Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu apod.

Ftipy, fóry, fórky, vtipné texty, anekdoty, kameňáky

Chcete se uvolnit? Ftipy, fóry, fórky, vtipné texty, anekdoty, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O škole, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O Němcích, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, Vtipy o cikánech, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O Windows apod.

úsloví, moudra, moudrosti, motta, přísloví, výroky, bonmoty

Citáty slavných osobností, úsloví, moudra, moudrosti, motta, přísloví, výroky, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o smrti od různých známých osobností.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako výstražné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Klíčová slova: humor, V, Full HD tapety ke stažení, kuriozity, Textová přáníčka a obrázky k svátku, Vlajky jednotlivých států USA, Vlajky měst České republiky, pro děti, Keira Knightley fotky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, odkazy, webovky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Moudrosti, rčení, aforismy, motta, bonmoty, hlášky, moudra

Slavné citáty, Moudrosti, rčení, aforismy, motta, bonmoty, hlášky, moudra, . Naleznete zde citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak exportovat, kterak editovat, jak vytvořit, jak spustit, čím prohlížet, jak převést, jak konvertovat, jak importovat, v čem upravit, jak otevřít soubory následujících typů: video soubory, dokumenty, komprimace dat, obrazy disků, internet a web, spustitelné soubory, písma, fonty, hudební audio soubory, koncovky souborů, grafiku, šablony dokumentů, systémové soubory apod.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Online vánoční webzine - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Pak zkuste Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční tapety, Vánoční svícen, Obrazovka, Korálky, Křesťanství, Wallpaper, K Vytištění, Mrazík, Písnička, Papírový vánoční stromek, Stromeček, Umělý vánoční stromek, Jmelí, Koledy, Dárky, Staroměstské náměstí, Lindt, Špalda, Osvětlení do oken, Vykrajovátka, Vánoční stromeček, Jarmark, K Vytisknutí, Drážďany, Sám doma, Píseň, Linecká kolečka, Televize, Santa Claus, Václavské náměstí, Vánoční svařák apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Keywords:školství, Ilustrace, obrázky, odkaz, Životopisy slavných osobností, Aktuální počasí, srážky, meteoradar, zdarma, weby, Nejhranější online testy a kvízy, Obrázek Domina, zadarmo, Dopravní značení, volný čas

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Webové html5 hry zdarma

Doporučujeme webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Logické hry, Adventury, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Postřehové hry, Akční hry, Hry pro děti, Závody aut, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Animace, Stolní a deskové hry, Strategie, Sportovní hry a tak dále.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Online vánoční webzine, doporučujeme, Kazakhstan, internet, Nej hry online, Super online kvízy, Předpověď počasí, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Seznam přípon a koncovek souborů, Stručný slovník pojmů a termínů, linky

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak spustit, v čem spustit, jak konvertovat, jak převést, kterak editovat, jak importovat, čím prohlížet, jak otevřít soubory následujících typů: písma, fonty, koncovky souborů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, hudební audio soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, šablony dokumentů, systémové soubory apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Vtipné texty, fórky, ftipy, vtípky, fóry, černý humor

Zkuste vypnout! Vtipné texty, fórky, ftipy, vtípky, fóry, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipy o facebooku, kameňáky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, Kliparty zdarma ke stažení, V, Lechtivé fotky Penelope Cruz, internetové stránky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, M, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, ú, Full HD tapety na PC, tipy

Tapety na plochu PC - počítačové tapety pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro displej, smartphone, notebook, tablet, mobilní telefon, monitor, mobil, počítač, ultrabook, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 98, Windows 10, Windows 95, Windows XP, Windows NT, Linux Fedora, Lubuntu, Android, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Windows 7. Obrázky na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, kytky, budovy a stavby, hudební tapety, wallpapery, auta, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, noční města, letadla, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, sportovní pozadí, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky. Dostupné rozměry 1280x854, 1200x1920, 1440x900, 1800x1440, 1920x1080 Full HD, 1280x768, 1024x768, 412x846, 2560x1600, 768x1024, Full HD 1080x1920, 393x786, 1280x960, HD 1280x720, 1440x2560, 2048x1536 atd.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Akční hry, Postřehové, Karetní hry, Logické, Závodní moto hry a tak podobně.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, Tapety na PC zdarma ke stažení, F, Přehled vlajek USA, hyperlinky, Biografie Milla Jovovich, Státní vlaječky, prapory, Superhry a hry online zdarma, Online testy zdarma, URL, Nejhranější hry online, pro dospělé, Omalovánky pro křesťany, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Co je život: Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.

Češi, rychle pijte, už se začíná stmívat.

„Podlehnout soupeři nebo lehnout pod soupeře, mně je to jedno,” prohlásila jedna z prvních gólmanek v NHL, „já stíhám oboje během jediného večera!”

Další odkazy:

Gratulace, přáníčka zdarma ke stažení
Velikonoční přání: Běží malý zajíček
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Sexy Heidy Klum
Omalovánky pro děti
Tipy na Partnerské weby
Paris Saint-Germain F.C.
Naše tipy na užitečné weby
Bayern de Múnich club
Doporučené odkazy
Cristiano Ronaldo football
Flags of the world countries
Partnerské internetové stránky
Futbol Club Barcelona
Tým NHL Toronto Maple Leafs

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (15. července 2024) má svátek Jindřich a Egon, zítra (16. července 2024) slaví jmeniny Luboš, Karmen, Carmen, Cedrik a Sedrik, pozítří (17. července 2024) Martina, Iris a Arleta