Texty přání k Narozeninám
Textová narozeninová blahopřání, přáníčka, gratulace v kategorii pro děti

Přání k narozeninám pro děti

Děti si při oslavách moc nepotrpí na přání. Spíše se těší na dárky a na sladký narozeninový dort se svíčkami. Každopádně pěkné vtipné přání k narozeninám děti určitě neurazí. Právě proto tu málo několik přání k narozeninám pro děti. Snad si nějaké vyberete.

Text přání k narozeninám pro děti. Narozeninová blahopřání pro malá děcka

Narozeninové blahopřání, textová a obrázková přáníčka pro malé děti, kluky a holky

Nezapomeňte s dětmi oslavit i jmeniny (svátek). Přání k svátku pro děti naleznete na jiném našem webu. V této kategorii jste nalezli texty blahopřání k narozeninám. Texty blahopřání k narozeninám (narozeninové gratulace) můžete vytisknout na obrázkové papírové přáníčko k narozeninám nebo umístit na pozvánku k oslavě.

Samozřejmostí by měla být oslava dětských narozenin v rodinném kruhu nejbližších. Ne vždy je to ale možné, v tom případě můžete poslat vašim dětem narozeninové přání elektronicky prostřednictvím sms, emailem, vzkazem na Facebooku, Twitteru, zprávou přes Skype nebo ICQ.

Dnes (28. října 2020) má svátek Alfréd, Jidáš a Juda, zítra (29. října 2020) slaví jmeniny Sylvie, Silvie a Sylva, pozítří (30. října 2020) Tadeáš, Dimitrij a Hvězdoslav