Texty přání k Narozeninám
Textová narozeninová blahopřání, přáníčka, gratulace v kategorii sMS

SMS texty přání k narozeninám

V této kategorii se nachází sms přání a blahopřání k narozeninám. Jedná se o krátká přáníčka, která je možné odeslat jako krátkou textovou zprávu z mobilního telefonu nebo internetové sms brány. Nejlepší je samozřejmě popřát osobně s kyticí a dárkem v ruce, ale není to vždycky možné. Určitě je dobré poslat gratulaci prostřednictvím textové zprávy než na člověka úplně zapomenout.

Text sms přání k narozeninám, narozeninové blahopřání pro vaše blízké

Esemes narozeninové blahopřání, SMS přáníčka k narozeninám

Uvedená vtipná blahopřání k narozeninám, sms gratulace lze poslat prostřednictvím mobilního telefonu, resp. prostřednictvím placených i bezplatných sms bran (v tom případě stačí text narozeninové gratulace pouze zkopírovat). Přání lze samozřejmě poslat i elektronicky prostřednictvím WhatsApp, Skype, ICQ, Facebooku, Twitteru nebo emailem. Pokud jste vy nebo váš oslavenec konzervativní, vytiskněte přání texty spolu s pěkným obrázkem na papír a takto vytvořené obrázkové přáníčko k narozeninám zašlete oslavenci poštou.

Dnes (14. května 2021) má svátek Bonifác a Dina, zítra (15. května 2021) slaví jmeniny Žofie, Sofie, Sofia a Harold, pozítří (16. května 2021) Přemysl a Přemek