Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Fórky, fóry, vtipné texty, ftipy, vtípky, frky

Chcete se uvolnit? Fórky, fóry, vtipné texty, ftipy, vtípky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Vtipné hádanky, O Slovácích, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O Němcích, O zvířátkách, O manželství, Frky ze života, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O ženách apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Webové html5 hry zdarma

Vyzkoušejte webové html5 hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Brutální krvavé hry, Závody aut, Bojové hry, Strategie, Karetní hry, Logické hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Akční hry, Relaxační hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, v čem spustit, kterak editovat, jak exportovat, čím prohlížet, jak převést, jak vytvořit, jak otevřít, jak importovat, jak spustit, čím zobrazit soubory následujících typů: spustitelné soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, komprimace dat, internet a web, koncovky souborů, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, systémové soubory, dokumenty, konfigurační soubory apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, info, Webové online testy zdarma, Vlajky amerických států USA, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, Seznam vlajek měst České republiky, Super online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Chile, linky, pro dospělé, Stručný slovník pojmů a termínů, internetové stránky

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, čím zobrazit, jak spustit, jak importovat, jak vytvořit, v čem upravit, jak otevřít, jak převést, kterak editovat, v čem spustit, jak přehrát soubory těchto typů: šablony dokumentů, video soubory, systémové soubory, konfigurační soubory, dokumenty, koncovky souborů, písma, fonty, grafiku, spustitelné soubory, komprimace dat, obrazy disků, internet a web apod.

Keywords:F, počítače, Online vánoční magazín, školství, Benin, A, odkaz, Online hry zdarma, Velikonoční obrázky a kliparty zdarma ke stažení, Webové html5 hry zdarma, URL, Wallpapers na plochu počítače

Online vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Německy, Anglicky, Lindt, bezlepkové cukroví, Samolepky, Mrazík, Desktop, Omalovánky, Ježíš Kristus, Svíčky, Milka, Jarmark, Vánoční ubrusy, Nový rok, Jingle Bells, Píseň, Ježíšek, Štědrý večer, Vánoční kaktus, Štědrý den, Jmenovky, Květiny, Křesťanství, PF, Koledy, Bůh, Štóla, Francouzsky, Vídeň, Vánoční ozdoby, Keramika apod.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - tapety na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší pozadí na plochu zdarma. jsou vhodná pro tablet, displej, phablet, mobil, obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač, notebook, ultrabook, smartphone, PC a pro operační systémy Lubuntu, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Windows XP, FreeBSD, macOS, BlackBerry OS, Windows Me, Windows 98, Microsoft Windows 8. Wallpapers na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, zvířata, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, rostliny, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, noční města, auta, hudební tapety, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, letadla. Zvolte si z rozměrů 1536x2048, 1024x600, 1280x768, 2560x1600, 1280x1024, 1800x1440, 393x786, 2048x1080, 1920x1280, 1200x1920, 1152x768, 1440x900, 1680x1050, 1280x800, 360x720, 750x1334 atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, významné osobnosti, herci a herečky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Dallas Stars, Teolog, Sebevražda, Prezident USA, Egypt, Obchodník, Rakousko-Uhersko, New York Rangers, Upálen, KSČ, Miliardáři, Žhavé výstřely, Hejtmani, Country, Císař, Herec, Rétorika, Filozof, Československo, Druhá světová válka, Mluvčí, Ministr, Podnikatel, Svatý, Nežijící, New Jersey Devils, Diplomat, Němci, Angličané, Olympijský vítěz, Ital, Hejtman, Normalizace, ČSSD, Křesťanství, Trest smrti apod.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Klíčová slova: volný čas, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online adventní magazín, FarmVille social network browser game, Přehled formátů souborů, odkazy, Dopravní značení, Přáníčko Velikonoce jsou tady!, zdroje informací, cestování, zábava, webovky

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Síť, technika, kultura, volný čas

Online adventní magazín - adventní magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Francouzsky, Smrk, Pastýř, Vánoční pozadí, Vánoční koule, Strom, Ježíš Kristus, Košíčky, Televize, Anděl, Historické ozdoby, Bramborový salát, Omalovánky, Blahopřání, Umělý vánoční stromek, Rumové řezy, Německy, Adventní trhy, Pro děti, Štědrý den, Brambořík, Kavkazská jedle, Windows, Stromeček, Adventní věnec, Přání, Štěstí, Osvětlení do oken, Vánoční světýlka, Papírový vánoční stromek, Šišky apod.

Webové online testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Klíčová slova: pro děti, zajímavosti, Obrázky vlajek měst ČR, Klipart velikonoční kočičky, Online web Hry zdarma bez registrace, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Velikonoce jsou tady!, Světové vlajky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Ilustrační obrázky

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií internet, cestování, kultura, materiály, zkratky, jídlo, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, technika, věda, český jazyk, rostliny, psychologie, náboženství a křesťanství, příroda, počítače, filozofie, bankovnictví, lékařství a medicína, školství, chemie, účetnictví, zločin a právo, fyzika atd.

Klíčová slova: K, Přehled přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník, Full HD wallpapers na PC, Seznam státních vlajek, Pár slov o Velikonocích, č, weby, hyperlinky, Staré hry online, humor, Federace USA, HTML Online browser games,

Několik fórů na závěr. Vtip Kvalita ledu: „Nestěžuju si na kvalitu ledu,” prohodil před utkáním zkušený obránce. „Rád se ještě před zahájením trochu vykoupu.”

Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

Náhodný puk zabil v hledišti hokejistovu tchyni. Reprezentační borec se k tragické události vyjádřil slovy: „A kdo říká, že byl náhodný?”

Další odkazy:

Partnerské weby
Obrázek Velikonoční králík
Tipy na zajímavé weby
Co je to Kalkýš?
Doporučené odkazy
O Arsenal Football England
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční koleda
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (12. dubna 2021) má svátek Julius a Julián, zítra (13. dubna 2021) slaví jmeniny Aleš a Norma, pozítří (14. dubna 2021) Vincent a Vincenc