Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Zajímavé odkazy, cestování, hry a informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - full HD tapety ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. lze použít v monitor, počítač, displej, mobil, ultrabook, PC, obrazovka počítače, notebook, smartphone, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Windows 7, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Windows 95, Slackware, Windows 98, Windows Me, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, macOS. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, planety, galaxie, letadla, květiny, kytky, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, auta, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, noční města, wallpapery, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, dopravní prostředky. Dostupné rozměry 1680x1050, 1080x1800, 1800x1440, 1440x2560, 800x600, 412x846, 768x1024, 1280x960, 2048x1080, 1536x864, 1440x900, 1920x1080 Full HD, 375x667, 360x760, 1920x1440, 1600x900 atd.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy atd.

černý humor, anekdoty, fórky, kameňáky, vtípky, ftipy

Potřebujete se naladit? černý humor, anekdoty, fórky, kameňáky, vtípky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O mužích, O zvířátkách, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O ženách, Frky o tchýních, O Windows, O Němcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, O škole, O Somálcích, O Slovácích apod.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - wallpapery na tablet

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC zdarma ke stažení. můžete využít v notebook, počítač, smartphone, mobil, tablet, PC, monitor, obrazovka počítače, ultrabook, displej, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows 95, Linux Xubuntu, macOS, OSX, Windows 98, Apple iOS (iPhone), Slackware, SUSE Linux, BlackBerry OS, Linux Mint. Full HD tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, fantasy, květiny, Formule 1, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, nature - příroda, zvířata, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, free wallpapers, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, ptáci. Mnoho verzí a velikostí jako 800x600, 360x760, 2048x1080, 2160x3840, 3200x1800, 1600x2560, 1600x900, 1920x1080, 2560x2048, 1440x960, 360x720, 1680x1050, 1536x2048, 1920x1440, 1440x900, 360x640 atd.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, volný čas, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Online poker, karetní hry na Internetu, pro děti, R, č, Tapety na plochu Dopravní prostředky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, M, Webové online hry zdarma, Seznam zkratek a akronymů

Fórky, kameňáky, vtipné texty, frky, vtípky, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Fórky, kameňáky, vtipné texty, frky, vtípky, černý humor. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, O důchodcích, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O Němcích, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O mužích, O manželství, Frky o tchýních apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihočeský kraj apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: bankovnictví, nástroje, sport, chemie, zločin a právo, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika, rostliny, fyzika, internet, zkratky, latina, filozofie, politika, hardware, účetnictví, různé, nápoje, lékařství a medicína, software, materiály, kultura, český jazyk, literatura atd.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Keywords:internet, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Nejlepší zeměpisné kvízy, Vánoční svícen jako oblíbená dekorace, Hry pro kluky, zeměpis, Nejlepší zeměpisné kvízy, Omalovánka s adventním svícnem k vytištění, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Seznam přípon a koncovek souborů, doporučujeme

Nejlepší zeměpisné kvízy

Běžte na nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Rčení, bonmoty, motta, hlášky, myšlenky, přísloví, moudrosti

Slavné citáty, Rčení, bonmoty, motta, hlášky, myšlenky, přísloví, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o manželství, přísloví o naději od různých známých osobností.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Náš tip, cestování, hry a informace

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Anekdoty, vtipné texty, ftipy, kameňáky, vtípky, vtipy

Zkuste vypnout! Anekdoty, vtipné texty, ftipy, kameňáky, vtípky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, kameňáky, frky o zvířatech, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, mezinárodní organizace, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, okresy České republiky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky apod.

