Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Zajímavé odkazy, technika, kultura, volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Wallpapers na PC - pozadí na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na PC. můžete využít v mobilní telefon, PC, mobil, počítač, smartphone, obrazovka počítače, monitor, tablet, notebook, displej, phablet a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Lubuntu, Windows 95, Windows XP, Windows 10 Mobile, Windows NT, Windows 7, Linux Fedora, Java ME. Full HD pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, sportovní wallpapery, nature - příroda, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, fantasy, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, Formule 1, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, motorky, free wallpapers, hmyz a pavouci, květiny, ptáci. Dostupné rozměry 640x480, 1600x900, 2048x1080, 1920x1080, 1080x1920, 2560x2048, 1536x2048, 1920x1200, 2048x1536, 375x667, 1920x1280, 1080x1800, 1600x1200, 800x1280, 1536x2560, 360x720 atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Informace, technika, kultura, volný čas

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Hry s koňmi, Oblíkačky, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Farmářské hry, Logické hry, Auta a závodní, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Deskovky apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, okresy České republiky, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, měny, politické strany a hnutí, geocaching, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, země EU apod.

Klíčová slova: školství, pro děti, výukové pomůcky, Životopisy slavných osobností, Úspory a spoření, Online životopisy, biografie slavných osobností, Vlajky měst a obcí České republiky, Wallpapers na plochu PC, Thierry Henry, Stručný encyklopedický slovník, zdroje informací, Nejlepší hry pro dívky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Šišky, Tapeta, Smrk, Lindt, Papírový vánoční stromek, Tichá noc, Schleich, Historické ozdoby, Vánoční svícen, Omalovánky, Umělý vánoční stromek, bezlepkové cukroví, Atmosféra, Kavkazská jedle, Vánoce, Vánoční ubrusy, Kapr, Vykrajovátka, Desktop, Tablet, Štěstí, Obrazovka, Vánoční dekorace, Kinder, Papírové ozdoby, Vánoční hvězda, Tisk, Stromeček, Milka, Santa Claus, Korálky apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Fórky, černý humor, anekdoty, ftipy, vtipné texty, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Fórky, černý humor, anekdoty, ftipy, vtipné texty, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Chucku Norrisovi, O Somálcích, O manželství, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O ženách, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O Windows, Vtipy o doktorech, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: psychologie, materiály, jídlo, hardware, náboženství a křesťanství, internet, rostliny, příroda, stavebnictví, nástroje, filozofie, chemie, věda, zkratky, sport, latina, software, kultura, bankovnictví, zločin a právo, politika, lékařství a medicína, účetnictví, ekonomie a ekonomika atd.

Keywords:doporučujeme, odkaz, Online vánoční magazín, kuriozity, Nejlepší web stránka, zajímavosti, hyperlinky, Online testy zdarma, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, Nej hry online, Nejlepší školní testy a kvízy, počítače

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako historie, školství, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, státní správa, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, věda, profese a zaměstnání, lékařství, zločin a právo, politika, nadpřirozené osoby, umělci, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, filozofie, přezdívky, psychologie, fikce a fantasy, poruchy, národnost atd.

Wallpapers na PC - obrázky na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na PC. lze použít v mobil, notebook, displej, mobilní telefon, počítač, monitor, smartphone, obrazovka počítače, tablet, ultrabook, phablet a pro operační systémy FreeBSD, SUSE Linux, Windows XP, Windows 98, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Windows 95, Windows 7, Windows Me, Windows 10 Mobile. Pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, noční města, rostliny, budovy a stavby, květiny, kytky, příroda, krajina, motorky, motocykly, letadla, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, wallpapery, zvířata, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, voda a bubliny. Dostupné rozměry 640x480, 1536x2048, 1080x1800, 360x640, 1600x900, 375x812, hi res 2560x1920, 1920x1200, 360x760, 1536x864, 1280x800, 1800x1440, 750x1334, 375x667, 854x480, 2048x1536 atd.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: zadarmo, Kliparty zdarma ke stažení, internetové stránky, Online kasíno a ruleta, multimédia, pro dospělé, odkazy, Proxy server, Wallpapers na PC, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Kliparty zdarma, zdarma

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Síť, technika, kultura, volný čas

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Arkansas, Texas, Wyoming, New Jersey, New York, Alabama, Západní Virginie, Louisiana, Maryland, Ohio, Delaware, Oregon, Illinois, Minnesota, Havaj, Indiana, Nové Mexiko, Michigan, Nebraska, Montana, Massachusetts, Georgie, Missouri, Maine, Colorado, Utah atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: URL, Dopravní značky, Přehled vlajek USA, Elisha Cuthbert, webové stránky, internet, R, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, Přehled souborových přípon, webovky, weby

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

PC pozadí pro Windows - tapety na PC ke stažení

Také doporučujeme: PC pozadí pro Windows. lze použít v notebook, mobilní telefon, obrazovka počítače, tablet, smartphone, displej, monitor, počítač, phablet, ultrabook, mobil a pro operační systémy Windows 95, Apple iOS (iPhone), Windows 2000, OSX, Windows NT, Linux Xubuntu, Lubuntu, FreeBSD, Linux Fedora, Windows XP, Windows 98. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, hudební tapety, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, auta, budovy a stavby, příroda, krajina, květiny, kytky, psi a štěňátka, zvířata, noční města, vesmír, planety, galaxie. Vyberte si rozměr z 2048x1536, 2560x1600, 2160x3840, 360x640, HD 1280x720, 768x1024, 1366x1024, 1600x2560, širokoúhlé 1366x768, 1200x1920, 1280x800, 750x1334, 1920x1280, 800x600, 1600x900, 375x812 atd.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Rčení, úsloví, bonmoty, moudrosti, přísloví, výroky, hlášky

Slavné citáty, Rčení, úsloví, bonmoty, moudrosti, přísloví, výroky, hlášky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o penězích od různých známých osobností.

Klíčová slova: info, F, Webové online testy zdarma, Online hry pro děti zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, Online adventní magazín, zábava, Dopravní značení, cestování, tipy, Nejlepší zeměpisné kvízy, Přání a přáníčka,

Několik fórů na závěr. Vtip Jaderná elektrárna: Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Příjde babka po letech na úřad a pozdraví: Čest, soudruhu!! Starosta se podiví a povídá: Babi, to jste si trochu spletla dobu,ne? Babka na to:Dobu možná, ale tebe ne!

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Kasína
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Naše tipy
Úspory vody, tepla, eletřiny
Partnerské weby
Manchester United club
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (20. září 2021) má svátek Oleg, Helmut a Eustach, zítra (21. září 2021) slaví jmeniny Matouš, Matteo, Debora a Ruben, pozítří (22. září 2021) Darina, Moris a Mořic