Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Tipy na zajímavé weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy apod.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zahrajte si nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: zeměpis, A, Online životopisy, biografie, Stručný encyklopedický slovník, Recepty na vánoční cukroví, Online web Hry zdarma bez registrace, Pozadí na plochu PC, V, Windows wallpapers, zajímavosti, V, Přehled formátů souborů, Wallpapery na plochu PC

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - obrázky na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. lze použít v ultrabook, smartphone, počítač, mobil, phablet, mobilní telefon, PC, monitor, obrazovka počítače, notebook, tablet a pro operační systémy Linux Mint, BlackBerry OS, Windows 7, Linux Ubuntu, Mac, FreeBSD, Linux Xubuntu, Windows 95, Red Hat Linux, Linux Fedora, macOS. Tapety na plochu PC jsou rozdělené kategorií: wallpapery, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, psi a štěňátka, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, květiny, kytky, rostliny, vesmír, planety, galaxie, letadla. Dostupné velikosti jsou 750x1334, 1080x1800, 393x786, 1200x1920, 1366x1024, 1800x1440, 2560x1600, 1536x2560, 2048x1080, 1600x900, 1440x2560, 320x568, 360x720, 1536x2048, 1680x1050, 1440x900 atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Relaxační hry, Logické hry, Bojové hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Hry pro děti, Strategie, Stolní a deskové hry, Adventury, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Postřehové hry, Animace a tak dále.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zkratky, počítače, technika, materiály, chemie, nástroje, psychologie, rostliny, fyzika, hardware, věda, lékařství a medicína, internet, kultura, jídlo, náboženství a křesťanství, sport, školství, různé, ekonomie a ekonomika, účetnictví, bankovnictví, stavebnictví, latina atd.

Keywords:doporučujeme, odkazy, Prapory všech zemí světa, Kliparty zdarma, Manchester United F.C., Nejlepší hry pro dívky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, F, Britney Spears, Hry pro nejmenší online, Vlajky států světa, info

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím prohlížet, v čem spustit, jak konvertovat, jak otevřít, čím zobrazit, jak exportovat, v čem upravit, jak přehrát, jak převést, jak spustit soubory těchto typů: grafiku, koncovky souborů, písma, fonty, šablony dokumentů, dokumenty, hudební audio soubory, obrazy disků, systémové soubory, konfigurační soubory, video soubory, komprimace dat, internet a web apod.

Výroky, úsloví, myšlenky, bonmoty, aforismy, rčení, přísloví

Slavné citáty, Výroky, úsloví, myšlenky, bonmoty, aforismy, rčení, přísloví, . Mj. na webu naleznete citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o zlu od různých známých osobností.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Pozadí na plochu PC - pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu PC. můžete využít v phablet, ultrabook, obrazovka počítače, PC, mobil, monitor, mobilní telefon, tablet, smartphone, počítač, notebook a pro operační systémy Linux Ubuntu, Slackware, Mac, Windows 98, Linux Fedora, Windows 95, Lubuntu, Linux Mint, Windows 2000, OSX, Java ME. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako auta, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, sportovní pozadí, rostliny, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, zvířata, operační systémy, Windows, voda a bubliny, budovy a stavby, dopravní prostředky, noční města, vesmír, planety, galaxie. Mnoho verzí a velikostí jako 1366x1024, 360x720, HD 1280x720, hi res 2560x1920, 1440x2560, 1200x1920, Full HD 1080x1920, 854x480, 800x600, 1600x2560, 768x1024, 393x786, 800x1280, 2160x3840, širokoúhlé 1366x768, 1920x1200 atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: týmy NHL, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, okresy České republiky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, geocaching, země EU apod.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Online testy zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, Vše pro kolo, multimédia, výukové pomůcky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázek Laborantka, Nej hry online, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, internetové stránky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Online adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Striezelmarkt, Dárky, K Vytištění, Vánoční dekorace, Jarmark, Papírový vánoční stromek, Jezulátko, Štóla, Kavkazská jedle, Pastýř, Vídeňský punč, Tisk, Písnička, Vánoční pozadí, Tablet, Pokrmy, Plocha, Vánoční hvězda, Lindt, Historické ozdoby, Patchwork, Bramborový salát, Slámový adventní věnec, Sněhová vločka, Advent, Adventní trhy, Německy, Květiny, Křesťanství, Strom, Přáníčko apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Naleznete zde Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Klíčová slova: počítače, pro děti, Hry pro kluky, Bacará, hyperlinky, kuriozity, odkaz, Velikonoční tapety, wallpapers, Nejlepší online hry zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zábava

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: pro dospělé, Webové online testy zdarma, internet, Online vánoční webzine, weby, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, volný čas, Tapety na plochu počítače, Onlinovky zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, URL, humor, Svatební blahopřání a texty, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Rukavice: Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Blondýnka si v letadle sedne k oknu. Za chvilku přijde takový fešácký chlapík a říká: "Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje...." Blondýnka na to: "Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám, tak neotravuj!!!" Chlapík pokrčí rameny a prohodí: "No tak si s tím Boeingem startuj sama, krávo!!!"

Další odkazy:

Naše tipy
Sexy Jessica Biel
Doporučené odkazy
Andrés Iniesta
Zajímavé internetové odkazy
Liverpool FC
Tipy na zajímavé weby
Arsenal Football England
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (15. září 1913) má svátek Jolana, Dolores a Jolanta, zítra (16. září 1913) slaví jmeniny Ludmila, Lidmila, Lída, Lolita, Lola a Kornélie, pozítří (17. září 1913) Naděžda, Naďa, Paloma a Hildegarda