Texty přání k Narozeninám
Textové blahopřání, narozeninové přáníčko s názvem 30 let, gratulace kulatiny

Text přání k narozeninám: 30 let, kulatiny

Přeskočit třicítku je stejné jako čůrat v bazénu.
Při troše štěstí si toho totiž nikdo nevšimne.
Všechno nejlepší k narozeninám!

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: 30 let

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání kulatinyText přání k narozeninám Textové blahopřání, narozeninové přáníčko s názvem 30 let, gratulace kulatiny
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám kulatiny: 30 let? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám kulatiny

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro švagrovou, vnučky, horolezce, děti, slečny, dceru, ségru, profesory, milence, seniory, manželku, golfisty, junáky, hokejisty, podřízené, kolegy, sestřenici, muže, tátu, důchodce, pradědu, geokeškaře, rodiče, holky, učitele, pionýry nebo pro dospělé.

Keywords: zdarma, gratulace, texty, veršované, k narozeninám, přáníčko, přáníčka, text, mms, dětské, podle jmen, vtipné, obrázky, narozeninové, básnička, sms, elektronické, ke stažení, blahopřání, pohlednice