Klíčová slova: kuriozity, Seznam souborových přípon, Obrázky ke stažení, Download music, mp3, movies, videos, Seznam zkratek a akronymů, počítače, výukové pomůcky, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, Vlajky spojených států amerických, Kliparty zdarma, webové stránky, hyperlinky

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Generalissimus, Křesťanství, Prezident USA, Protektorát, Lord, Královna, Atentát, Poslanci, Ekonom, Slovák, Malíř, Vojevůdce, Dramatik, Němci, KHL, Country, Husité, Komunisté, Mluvčí, Státník, Starověký Egypt, Avangard Omsk, Překladatel, Rock ‚n‘ Roll, Svatý, Poprava, Čeští králové, Orlík, Fotograf, Boston Bruins, Textařka, Vražedkyně, Spisovatel, Čech, Dabérka, Rakousko-Uhersko apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, čím prohlížet, jak otevřít, jak spustit, jak přehrát, kterak editovat, v čem spustit, jak exportovat, jak konvertovat, v čem upravit, jak vytvořit soubory následujících typů: systémové soubory, hudební audio soubory, dokumenty, obrazy disků, šablony dokumentů, koncovky souborů, písma, fonty, internet a web, komprimace dat, konfigurační soubory, spustitelné soubory, grafiku apod.

Síť, cestování, hry a informace

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Klíčová slova: školství, Seznam státních vlajek, zdroje informací, Tapety na plochu jídlo, Online vánoční magazín, zadarmo, A, Co znamená výraz štědrovka?, F, tipy, zdarma

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Generalissimus, Křesťanství, Prezident USA, Protektorát, Lord, Královna, Atentát, Poslanci, Ekonom, Slovák, Malíř, Vojevůdce, Dramatik, Němci, KHL, Country, Husité, Komunisté, Mluvčí, Státník, Starověký Egypt, Avangard Omsk, Překladatel, Rock ‚n‘ Roll, Svatý, Poprava, Čeští králové, Orlík, Fotograf, Boston Bruins, Textařka, Vražedkyně, Spisovatel, Čech, Dabérka, Rakousko-Uhersko apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, čím prohlížet, jak otevřít, jak spustit, jak přehrát, kterak editovat, v čem spustit, jak exportovat, jak konvertovat, v čem upravit, jak vytvořit soubory následujících typů: systémové soubory, hudební audio soubory, dokumenty, obrazy disků, šablony dokumentů, koncovky souborů, písma, fonty, internet a web, komprimace dat, konfigurační soubory, spustitelné soubory, grafiku apod.

Informace, cestování, hry a informace

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako New Jersey, Delaware, Nebraska, Washington, Georgie, Massachusetts, Connecticut, Kansas, Florida, Nevada, Havaj, Oklahoma, Indiana, Severní Karolína, Maine, Rhode Island, Arizona, Nové Mexiko, Texas, Colorado, Utah, New Hampshire, Missouri, Iowa, Oregon, Illinois atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Omalovánky, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Letecké simulátory, Střílecí hry, Vaření a smažení, Hannah Montana, Hry s koňmi, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Barbie hry, Logické hry, Deskovky, Oblíkačky, Hannah Montana, Letecké simulátory, online html5 hry, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Adventury, Auta a závodní, Hry s koňmi apod.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie slavných osobností, pro dospělé, V, Nejlepší školní testy a kvízy, odkazy, Santu s dárky, Stručný slovník pojmů a termínů, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Super online hry zdarma, Super free web games zdarma, Online hry zdarma, linky, Text tradiční lidové vánoční písně Štěstí, zdraví, pokoj svatý,

Několik fórů na závěr. Vtip Kapavka: Oznamuje lékař homosexuálovi: „Máte kapavku. Kde jste k ní přišel?” „Nevím. Byl jsem sice v sauně, ale vzadu oči nemám!”

Hele, užovka.

Eskymačka hoří touhou zašoustat si chvíli pouhou ani si však nevrzla svlíkla se a umrzla.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Vánoční stromeček
Partnerské weby
Windows wallpapers
Naše tipy
Vánoční samolepky a jmenovky zdarma k tisku
Zajímavé internetové odkazy
Tipy na nejoblíbenější vánoční filmy
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (28. října 2020) má svátek Alfréd, Jidáš a Juda, zítra (29. října 2020) slaví jmeniny Sylvie, Silvie a Sylva, pozítří (30. října 2020) Tadeáš, Dimitrij a Hvězdoslav