník, Zavražděn, Archivář, Továrník, Zpěvačka, Brno, Dabérka, Malíř, Faraon, Komunisté, Imitátor, Básník, Architekt, Country, Druhá světová válka, Hokej, Ministr zahraničí, Francie, Renesance, Textařka, Atentát, Máj, Režisér, Miliardáři, New Jersey Devils, Itálie apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Přísloví, výroky, motta, moudrosti, moudra, myšlenky, úsloví

Citáty slavných osobností, Přísloví, výroky, motta, moudrosti, moudra, myšlenky, úsloví, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o lásce, citáty o smrti od různých známých osobností.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, země střední Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, V, Super online kvízy, zábava, Taylor Swift, Databáze osobností Kdo je to?, hyperlinky, Vánoční magazín, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Stručný slovník pojmů a termínů, Stručný slovník pojmů a termínů, Best web page, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Alkohol činí život snesitelným: Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej.

V téhle části Afriky lidojedi nežijou.

Přijde na útvar zpráva, že vojínovi Novákovi zemřel otec. Důstojník si říká, že mu to musí říct nějak taktně, a tak svolá celou jednotku, postaví je všechny do haptáku a praví: "Vojíni, kteří mají otce, tři kroky vpřed! Kam se sakra cpete, Novák?!"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Článek o adventním věnci jako symbolu Vánoc
Doporučené odkazy
Zhang Ziyi
Partnerské weby
Antistresové omalovánky
Naše tipy
L'Arsenal Football England
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (21. ledna 2022) má svátek Běla a Bianka, zítra (22. ledna 2022) slaví jmeniny Slavomír, Slávek a Chrudoš, pozítří (23. ledna 2022) Zdeněk a Raimund