Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: latina, stavebnictví, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, rostliny, školství, nápoje, jídlo, český jazyk, fyzika, nemoce, zkratky, materiály, nástroje, cestování, ekonomie a ekonomika, internet, matematika, kultura, zločin a právo, hardware, software, různé, účetnictví atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, země střední Asie, země Afriky apod.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Tapety do mobilu - pozadí na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety do mobilu. lze použít v notebook, monitor, displej, mobil, obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon, PC, ultrabook, smartphone, tablet a pro operační systémy Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, Java ME, Linux Xubuntu, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Windows 98, Linux Fedora, Lubuntu, Mac. Tapety na plochu PC z kategorií 3D a Abstraktní, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, noční města, zvířata, letadla, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, hudební tapety, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, rostliny, wallpapery, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows. Stahujte v rozlišení 375x812, 1920x1080 Full HD, 1800x1440, 800x1280, Full HD 1080x1920, 800x600, 1280x800, 768x1024, 1280x1024, 1920x1280, 1440x2560, 1600x2560, 412x846, 1280x768, 1024x768, 640x480 atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Postřehové, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, Webové online testy zdarma, odkaz, Vlajky měst České republiky, Obrázek fialová kraslice, Dopravní značky, internet, Nejhranější online hry zdarma, Jak na barvení vajíčka, humor, webovky, zeměpis, Staré hry online

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Keywords:F, A, Biografie známých osobností, Přehled souborových přípon, Velikonoční pozadí na plochu červené vajíčko, zadarmo, linky, Prapory všech zemí světa, Obrázek černé vajíčko, Online životopisy, biografie, Nejhranější online hry zdarma, Vánoční web

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. První republika, AIDS, Sebevražda, Komunisté, Olympijští vítězové, Prezident USA, Vojáci, Miliardáři, Archivář, Protektorát, Ministr, Miliardář, Válka, Vůdce, Zpěvák, Básníci, Právník, Antropolog, Charta 77, Zpěvačky, Hokej, Žijící, Renesance, Prezident, Rakousko-Uhersko, Esejista, Herec, Životopis, Čech, KHL, Básník, Scénárista, Slováci, Historik, Slovák, Sochař apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Pozadí na PC ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC ke stažení. lze použít v displej, PC, ultrabook, mobil, phablet, tablet, notebook, mobilní telefon, monitor, smartphone, počítač a pro operační systémy Windows 10, FreeBSD, Android, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Windows 2000, Windows 7, BlackBerry OS, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Windows 98. Obrázky na PC ke stažení z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, sportovní a závodní auta, free wallpapers, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, nature - příroda, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, motorky, květiny, flóra, stromy, ptáci, Rally, závody aut. Dostupné velikosti jsou 393x786, 800x1280, 1280x854, 1366x1024, 1920x1080 Full HD, 2048x1536, 1200x1920, HD 1280x720, 1920x1280, 375x812, 1280x800, 1280x1024, 1080x1920, 4800x1200, 2560x1920, 320x568 atd.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: křesťanství, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, zločin a právo, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, politici, mytologie, národnost, lékařství, fikce a fantasy, věda, poruchy, vlastnosti, přezdívky, profese a zaměstnání, osobnosti, umělci, politika atd.

Fóry, vtipy, černý humor, vtipné texty, ftipy, anekdoty

Zkuste vypnout! Fóry, vtipy, černý humor, vtipné texty, ftipy, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, vtipné básničky, černý humor, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipy o facebooku apod.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Superhry a hry online zdarma, Velikonoční pozadí na plochu kuřátka, Adventní magazín, Prapory českých měst, Hry pro dívky online, Obrázek vejce kačenka, A, zábava, Super online kvízy, Stručný slovník pojmů a termínů

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, herci a herečky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Překladatel, Poprava, Pittsburgh Penguins, AIDS, Antropolog, Avangard Omsk, Zavražděn, Starověký Egypt, Sci-fi, Vojáci, Filozof, Olympiáda, Francouz, Novinář, Stoletá válka, Česká královna, Archivář, Hejtmani, Ministr zahraničí, Spisovatel, Philadelphia Flyers, Herečka, Podnikatel, Producent, Komik, ČSSD, Prezidenti, Slováci, Válka, Angličané, Lord, Zpěvačka, Atentát, Upálen, Prezident, Imitátor apod.

Klíčová slova: webové stránky, Přehled zkratek a akronymů, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Arsenal FC, Nejlepší zeměpisné kvízy, hyperlinky, Nejlepší hry pro dívky, Blahopřání k Velikonocům ke stažení, odkazy, info, Pozadí na PC ke stažení

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Klíčová slova: V, weby, pro dospělé, Vlajky jednotlivých států USA, zdarma, Přáníčko k Velikonocům, Online web Hry zdarma bez registrace, Superhry a hry online zdarma, Státní prapory států světa, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Full HD wallpapers na PC, kuriozity, Madonna,

Několik fórů na závěr. Vtip V kadeřnictví: Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Velikonoční blahopřání, texty, obrázky ke stažení
Naše tipy
Obrázek tři vajíčka
Partnerské weby
Velikonoční omalovánky k vytistění
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční vajíčko k vybarvení
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (13. dubna 2021) má svátek Aleš a Norma, zítra (14. dubna 2021) slaví jmeniny Vincent a Vincenc, pozítří (15. dubna 2021) Anastázie a Oktavián