Texty přání k Narozeninám
Textové blahopřání k narozeninám s názvem 60 let, přáníčko kulatiny

Text přání k narozeninám: 60 let, kulatiny

Šedesátka není žádný věk,
my všichni pevně věříme,
že tu s námi budeš ještě spoustu let.
Srdečně gratulujeme k narozeninám!

Líbí se vám přání? Ohodnoťte jej!

         

Název přání k narozeninám: 60 let

Kategorie narozeninového přáníčka: Blahopřání kulatinyText přání k narozeninám Textové blahopřání k narozeninám s názvem 60 let, přáníčko kulatiny
 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Líbí se vám přáníčko k narozeninám kulatiny: 60 let? Pokud ano, sdílejte ho na Facebooku, Google+ nebo Twitteru. Využít můžete výše uvedená tlačítka pro sdílení.


Text gratulace, přáníčko, blahopřání k narozeninám kulatiny

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Pro koho jsou vhodné texty přání k narozeninám? Prakticky pro všechny. Tedy například pro učitele, tatínka, pravnoučata, děti, turisty, fotbalisty, vnučky, slečny, sestřenici, neteř, dědečka, manželku, trenéry, sportovce, nadřízené, basketbalisty, ženy, horolezce, babičku, partnerku, učitelky, chlapce, milence, myslivce, syna, ředitele nebo pro vnoučata.

Keywords: narozeninové, básnička, elektronické, text, narozeniny, přání, k narozeninám, sms, podle jmen, přáníčko, veršované, pohlednice, vtipné, texty, mms, dětské, gratulace, obrázky, přáníčka, zdarma