Texty přání k Narozeninám
SMS přání k narozeninám pro ženu, děti, muže, maminku, babičku i dědečka

Zajímavé odkazy pro děti, studenty i dospělé

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: školství, fyzika, internet, český jazyk, psychologie, nástroje, software, počítače, lékařství a medicína, zločin a právo, stavebnictví, latina, zkratky, sport, matematika, literatura, náboženství a křesťanství, účetnictví, technika, příroda, rostliny, filozofie, cestování, kultura atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Síť pro děti, studenty i dospělé

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Životopisy slavných osobností, info, internetové stránky, Freeware, F, kuriozity, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Flag of Australia, volný čas, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Superhry a hry online zdarma

Wallpapers na PC ke stažení - pC tapety pro Windows

Také doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. jsou vhodná pro notebook, PC, tablet, displej, ultrabook, phablet, počítač, mobil, smartphone, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Linux Fedora, OSX, Mac, Linux Xubuntu, Windows 2000, Chrome OS, Windows NT, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows 98. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: adventní a vánoční tapety, rostliny, hry a herní wallpapery, letadla, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, květiny, kytky, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, budovy a stavby, motorky, motocykly, hudební tapety, sportovní pozadí, wallpapery, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, psi a štěňátka. Zvolte si z rozměrů 2048x1536, 1680x1050, 320x568, 1080x1800, 640x480, 2560x1600, 1280x1024, 800x1280, 1600x900, 1280x800, 1440x960, 1920x1200, 1152x864, 2048x1080, 375x667, 1280x960 atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Online adventní magazín - adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční koledy, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční punč, Vánoční světýlka, Santa, Kapr, Husarské knoflíky, Obrazovka, Jezulátko, Vánoční filmy, Píseň, Pro děti, Betlém, Vánoční stromek, Silvestr, Lego, Rumové řezy, Neviňátko, Stromeček, Alkoholový kalendář, Papírové ozdoby, Anděl, Svíčky, Přání, Jingle Bells, Santa Claus, Linux, Brambořík, Koledy, Jedle, Kinder, Václavské náměstí, Bůh apod.

Keywords:odkazy, Vlajky států USA, zábava, weby, Wallpapers na plochu moře a oceán, zeměpis, Skvělé hry online zdarma, Full HD wallpapery ke stažení, Pejsci na plochu PC ke stažení, Vlajky amerických států USA, URL, R

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Oddechové, Sportovní, Pro dívky, Vánoční online hry, Karetní, Závodní, Klasické, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Logické, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy a podobně.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, měny, obecné zkratky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, státy usa, hudební zkratky, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, země EU, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky apod.

Rčení, úsloví, myšlenky, hlášky, moudra, výroky, bonmoty

Slavné citáty, Rčení, úsloví, myšlenky, hlášky, moudra, výroky, bonmoty, z kategorií citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Klíčová slova: zdroje informací, Seznam souborových přípon, zdarma, Omaha hold em poker, Vše o Vánocích, Seznam zkratek a akronymů, Přehled formátů souborů, Obrázky ke stažení na plochu, Pozadí na plochu počítače, Super free web games zdarma, zadarmo, zajímavosti

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, herci a herečky, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. New Jersey Devils, Podnikatelé, Gymnasté, Archivář, Komunista, Továrník, Prezidenti ČR, Filozof, Vrah, Náboženství, Zlatý slavík, Voják, Florida Panthers, Herec, Manýrismus, Sochař, Češi, Kancléř, Básníci, Zpěvačka, Rakousko-Uhersko, Čech, Prezident, Slovenští prezidenti, Komik, Habsburkové, Washington Capitals, NHL, Vládce, Zpěvačky, Brno, Druhá světová válka, Miliardář, Máj, KHL, Básník apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky apod.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Maryland, Wyoming, Kentucky, Idaho, Washington, Virginie, Západní Virginie, Connecticut, Ohio, Nebraska, Severní Dakota, Kalifornie, Illinois, Minnesota, Rhode Island, Colorado, New York, Iowa, Louisiana, Jižní Karolína, Wisconsin, Nové Mexiko, New Jersey, Mississippi, Delaware, Havaj atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vlajky měst a obcí České republiky, Nejlepší hry pro dívky, Sportovní tapety na PC, pro děti, Seznam zkratek a akronymů, doporučujeme, Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes, multimédia, Super online kvízy, Super online kvízy

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, herci a herečky, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. New Jersey Devils, Podnikatelé, Gymnasté, Archivář, Komunista, Továrník, Prezidenti ČR, Filozof, Vrah, Náboženství, Zlatý slavík, Voják, Florida Panthers, Herec, Manýrismus, Sochař, Češi, Kancléř, Básníci, Zpěvačka, Rakousko-Uhersko, Čech, Prezident, Slovenští prezidenti, Komik, Habsburkové, Washington Capitals, NHL, Vládce, Zpěvačky, Brno, Druhá světová válka, Miliardář, Máj, KHL, Básník apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Ftipy, vtípky, kameňáky, vtipy, fóry, anekdoty

Chcete se pobavit? Ftipy, vtípky, kameňáky, vtipy, fóry, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, murphyho zákony, černý humor, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, kameňáky, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipy o facebooku apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Fóry, vtipné texty, fórky, vtipy, ftipy, vtípky

Chcete se pobavit? Fóry, vtipné texty, fórky, vtipy, ftipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, kameňáky, černý humor, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipné básničky, poslední věty před smrtí apod.

Klíčová slova: humor, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, cestování, webovky, F, O filmech Avatar 1 a 2, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Slovník pojmů Co je to?, počítače, č, hyperlinky, Tapety na PC ke stažení, Přání ke kulatému výročí,

Několik fórů na závěr. Vtip Všechny znásilnit!: Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

A teď mě vyfoť na té skále.

Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Další odkazy:

Naše tipy
Poker online card game
Zajímavé internetové odkazy
Hody, hody, doprovody, šťastné Velikonoce!
Tipy na zajímavé weby
World flags
Partnerské weby
Avril Lavigne
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnes (4. června 2020) má svátek Dalibor, Dalibora a Fatima, zítra (5. června 2020) slaví jmeniny Dobroslav, Dobroslava a Dobruše, pozítří (6. června 2020) Norbert, Norman a Norberta