Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Zajímavé odkazy, volný čas a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Bojové online gamesy, Klasické, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Vánoční online hry, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Pro dívky, Velikonoční hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní, Závodní a podobně.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Obrázky na plochu počítače - pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro obrazovka počítače, displej, tablet, notebook, phablet, ultrabook, mobil, smartphone, mobilní telefon, počítač, monitor a pro operační systémy Lubuntu, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Android, Chrome OS, macOS, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Windows Me. Tapety do mobilu z kategorií rostliny, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, příroda, krajina, hudební tapety, wallpapery, budovy a stavby, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, noční města, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, letadla, auta, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, zvířata, moře, oceány, pláže. Dostupné rozměry 375x812, 412x846, 1920x1200, 360x640, 375x667, 1280x1024, 640x480, 800x600, 768x1024, 2160x3840, 1600x900, 1280x800, 1536x864, 1536x2048, HD 1280x720, 1366x1024 atd.

Vtipy, ftipy, vtipné texty, černý humor, fórky, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipy, ftipy, vtipné texty, černý humor, fórky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O manželství, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O škole, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O Windows, O mužích, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O ženách apod.

Klíčová slova: multimédia, internet, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Biografie slavných osobností, Bridge, Vánoční web, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Vlajka Africké unie, V, doporučujeme, zdarma, Online hry zdarma

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Logické, Sportovní, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Postřehové a tak podobně.

Informace, volný čas a zábava

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

PC pozadí pro Windows - wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: PC pozadí pro Windows. doporučujeme pro notebook, phablet, PC, počítač, mobil, mobilní telefon, smartphone, tablet, displej, monitor, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 98, Windows 10, Java ME, FreeBSD, Windows XP, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, Windows 7, Lubuntu, Android. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Formule 1, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, free wallpapers, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, motorky, květiny, flóra, stromy, fraktály, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery. Dostupné velikosti jsou Full HD 1080x1920, 360x640, 375x812, 854x480, 1800x1440, 1366x768, 1280x720, 2560x1920, 1200x1920, 1920x1440, 1600x900, 1080x1920, 1280x960, 2048x1536, 1536x2048, 1024x600 atd.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země východní Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Keywords:výukové pomůcky, H, Online vánoční webzine, info, Fantasy tapety, linky, pro dospělé, weby, Sexy Sara Shimada, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přehled státních vlajek států světa, Webové html5 hry zdarma

Moudrosti, bonmoty, úsloví, hlášky, moudra, motta, myšlenky

Slavné citáty, Moudrosti, bonmoty, úsloví, hlášky, moudra, motta, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o dobru, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Síť, volný čas a zábava

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky apod.

Klíčová slova: Online testy zdarma, počítače, Dopravní značení, Geography and flags, URL, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Kliparty pro dokumenty, Vtipy, č, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, tipy, kuriozity

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry s koňmi, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Hannah Montana, Barbie hry, Adventury, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Oddechové hry, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Střílecí hry apod.

Wallpapers na PC - obrázky ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC. vhodné pro mobil, mobilní telefon, ultrabook, notebook, displej, monitor, phablet, smartphone, PC, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy Mac, BlackBerry OS, Windows NT, Windows 10 Mobile, Windows Me, Linux Mint, Linux Fedora, Windows 95, Windows 2000, Windows 10, Microsoft Windows Vista. Wallpapers na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, rostliny, hudební tapety, psi a štěňátka, příroda, krajina, jídlo a nápoje, letadla, noční města, auta, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, dopravní prostředky, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, wallpapery. Stahujte ve velikostech 1600x1200, 1440x2560, 1680x1050, 1024x768, 360x760, 1152x864, 1280x960, 1536x2048, 1920x1440, 2048x1080, 1920x1080 Full HD, 2160x3840, 1200x1920, 1536x864, 640x480, 1280x768 atd.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Angličané, Dabérka, Starověký Egypt, HIV pozitivní, Hokejisté, Antropolog, Hejtman, Vůdce, Vojevůdce, Mim, Poslanec, Křesťanství, Komunista, Svatý, Prezident USA, Washington Capitals, Orlík, Miliardáři, Slovák, Československo, Historik, Architekt, Prezidenti ČR, Podnikatelé, Ministr zahraničí, Básník, KSČ, New Jersey Devils, Pittsburgh Penguins, Hokej, Ital, Komunisté, Masový vrah, Olympijští vítězové, Pop, Francie apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Relaxační hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Strategie, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Bojové hry, Sportovní hry, Akční hry, Logické hry a tak dále.

Klíčová slova: Prapory všech zemí světa, Free game online hry, Nejlepší zeměpisné kvízy, Přání, přáníčka, blahopřání, Slovník pojmů Co je to?, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Kliparty zdarma ke stažení, Webcam model, Super online flash hry, Vlajky jednotlivých států USA, odkaz

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Internet, síť, volný čas a zábava

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . Naleznete zde Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Adventury, Logické hry, Auta a závodní, Barbie hry, Hannah Montana, Farmářské hry, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Oblíkačky apod.

černý humor, vtipy, kameňáky, ftipy, frky, fórky

Chcete se pobavit? černý humor, vtipy, kameňáky, ftipy, frky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O Somálcích, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O manželství, O ženách, O Windows, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, záliby, státní správa, žurnalisté a novináři, sport, umělci, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, školství, věda, profese a zaměstnání, lékařství, národnost, politika, přezdívky, filozofie, fikce a fantasy, poruchy, historie, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Klíčová slova: humor, cestování, č, M, hyperlinky, Gratulace a přání, PC pozadí pro Windows, Vlajky spojených států amerických, internetové stránky, Full HD pozadí ke stažení, volný čas, Seznam přípon a koncovek souborů, París Saint-Germain F.C., 6

Několik fórů na závěr. Vtip Divná rodina: "Karle, vy jste fakt divná rodina, ty jsi homosexuál, brácha je teplej, táta je na kluky, je u vás vůbec někdo na ženský?" "Jo je, ségra!"

V parku stojí socha děvčete a hocha. S neskrývanou rozkoší každou noc tu sousoší.

Přijde ženská v Německu do krámu a říká: "Jedny baterky." Prodavač nerozumí, vykulí oči a opáčí: "Wie bitte?" Zákaznice odpoví: "Ne, proboha, NABITÉ!"

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Penelope Cruz
Tipy na zajímavé weby
FC Bayern Munich
Doporučené odkazy
Wayne Rooney
Naše tipy
Alyson Hannigan
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (7. listopadu 2017) má svátek Saskie a Engelbert, zítra (8. listopadu 2017) slaví jmeniny Bohumír a Bohumíra, pozítří (9. listopadu 2017) Bohdan a Darek