Texty přání k Narozeninám
Textová narozeninová blahopřání, přáníčka, gratulace v kategorii pro děti

Přání k narozeninám pro děti

Děti si při oslavách moc nepotrpí na přání. Spíše se těší na dárky a na sladký narozeninový dort se svíčkami. Každopádně pěkné vtipné přání k narozeninám děti určitě neurazí. Právě proto tu málo několik přání k narozeninám pro děti, které můžete poslat synovi, dceři, vnučce vnukovi, neteři nebo třeba synovci. Snad si nějaké vyberete.

Texty dětských blahopřání k narozeninám najdete výše po rozkliknutí jednotlivých položek.

Text přání k narozeninám pro děti. Narozeninová blahopřání pro malá děcka

Oslavte s dětmi narozeniny ve velkém stylu

Děti ocení pořádnou oslavu narozenin. Co by nemělo na dětské oslavě narozenin chybět? Základem je narozeninový dort se zapálenými svíčkami, které udávají počet roků dítěte. Další nezbytností jsou narozeninové dárky. Mladší děti ocení především hračky, starší elektroniku nebo sportovní vybavení. Dále nesmí na narozeninové oslavě chybět pohoštění. Sladkosti i pití s bublinkami. A nakonec nesmíme zapomenou na to nejdůležitější, na lidi. Maminka, tatínek, babičky, dědečkové nesmějí na oslavě narozenin jejich vnučky, vnuky, syna nebo dcery chybět. Samozřejmě také nesmíme zapomenout na kamarády a spolužáci.

Oslava dětských narozenin

Klasický veršovaný text narozeninového přání pro syna, dceru, vnuka, vnučku, neteř, synovce

Hodně zdraví, spoustu štěstí,
moře lásky od nás máš,
ať nám rosteš jako z vody,
tím nám radost uděláš!
Krásné narozeniny!

Dětské obrázkové narozeninové přáníčko ke stažení

Stahujte dětské obrázkové narozeninové přáníčko ke stažení. Toto blahopřání lze vytisknout nebo rovnou elektronicky poslat dítěti, které právě slaví narozeniny.

Dětské obrázkové narozeninové přáníčko ke stažení

Krásné vtipné veršované přání k narozeninám pro dítě

Hurá! Sláva! Je to tady,
pozvi všechny kamarády.
Dnešní den je jenom Tvůj,
bav se, raduj, oslavuj.
Malý tygřík už se směje,
moc a moc Ti blahopřeje.

Přání k narozeninám pro děti, pro syna nebo dceru

Zdarma stahujte i další krásné dětské přáníčko k narozeninám.

Přání k narozeninám pro děti

Text blahopřání k narozeninám pro chlapce

Mnoho trní narůst musí
než vykvete růže,
mnoho chlapec zkusit musí
než doroste v muže.

Narozeninové blahopřání pro malé i velké děti

Na této stránce jste nalezli narozeninová přání pro malé i velké děti. Tato textová a obrázková přání jsou vhodná pro dceru, syna, sourozence, sestru, bratra, vnoučata, pro neteře, kamarádky, kamarády, spolužáky, spolužačky atd. Pokud jste si nevybrali žádné z uvedených přání, podívejte se i do dalších kategorií.

Narozeninové blahopřání, textová a obrázková přáníčka pro malé děti, kluky a holky

Nezapomeňte s dětmi oslavit i jmeniny (svátek). Přání k svátku pro děti naleznete na jiném našem webu. V této kategorii jste nalezli texty blahopřání k narozeninám. Texty blahopřání k narozeninám (narozeninové gratulace) můžete vytisknout na obrázkové papírové přáníčko k narozeninám nebo umístit na pozvánku k oslavě.

Samozřejmostí by měla být oslava dětských narozenin v rodinném kruhu nejbližších. Ne vždy je to ale možné, v tom případě můžete poslat vašim dětem narozeninové přání elektronicky prostřednictvím sms, emailem, vzkazem na Facebooku, Twitteru, zprávou přes Skype nebo ICQ.

Dnes (19. července 2024) má svátek Čeněk a Čeňka, zítra (20. července 2024) slaví jmeniny Ilja a Eliáš, pozítří (21. července 2024) Vítězslav a Vítězslava